ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
କଳା ସ୍ଥାପନ

The Future Sees You

କଳା ସ୍ଥାପନ ଭବିଷ୍ୟତ ଦେଖେ ତୁମେ ଯୁବ ସୃଜନଶୀଳ ବୟସ୍କଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ଆଶାବାଦୀତାର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଉପସ୍ଥାପନ କର - ଭବିଷ୍ୟତର ଚିନ୍ତକ, ଉଦ୍ଭାବକ, ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ତୁମର ଜଗତର କଳାକାର | ଏକ ଗତିଶୀଳ ଭିଜୁଆଲ୍ କାହାଣୀ, 5 ସ୍ତରରୁ ଅଧିକ 30 ୱିଣ୍ଡୋ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଆଖି ଏକ ସ୍ପର୍ଶକାତର ସ୍ପେକ୍ଟ୍ରମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଜ୍ୱଳିତ ହୁଏ, ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ରାତିରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସହିତ ଦେଖିବା ସମୟରେ ଭିଡ଼କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ଏହି ଆଖି ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନେ ଭବିଷ୍ୟତ, ଚିନ୍ତକ, ଉଦ୍ଭାବକ, ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ କଳାକାର ଦେଖନ୍ତି: ଆସନ୍ତାକାଲିର ସୃଜନକାରୀ ଯିଏ ଜଗତକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ |

ବାଣିଜ୍ୟିକ ଭିତର ଡିଜାଇନ୍

KitKat

ବାଣିଜ୍ୟିକ ଭିତର ଡିଜାଇନ୍ ଷ୍ଟୋରର ଡିଜାଇନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଶେଷ ଭାବରେ କାନାଡିୟ ବଜାର ଏବଂ ୟର୍କଡେଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଧାରଣା ଏବଂ ସାମଗ୍ରିକ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଏକ ଅଭିନବ ଉପାୟରେ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରନ୍ତୁ | ପୂର୍ବର ପପ୍ ଅପ୍ ଏବଂ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ଥାନଗୁଡିକର ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ସମଗ୍ର ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ପୁନ ate ବିଚାର ଏବଂ ପୁନର୍ବିଚାର କରିବାକୁ | ଏକ ଅଲ୍ଟ୍ରା-ଫଙ୍କସନାଲ ଷ୍ଟୋର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ, ଯାହା ଏକ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ଟ୍ରାଫିକ୍, ଜଟିଳ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଭଲ କାମ କରିବ |

ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଡିଜାଇନ୍

Arthurs

ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଡିଜାଇନ୍ ମିଡଟାଉନ୍ ଟରୋଣ୍ଟୋରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ସମସାମୟିକ ଉତ୍ତର ଆମେରିକୀୟ ଗ୍ରିଲ୍, କକଟେଲ୍ ଲାଉଞ୍ଜ୍ ଏବଂ ଛାତର ଟେରାସ୍ ଏକ ବିଶୋଧିତ କ୍ଲାସିକ୍ ମେନୁ ଏବଂ ଇନ୍ଦୁଲଜେଣ୍ଟ୍ ସ୍ sign ାକ୍ଷର ପାନୀୟ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥାଏ | ଆର୍ଥର ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ତିନୋଟି ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ଅଛି (ଡାଇନିଂ ଏରିଆ, ବାର୍, ଏବଂ ଛାତର ପଟୁଆର) ଯାହା ଏକ ସମୟରେ ଉଭୟ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରଶସ୍ତ ଅନୁଭବ କରେ | କୋଠରୀର ଅଷ୍ଟାଦଶ ଆକୃତିକୁ ବ enhance ାଇବା ପାଇଁ ନିର୍ମିତ ଏବଂ ଉପରେ hang ୁଲୁଥିବା କଟା ସ୍ଫଟିକର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅନୁକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାଠ ଭେନିର୍ ସହିତ ବହୁମୁଖୀ କାଠ ପ୍ୟାନେଲଗୁଡିକର ଡିଜାଇନ୍ରେ ଛାତ ଅତୁଳନୀୟ |

ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମନୋରମ ଘର

Fun house

ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମନୋରମ ଘର ଏହି ବିଲଡିଂ ଡିଜାଇନ୍ ପିଲାମାନେ ଶିଖିବା ଏବଂ ଖେଳିବା ପାଇଁ, ଯାହା ଏକ ସୁପର ପିତାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମଜା ଘର | ଏକ ଚମତ୍କାର ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଡିଜାଇନର୍ ସୁସ୍ଥ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ଆକୃତିଗୁଡ଼ିକୁ ଏକତ୍ର କଲେ | ସେମାନେ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ପିଲାମାନଙ୍କ ଖେଳ ଘର ତିଆରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ଏବଂ ପିତାମାତା-ଶିଶୁ ସମ୍ପର୍କକୁ ତୀବ୍ର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ | 3 ଟି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଗ୍ରାହକ ଡିଜାଇନର୍ଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ଯାହା ହେଲା: (1) ପ୍ରାକୃତିକ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ସାମଗ୍ରୀ, (2) ପିଲା ଏବଂ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରାଇବା ଏବଂ (3) ଯଥେଷ୍ଟ ସଂରକ୍ଷଣ ସ୍ଥାନ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନର୍ ଏକ ସରଳ ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛ ପଦ୍ଧତି ପାଇଲେ, ଯାହା ଘର, ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ଥାନର ଆରମ୍ଭ |

ଭିତର ଘର

Spirit concentration

ଭିତର ଘର ଗୋଟିଏ ଘର ପାଇଁ ଜାଗା କ’ଣ? ଡିଜାଇନର୍ ବିଶ୍ believes ାସ କରନ୍ତି ଯେ ଡିଜାଇନ୍ ମାଲିକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାରୁ ଆସିଥାଏ, ଆତ୍ମାକୁ ମହାକାଶକୁ ପହଞ୍ଚାଇଥାଏ | ତେଣୁ, ଡିଜାଇନର୍ ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଦ୍ space ାରା ଜାଗାର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ନେଭିଗେଟ୍ କଲେ | ଜାପାନୀ ସଂସ୍କୃତି ସହିତ ଆପେକ୍ଷିକ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ସମାଧାନକୁ ଉଭୟ ମାଲିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସ୍ମୃତିର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ ପାଇଁ, ସେମାନେ ଏକ ପ୍ରାଣ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ କାଠ ଗଠନ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ସେମାନେ ଏହି ଆଦର୍ଶ ଘରର 3 ଟି ସହମତି ଲକ୍ଷ୍ୟ ଗଠନ କଲେ, ଯାହା ହେଲା (1) କ୍ୱିସେଣ୍ଟ୍ ବାତାବରଣ, (2) ନମନୀୟ ଏବଂ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ, ଏବଂ (3) ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଅଦୃଶ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍ଥାନ |

ସ୍ମୃତି ପାଇଁ ଘର

Memory Transmitting

ସ୍ମୃତି ପାଇଁ ଘର ଏହି ଘରଟି କାଠର ବିମ୍ ଏବଂ ଧଳା ଇଟା ଦ୍ୱାରା ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଷ୍ଟାକ୍ ଦ୍ୱାରା ଘରର ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ପହଞ୍ଚାଇଥାଏ | ଆଲୋକ ଘର ଚାରିପାଖରେ ଧଳା ଇଟା ସ୍ଥାନରୁ ଯାଇ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ଏୟାର କଣ୍ଡିସନର ଏବଂ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସ୍ପେସ୍ ପାଇଁ ଏହି ବିଲ୍ଡିଂର ସୀମିତତା ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଡିଜାଇନର୍ ଅନେକ ପଦ୍ଧତି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସାମଗ୍ରୀକୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସ୍ମୃତି ସହିତ ମିଶ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ଘରର ଅନନ୍ୟ ଶ style ଳୀକୁ ସଂଯୋଗ କରି ସଂରଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଉଷ୍ମ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ସ est ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଉପସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ |