ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର

Calendar 2014 “Farm”

କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଫାର୍ମ ପେପର କ୍ରାଫ୍ଟ କିଟ୍ ଏକତ୍ର କରିବା ସହଜ ଅଟେ | କ gl ଣସି ଗ୍ଲୁ କିମ୍ବା କଞ୍ଚା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ | ସମାନ ଚିହ୍ନ ସହିତ ଅଂଶଗୁଡ଼ିକୁ ଫିଟ୍ କରି ଏକତ୍ର ହୁଅ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଶୁ ଦୁଇ ମାସର କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ହେବ | ଗୁଣବତ୍ତା ଡିଜାଇନ୍ରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଏହାର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ମନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଶକ୍ତି ଅଛି | ସେମାନେ ଦେଖିବା, ଧରିବା ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ସେଗୁଡ଼ିକ ହାଲୁକାତା ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର ଏକ ଉପାଦାନ, ସ୍ଥାନ ସମୃଦ୍ଧ କରେ | ଆମର ମୂଳ ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଜୀବନର ଧାରଣା ବ୍ୟବହାର କରି ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି |

ମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀ

GLASSWAVE

ମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀ ମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀGମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀLମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀAମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀSମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀSମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀWମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀAମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀVମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀEମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀ ମଲ୍ଟିଆକ୍ସିଆଲ୍ ପରଦା କାନ୍ଥ ପ୍ରଣାଳୀ

ଖୁଚୁରା ଭିତରର ଡିଜାଇନ୍

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

ଖୁଚୁରା ଭିତରର ଡିଜାଇନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବାକୁ ଗ୍ରାହକ ସୃଜନଶୀଳ ଡିଜାଇନ୍ ଖୋଜନ୍ତି | 'ହାଇଭୋମେଟ୍ରିକ୍' ନାମ ଦୁଇଟି ଶବ୍ଦ 'ହାଇଭ୍' ଏବଂ 'ଜ୍ୟାମିତିକ୍' ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ, ଯାହା କେବଳ ମୁଖ୍ୟ ଧାରଣାକୁ କହିଥାଏ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍କୁ ଭିଜୁଆଲ୍ କରିଥାଏ | ଡିଜାଇନ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡର ହିରୋ ଉତ୍ପାଦ, ଏକ ମହୁଫେଣା ଆକୃତିର ବ electrical ଦ୍ୟୁତିକ ହବ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ମହୁଫେଣା, କାନ୍ଥ ଏବଂ ଛାତର ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକର ଏକ କ୍ଲଷ୍ଟର ଭାବରେ ପରିକଳ୍ପିତ ହୋଇଛି, ଜଟିଳ ଜ୍ୟାମିତିକ ଫର୍ମଗୁଡିକ ନିରବଚ୍ଛିନ୍ନ ଭାବରେ ସଂଯୋଗ ଏବଂ ଅନ୍ତରାଳ କରିଥାଏ | ରେଖାଗୁଡ଼ିକ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଏବଂ ପରିଷ୍କାର, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଅସୀମ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାର ପ୍ରତୀକ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମସାମୟିକ ଦୃଶ୍ୟ |

କର୍ପୋରେଟ୍ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଧାରଣା

Pharmacy Gate 4D

କର୍ପୋରେଟ୍ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଧାରଣା ସୃଜନାତ୍ମକ ଧାରଣା ବସ୍ତୁ ଏବଂ ଅପରିଚିତ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର ମିଶ୍ରଣ ଉପରେ ଆଧାରିତ, ଯାହା ଏକ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ସେଣ୍ଟର୍ ପଏଣ୍ଟ ଏକ ଓସାରିଆ ପାତ୍ର ଦ୍ୱାରା ବର୍ଣ୍ଣିତ ଏକ ଅବକ୍ଷୟ ଆଲକମି ଗୋବଲେଟ୍ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ, ଯାହା ଉପରେ ଏକ ଭାସମାନ DNA ଷ୍ଟ୍ରାଣ୍ଡର ଏକ ହୋଲୋଗ୍ରାଫିକ୍ ଚିତ୍ର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରାଯାଏ | ଏହି ଡିଏନ୍ଏ ହୋଲଗ୍ରାମ, ଯାହା ବାସ୍ତବରେ “ଜୀବନ ପ୍ରତିଜ୍ଞା” ସ୍ଲୋଗାନକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରେ, ଧୀରେ ଧୀରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରେ ଏବଂ ଲକ୍ଷଣମୁକ୍ତ ମାନବ ଜୀବଙ୍କ ଜୀବନର ସହଜତାକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରୁଥିବା ଡିଏନ୍ଏ ହୋଲୋଗ୍ରାମ୍ କେବଳ ଜୀବନର ପ୍ରବାହକୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଆଲୋକ ଏବଂ ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଏ |

କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର

Calendar 2014 “Botanical Life”

କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ବଟାନିକାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ହେଉଛି ଏକ ସିଟ୍ ରେ ସୁନ୍ଦର ଉଦ୍ଭିଦ ଜୀବନକୁ ଆଲୋକିତ କରୁଥିବା ଏକ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର | ସିଟ୍ ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଉଦ୍ଭିଦ ପପ୍-ଅପ୍ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆଧାରରେ ସେଟ୍ କରନ୍ତୁ | ଗୁଣବତ୍ତା ଡିଜାଇନ୍ରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଏହାର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ମନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଶକ୍ତି ଅଛି | ସେମାନେ ଦେଖିବା, ଧରିବା ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ସେଗୁଡ଼ିକ ହାଲୁକାତା ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର ଏକ ଉପାଦାନ, ସ୍ଥାନ ସମୃଦ୍ଧ କରେ | ଆମର ମୂଳ ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଜୀବନର ଧାରଣା ବ୍ୟବହାର କରି ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି |

କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର

Meet the Chef

କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଏକ କର୍ପୋରେଟ୍ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର କିପରି ଅପକାଉଣ୍ଟ୍ରିରେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର ସ୍ଥାନୀୟ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟ ଆଣିପାରିବ? QR କୋଡ୍ ବ୍ୟବହାର କରି କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ସହିତ ଅଧିକ ଯୋଗଦାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ବିଷୟରେ, ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡର 12 ଟି ସ୍ଥାନୀୟ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଦସ୍ତଖତ ଖାଦ୍ୟର 'ସିକ୍ରେଟ୍ ରେସିପି' ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ | ସହଜ ଅଂଶୀଦାର ପାଇଁ କ୍ଲିପ୍ ଗୁଡିକ ସୋସିଆଲ୍ ନେଟୱାର୍କ ସାଇଟରେ ଅପଲୋଡ୍ ହେବ | ଅଧିକ ଦୃଶ୍ୟ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଅଧିକ ଜଣାଶୁଣା ହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ଅଧିକ ବିକ୍ରୟ ହୋଇପାରେ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଉଦ୍ୟୋଗୀମାନେ ନିଜ ନିଜ ସହରରୁ ବାହାରକୁ ନଆସିଲେ, ନିଜ ମନୋନୀତ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଇ ନିଜେ ଠିଆ ହୋଇପାରିବେ |