ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ବାଇକ୍ ପାର୍କିଂ

Smartstreets-Cyclepark™

ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ବାଇକ୍ ପାର୍କିଂ ସ୍ମାର୍ଟଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ସ-ସାଇକେଲପାର୍କ ହେଉଛି ଦୁଇଟି ସାଇକେଲ ପାଇଁ ଏକ ବହୁମୁଖୀ, ଶୃଙ୍ଖଳିତ ବାଇକ୍ ପାର୍କିଂ ସୁବିଧା ଯାହା ମିନିଟ୍ ଦୃଶ୍ୟରେ ସହରାଞ୍ଚଳଗୁଡିକରେ ବାଇକ୍ ପାର୍କିଂ ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ଦ୍ରୁତ ଉନ୍ନତିକୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ | ଯନ୍ତ୍ରପାତି ବାଇକ୍ ଚୋରୀକୁ ହ୍ରାସ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ଏବଂ ବିଦ୍ୟମାନ ଭିତ୍ତିଭୂମିରୁ ନୂତନ ମୂଲ୍ୟ ମୁକ୍ତ କରି ଅତି ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ରାସ୍ତାରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିବ | ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲରେ ନିର୍ମିତ ଯନ୍ତ୍ରପାତିଗୁଡିକ ସ୍ଥାନୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ କିମ୍ବା ପ୍ରଯୋଜକମାନଙ୍କ ପାଇଁ RAL ରଙ୍ଗ ସହିତ ମେଳ ହୋଇ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ହୋଇପାରେ | ଏହା ଚକ୍ର ମାର୍ଗଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇପାରେ | ଯେକ any ଣସି ଆକାର କିମ୍ବା ସ୍ତମ୍ଭର ଶ style ଳୀକୁ ଫିଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ପୁନ f ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇପାରିବ |

ମ୍ୟାଗ୍ନେସିୟମ୍ ପ୍ୟାକେଜିଂ

Kailani

ମ୍ୟାଗ୍ନେସିୟମ୍ ପ୍ୟାକେଜିଂ କାଇଲାନି ପ୍ୟାକେଜିଂ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫିକ୍ ପରିଚୟ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ରେଖା ଉପରେ ଆରୋମ୍ ଏଜେନ୍ସିର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସର୍ବନିମ୍ନ ଏବଂ ପରିଷ୍କାର ଡିଜାଇନ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ | ଏହି ସର୍ବନିମ୍ନତା ଉତ୍ପାଦ ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଉପାଦାନ, ମ୍ୟାଗ୍ନେସିୟମ୍ ଅଛି | ମନୋନୀତ ଟାଇପୋଗ୍ରାଫି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଟାଇପ୍ ହୋଇଛି | ଏହା ଉଭୟ ମିନେରାଲ୍ ମ୍ୟାଗ୍ନେସିୟମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ପାଦର ଶକ୍ତିକୁ ବର୍ଣ୍ଣିତ କରେ, ଯାହା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜୀବନଶ and ଳୀ ଏବଂ ଶକ୍ତି ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରେ |

ମଦ ବୋତଲ

Gabriel Meffre

ମଦ ବୋତଲ ସଂଗ୍ରହକାରୀଙ୍କ ପାତ୍ର ଗାବ୍ରିଏଲ୍ ମେଫ୍ରେଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଗନ୍ଧ ଗ୍ରାଫିକ୍ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ ଯାହା 80 ବର୍ଷ ପାଳନ କରେ | ଆମେ ସେହି ସମୟର s ୦ ଦଶକର ଏକ ଚରିତ୍ରିକ ଡିଜାଇନ୍ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲୁ, ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ ମଦ ଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଲେଖୀକ ଭାବରେ ପ୍ରତୀକିତ | ସଂଗ୍ରହକାରୀଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଅଧିକ ଜୋରଦାର କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ରଙ୍ଗ ପ୍ଲେଟଗୁଡିକ ଏମ୍ବୋସିଂ ଏବଂ ଗରମ ଫଏଲ୍ ଷ୍ଟାମ୍ପ୍ ଦ୍ୱାରା ଉଚ୍ଚାରଣ କରାଯାଇଥାଏ |

ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକେଜିଂ

Chips BCBG

ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକେଜିଂ ବ୍ରାଣ୍ଡର ବିସିବିଜିର ଚିପ୍ ପ୍ୟାକେଜିଂକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବା ପାଇଁ ଆହ୍ .ାନ, ମାର୍କର ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ସହିତ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣରେ ପ୍ୟାକେଜିଂ କରିବା | ପ୍ୟାକେଜିଂଗୁଡିକ ଉଭୟ ସର୍ବନିମ୍ନ ଏବଂ ଆଧୁନିକ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲାବେଳେ କ୍ରିପ୍ସର ଏହି କାରିଗରୀ ସ୍ପର୍ଶ ଏବଂ ସେହି ମନୋରମ ଏବଂ ସହାନୁଭୂତିଶୀଳ ପାର୍ଶ୍ୱ ଯାହା କଲମ ସହିତ ଅଙ୍କିତ ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣିଥାଏ | ଆପେରିଟିଫ୍ ହେଉଛି ଏକ ବିଶ୍ୱାସନୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଯାହା ପ୍ୟାକେଜିଂରେ ନିଶ୍ଚୟ ଅନୁଭବ କରିବ |

ପାହାଚ

U Step

ପାହାଚ U ଷ୍ଟେପ୍ ସିଡ଼ି ଦୁଇଟି u- ଆକୃତିର ବର୍ଗ ବାକ୍ସ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ ଅଲଗା କରି ବିଭିନ୍ନ ଆକାର ବିଶିଷ୍ଟ | ଏହି ଉପାୟରେ, ସିଡ଼ି ସ୍ self ୟଂ ସହାୟକ ହୁଏ ଯଦି ପରିମାପ ଏକ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରେ ନାହିଁ | ଏହି ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକର ଅଗ୍ରୀମ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆସେମ୍ବଲି ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏହି ସିଧାସଳଖ ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକର ପ୍ୟାକେଜିଂ ଏବଂ ପରିବହନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସରଳୀକୃତ |

ପାହାଚ

UVine

ପାହାଚ UVine ସ୍ପିରାଲ୍ ସିଡ଼ି ଏକ ବିକଳ୍ପ fashion ଙ୍ଗରେ U ଏବଂ V ଆକୃତିର ବାକ୍ସ ପ୍ରୋଫାଇଲଗୁଡିକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରି ଗଠିତ | ଏହି ଉପାୟରେ, ଏକ କେନ୍ଦ୍ର ପୋଲ କିମ୍ବା ପରିମଳ ସମର୍ଥନର ଆବଶ୍ୟକତା ନ ଥିବାରୁ ପାହାଚ ସ୍ୱୟଂ ସହାୟକ ହୁଏ | ଏହାର ମଡ୍ୟୁଲାର୍ ଏବଂ ବହୁମୁଖୀ ସଂରଚନା ମାଧ୍ୟମରେ, ଡିଜାଇନ୍ ଉତ୍ପାଦନ, ପ୍ୟାକେଜିଂ, ପରିବହନ ଏବଂ ସଂସ୍ଥାପନାରେ ସହଜତା ଆଣିଥାଏ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ସାକ୍ଷାତକାର |

ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକାର |

ଡିଜାଇନ୍ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡିଜାଇନ୍, ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ନୂତନତ୍ୱ ଉପରେ ନୂତନତମ ସାକ୍ଷାତକାର ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପ Read ନ୍ତୁ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି ଏବଂ ଉଦ୍ଭାବକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସର୍ବଶେଷ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ଦେଖନ୍ତୁ | ସୃଜନଶୀଳତା, ନବସୃଜନ, କଳା, ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଉପରେ ନୂତନ ଜ୍ଞାନ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ମହାନ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ଶିଖନ୍ତୁ |