ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ପ୍ରଦୀପ

Mobius

ପ୍ରଦୀପ ମୋବିୟସ୍ ରିଙ୍ଗ୍ ମୋବିୟସ୍ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ ର ଡିଜାଇନ୍ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଏ | ଗୋଟିଏ ଲ୍ୟାମ୍ପ୍ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍ ରେ ଦୁଇଟି ଛାୟା ପୃଷ୍ଠ (ଅର୍ଥାତ୍ ଦୁଇ-ପାର୍ଶ୍ surface ପୃଷ୍ଠ), ଓଭର୍ସ ଏବଂ ଓଲଟା ରହିପାରେ, ଯାହା ସର୍ବଦଳୀୟ ଆଲୋକର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବ | ଏହାର ବିଶେଷ ଏବଂ ସରଳ ଆକୃତି ରହସ୍ୟମୟ ଗାଣିତିକ ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଧାରଣ କରେ | ତେଣୁ, ଅଧିକ ଲୀଳାମୟ ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଗୃହ ଜୀବନକୁ ଅଣାଯିବ |

ହାର ଏବଂ କାନଫୁଲ ସେଟ୍

Ocean Waves

ହାର ଏବଂ କାନଫୁଲ ସେଟ୍ ସାମୁଦ୍ରିକ ତରଙ୍ଗ ହାର ହାର ସମକାଳୀନ ଅଳଙ୍କାରର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଖଣ୍ଡ | ଡିଜାଇନର ମ fundamental ଳିକ ପ୍ରେରଣା ହେଉଛି ସମୁଦ୍ର | ଏହା ବିସ୍ତୃତତା, ଜୀବନଶ and ଳୀ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧତା ହେଉଛି ହାରରେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହୋଇଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଉପାଦାନ | ଡିଜାଇନର୍ ସମୁଦ୍ରର ତରଙ୍ଗ ଛିଞ୍ଚିବାର ଏକ ଦର୍ଶନ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ନୀଳ ଏବଂ ଧଳା ର ଏକ ଭଲ ସନ୍ତୁଳନ ବ୍ୟବହାର କରିଛି | ଏହା 18K ଧଳା ସୁନାରେ ନିର୍ମିତ ଏବଂ ହୀରା ଏବଂ ନୀଳ ନୀଳମଣିରେ ସଜ୍ଜିତ | ହାରଟି ବହୁତ ବଡ କିନ୍ତୁ ସୂକ୍ଷ୍ମ | ଏହା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ପୋଷାକ ସହିତ ମେଳ ଖାଇବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଏକ ହାରରେ ଯୋଡି ହେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ ଯାହା ଏହା ଓଭରଅପ୍ ହେବ ନାହିଁ |

ପ୍ରଦର୍ଶନୀ

City Details

ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ହାର୍ଡସ୍କେପ୍ ଉପାଦାନଗୁଡିକ ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ସମାଧାନର ଶୋକ୍ସିସ୍ ଅକ୍ଟୋବର, 3 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର, 5 2019 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମସ୍କୋରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା | 15 000 ବର୍ଗ ମିଟର ଅଞ୍ଚଳରେ ହାର୍ଡସ୍କେପ୍ ଉପାଦାନ, କ୍ରୀଡା- ଏବଂ ଖେଳ ପଡିଆ, ଆଲୋକ ସମାଧାନ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ସହରୀ କଳା ବସ୍ତୁର ଉନ୍ନତ ଧାରଣା ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିଲା | ପ୍ରଦର୍ଶନୀ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ସଂଗଠିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଅଭିନବ ସମାଧାନ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ବୁଥଗୁଡ଼ିକର ଧାଡି ବଦଳରେ ସହରର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କ୍ଷୁଦ୍ର ମଡେଲ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେପରିକି: ସହର ବର୍ଗ, ରାସ୍ତାଘାଟ, ଏକ ସର୍ବସାଧାରଣ ଉଦ୍ୟାନ |

ଆଟ୍ରିଅମ୍

Sberbank Headquarters

ଆଟ୍ରିଅମ୍ Russian ଷର ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଟି + ଟି ସ୍ଥପତିଙ୍କ ସହଭାଗିତାରେ ସ୍ୱିସ୍ ସ୍ଥାପତ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଇଭୋଲ୍ୟୁସନ ଡିଜାଇନ୍ ମସ୍କୋର ସେବରବ୍ୟାଙ୍କ ନୂତନ କର୍ପୋରେଟ୍ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ଏକ ବିସ୍ତୃତ ବହୁମୁଖୀ ଆଟ୍ରିଅମ୍ ଡିଜାଇନ୍ କରିଛି | ଦୀପାବଳିରେ ଆଟ୍ରିଅମ୍ ଘରଗୁଡିକ ବିଭିନ୍ନ ସହକର୍ମୀ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ଏକ କଫି ବାର୍ ସହିତ ନିଲମ୍ବିତ ହୀରା ଆକୃତିର ସଭା କକ୍ଷ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପ୍ରାଙ୍ଗଣର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଥିଲା | ଦର୍ପଣ ପ୍ରତିଫଳନ, ଗ୍ଲାଜେଡ୍ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଫାସେଡ୍ ଏବଂ ଉଦ୍ଭିଦଗୁଡିକର ବ୍ୟବହାର ପ୍ରଶସ୍ତତା ଏବଂ ନିରନ୍ତରତାର ଭାବନା ଯୋଗ କରିଥାଏ |

ଅଫିସ୍ ଡିଜାଇନ୍

Puls

ଅଫିସ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଜର୍ମାନ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କମ୍ପାନୀ ପଲ୍ସ ନୂତନ ପରିସରକୁ ଚାଲିଗଲା ଏବଂ ଏହି ସୁଯୋଗକୁ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ସହଯୋଗ ସଂସ୍କୃତିର ଭିଜୁଆଲାଇଜ୍ ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କଲା | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଡିଜାଇନ୍ ଏକ ସାଂସ୍କୃତିକ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛି, ଦଳଗୁଡିକ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଯୋଗାଯୋଗରେ ବିଶେଷ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ବିକାଶ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଭାଗ ମଧ୍ୟରେ ରିପୋର୍ଟ କରିବେ | ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ବିକାଶ ନବସୃଜନରେ ସଫଳତାର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସୂଚକ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା କମ୍ପାନୀ ସ୍ ont ତ aneous ସ୍ପୃତ ଅନ inform ପଚାରିକ ବ meetings ଠକରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି।

ଆବାସିକ ବିଲଡିଂ

Flexhouse

ଆବାସିକ ବିଲଡିଂ ଫ୍ଲେକ୍ସହାଉସ୍ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଜୁରିଚ୍ ହ୍ରଦରେ ଏକ ପରିବାରର ଘର | ରେଳ ଲାଇନ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରବେଶ ସଡ଼କ ମଧ୍ୟରେ ଚାପି ହୋଇ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ଜମିରେ ନିର୍ମିତ ଫ୍ଲେକ୍ସହାଉସ୍ ହେଉଛି ଅନେକ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ଦୂର କରିବାର ଫଳାଫଳ: ସୀମାବଦ୍ଧ ସୀମା ଦୂରତା ଏବଂ ନିର୍ମାଣ ପରିମାଣ, ପ୍ଲଟ୍ର ତ୍ରିକୋଣୀୟ ଆକୃତି, ସ୍ଥାନୀୟ ଭାଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ | ଏହାର ଗ୍ଲାସର ଚଉଡା କାନ୍ଥ ଏବଂ ଫିତା ପରି ଧଳା ଫାସେଡ୍ ସହିତ ପରିଣତ ହୋଇଥିବା କୋଠା ଏତେ ହାଲୁକା ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଯେ ଏହା ଏକ ଭବିଷ୍ୟତୀୟ ଜାହାଜ ସଦୃଶ ଯାହା ହ୍ରଦରୁ ଯାତ୍ରା କରି ନିଜକୁ ଡକ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ସ୍ଥାନ ପାଇଲା |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ସାକ୍ଷାତକାର |

ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକାର |

ଡିଜାଇନ୍ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡିଜାଇନ୍, ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ନୂତନତ୍ୱ ଉପରେ ନୂତନତମ ସାକ୍ଷାତକାର ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପ Read ନ୍ତୁ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି ଏବଂ ଉଦ୍ଭାବକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସର୍ବଶେଷ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ଦେଖନ୍ତୁ | ସୃଜନଶୀଳତା, ନବସୃଜନ, କଳା, ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଉପରେ ନୂତନ ଜ୍ଞାନ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ମହାନ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ଶିଖନ୍ତୁ |