ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଚା ସେଟ୍

Vapor Breeze

ଚା ସେଟ୍ ଚା ହାଣ୍ଡି ହେଉଛି ଏକ ବାକ୍ସ ଯାହାକି ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିବା ଏକ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ଧାରଣ କରିଥାଏ | ଖୋଲିବାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଗତିଶୀଳ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକର ଏକ ସଂରଚନା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ବାଷ୍ପ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ | ଗଠନ ବାହାରେ ଚର୍ମ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଫଳିତ ହୁଏ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଭିଜୁଆଲ୍ ଏବଂ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ସମଗ୍ର ଶରୀର ଏକ ବାଷ୍ପୀଭୂତ ମହତ୍ତ୍ illustr କୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ |

ଡେସ୍କଟପ୍ ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ

Ubiquitous Stand

ଡେସ୍କଟପ୍ ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଏହି ସର୍ବବ୍ୟାପୀ ଡେସ୍କଟପ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଦିନର ସ୍ୱପ୍ନ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି | ଗାତଗୁଡିକ ସଜାଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଫୁଲ, ଲଲିପପ୍, କିମ୍ବା ବିଷୟ ସହିତ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଥାଏ ଯାହା ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଏହାର pattern ାଞ୍ଚାରେ ଅନୁକରଣ କରିଥାଏ | କ୍ରୋମେଡ୍ ପୃଷ୍ଠଟି ପ୍ରଦର୍ଶିତ ବିଷୟଗୁଡିକରେ ସ୍ୱର ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତି |

ମାସ୍କ

Billy Julie

ମାସ୍କ ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ମାଇକ୍ରୋ-ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ଡିଜାଇନର୍ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ଏକାଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପାଇଁ ବିଲି ଏବଂ ଜୁଲିଙ୍କୁ ବାଛନ୍ତି | ଜଟିଳ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ବିଭାଜନ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବକ୍ର ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏକ ସିଡ଼ି ପରି ଜ୍ୟାମିତିର ଆଭିମୁଖ୍ୟର ପାରାମେଟ୍ରିକ୍ ଆଡଜଷ୍ଟେସନ୍ ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି | ଏକ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଏବଂ ଅନୁବାଦକ ଭାବରେ, ଏହି ମାସ୍କ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ବିବେକକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଛି |

ମେକଅପ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ

Eyelash Stand

ମେକଅପ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ଆଖିପତା ର ଏକ ରୂପାୟନ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରେ | ଡିଜାଇନର୍ ବିବେଚନା କରନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଶା ପାଇଁ ଆଖିଦୃଶିଆ ଅଟେ | ଜୀବନର ଆଇକନ୍ କିମ୍ବା ପ୍ରଦର୍ଶନର ଏକ କ୍ଷୁଦ୍ର ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭାବରେ ସେ ଏକ ଆଇଲ୍ୟାସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି | ଏହି ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସକାଳେ କିମ୍ବା ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତାର ପ୍ରତୀକ ଅଟେ, ପ୍ରୟୋଗ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ପରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଆଖିପତା ସେଟ୍ କରି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଦ daily ନନ୍ଦିନ ଦୁ venture ସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅବଦାନକୁ ସ୍ମରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଆଇଲ୍ୟାସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ |

ଥିମ୍ ସଂସ୍ଥାପନ

Dancing Cubes

ଥିମ୍ ସଂସ୍ଥାପନ ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦର୍ଶିତ ବିଷୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ଏହି ଥିମ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡକୁ ଛଅ କିମ୍ବା ଅଧିକ କ୍ୟୁବ୍କୁ ତିନିଟି ପର୍ପେଣ୍ଡିକୁଲାର୍ ଦିଗରେ ଏକ ଅପ୍-ସ୍କେଲ୍ ୟୁନିଟ୍ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ୱ-ବିସ୍ତାରିତ ଯନ୍ତ୍ର ସହିତ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି | ନଚ୍ ସହିତ ମାଗଣା ଫର୍ମ ବିନ୍ୟାସ ସଂଯୋଗକୁ ନୃତ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସମାନ କରିଥାଏ | ଛୋଟ ଛିଦ୍ରଗୁଡିକର ବ୍ୟବସ୍ଥା, ର ar ଖ୍ୟ ଅଂଶ ସହିତ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆବାସର ଏକ ଗଠନ ସୃଷ୍ଟି କରେ |