ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ବିକ୍ରୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

Chongqing Mountain and City Sales Office

ବିକ୍ରୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ “ମାଉଣ୍ଟେନ୍” ହେଉଛି ଏହି ବିକ୍ରୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ମୁଖ୍ୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ, ଯାହା ଚୋଙ୍ଗକିଙ୍ଗର ଭ ograph ଗୋଳିକ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ଚଟାଣରେ ଧୂସର ମାର୍ବଲର pattern ାଞ୍ଚା ତ୍ରିକୋଣୀୟ ଆକାରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି; ଏବଂ “ପର୍ବତ” ର ଧାରଣା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କାନ୍ଥରେ ଏବଂ ଅନିୟମିତ ଆକୃତିର ରିସେପ୍ସନ୍ କାଉଣ୍ଟରରେ ଅନେକ ଅଦ୍ଭୁତ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ କୋଣ ଏବଂ କୋଣ ଅଛି | ଏଥିସହ, ଚଟାଣକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ପାହାଚଗୁଡିକ ଗୁମ୍ଫା ଦେଇ ଯିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି | ଏହି ସମୟରେ, ଛାତରୁ ଏଲଇଡି ଲାଇଟିଂ ଟଙ୍ଗାଯାଇଥାଏ, ଉପତ୍ୟକାରେ ବର୍ଷା ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅନୁକରଣ କରିବା ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ଭାବନାକୁ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବା, ସମଗ୍ର ଭାବନାକୁ ନରମ କରିବା |

ଛୁଟିଦିନ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ

SAKÀ

ଛୁଟିଦିନ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ PRIM PRIM ଷ୍ଟୁଡିଓ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍ SAKÀ ପାଇଁ ଭିଜୁଆଲ୍ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି: ନାମ ଏବଂ ଲୋଗୋ ଡିଜାଇନ୍, ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଠରୀ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ (ପ୍ରତୀକ ଡିଜାଇନ୍, ୱାଲପେପର s ାଞ୍ଚା, କାନ୍ଥ ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍, ତକିଆ ଆପ୍ଲିକ୍ସ ଇତ୍ୟାଦି), ୱେବସାଇଟ୍ ଡିଜାଇନ୍, ପୋଷ୍ଟକାର୍ଡ, ବ୍ୟାଜ୍, ନାମ କାର୍ଡ ଏବଂ | ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସ୍ SAKÀ ର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଠରୀ ଡ୍ରୁସ୍କିଙ୍କିଙ୍କାଇ (ଲିଥୁଆର ଏକ ରିସର୍ଟ ଟାଉନ୍ ଘର) ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଭିନ୍ନ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଉପସ୍ଥାପନ କରେ | କିମ୍ବଦନ୍ତୀରୁ ଏକ ଶବ୍ଦ ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଠରୀର ନିଜସ୍ୱ ପ୍ରତୀକ ଅଛି | ଏହି ଆଇକନ୍ଗୁଡ଼ିକ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଏବଂ ଏହାର ଭିଜୁଆଲ୍ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ଅନ୍ୟ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକରେ ଦେଖାଯାଏ |

ପୋଷାକ

Nyx's Arc

ପୋଷାକ ଯେତେବେଳେ ଆଲୋକ ଏକ ଉତ୍ତମ ସ୍ତର ସହିତ windows ରକା ଦେଇ ପ୍ରବେଶ କରେ, ସେତେବେଳେ ଏକ ରହସ୍ୟମୟ ଏବଂ ନୀରବତା ସହିତ Nyx ପରି, ରହସ୍ୟମୟ ଏବଂ ନିରବତା ସହିତ, ସ୍ତମ୍ଭରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ତରୀୟ ସ est ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଆଲୋକ, ଆଲୋକ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଏପରି ବ୍ୟାଖ୍ୟାକୁ ଟକ୍କର ଦେବା ପାଇଁ ମୋଡ଼ |

ହାର

Extravaganza

ହାର ରଫସ୍, ପ୍ରାଚୀନ ବେକ ସାଜସଜ୍ଜା ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଏକ ଚମତ୍କାର କଲିଅର୍ ଯାହା ଆପଣ XVI ଏବଂ XVII ଶତାବ୍ଦୀର ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିପାରିବେ | ଏକ ସମସାମୟିକ ଏବଂ ଆଧୁନିକ ଡିଜାଇନ୍ ଦ୍ୱାରା ବର୍ଣ୍ଣିତ, ଏହାକୁ ଆଧୁନିକ ଏବଂ ସମସାମୟିକ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ସାଧାରଣ ରଫସ୍ ଶ style ଳୀକୁ ସରଳ କରିଥାଏ | ଏକ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ପ୍ରଭାବ ଯାହା କଳା କିମ୍ବା ଧଳା ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରି ବୁଣାକାରଙ୍କୁ ଶୋଭା ପ୍ରଦାନ କରେ, ଏକ ଆଧୁନିକ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ମିଶ୍ରଣର ବହୁଗୁଣକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ଗୋଟିଏ ଖଣ୍ଡ ହାର, ନମନୀୟ ଏବଂ ହାଲୁକା | ଏକ ଅମୂଲ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ କିନ୍ତୁ ଏକ ଉଚ୍ଚ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଯାହା ଏହି କୋଲିଅରକୁ କେବଳ ଏକ ଅଳଙ୍କାର ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ନୂତନ ଶରୀର ଅଳଙ୍କାର କରିଥାଏ |

ଡିଜାଇନ୍ ଇଭେଣ୍ଟଗୁଡିକର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍

Russian Design Pavilion

ଡିଜାଇନ୍ ଇଭେଣ୍ଟଗୁଡିକର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ, ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, କର୍ମଶାଳା, ଶିକ୍ଷାଗତ ଡିଜାଇନ୍ ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ପ୍ରକାଶନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ Russian ଷର ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ ବିଦେଶରେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି | ଆମର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ Russian ଷୀୟ ଭାଷାଭାଷୀ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପ୍ରକଳ୍ପ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କର ଜ୍ଞାନ ଏବଂ କ skills ଶଳକୁ ସିଦ୍ଧ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରେ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଭୂମିକା, ସେମାନଙ୍କର ଉତ୍ପାଦକୁ କିପରି ପ୍ରତିଯୋଗୀତା କରାଇବ ଏବଂ ପ୍ରକୃତ ଉଦ୍ଭାବନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ବୁ understand ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |