ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଚାମ୍ପେନ୍ ଟ୍ରଲି

BOQ

ଚାମ୍ପେନ୍ ଟ୍ରଲି ରିସେପ୍ସନରେ ଚାମ୍ପେନ୍ ପରିବେଷଣ ପାଇଁ BOQ ହେଉଛି ଏକ ବରଫ ସ୍ନାନ ଟ୍ରଲି | ଏହା କାଠ, ଧାତୁ, ରଜନୀ ଏବଂ କାଚରେ ତିଆରି | ସର୍କୁଲାର ସମୃଦ୍ଧତା ବସ୍ତୁର ଏବଂ ସାମଗ୍ରୀର ଡିଜାଇନ୍ ର ଏକ ଅବିଚ୍ଛେଦ୍ୟ ଅଙ୍ଗ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ କରେ | ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ବଂଶୀଗୁଡିକ କରୋଲା, ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ, ଏକ ଧଳା ରଜନୀ ଟ୍ରେ ତଳେ ରଖାଯାଇଥାଏ, ଧୂଳି ଏବଂ ଆଘାତରୁ ରକ୍ଷା କରାଯାଇଥାଏ | ରଚନା, ପ୍ରାୟ ପୁଷ୍ପ, ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ପାନୀୟର ସ୍ୱାଦ ପାଇଁ ଏକ ବୃତ୍ତ ଗଠନ କରିବାକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରେ | କିନ୍ତୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଏହା ୱେଟରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆନୁଷଙ୍ଗିକ |

ସ୍ତରୀୟ ଟ୍ରଲି

Kali

ସ୍ତରୀୟ ଟ୍ରଲି ଏହି ଷ୍ଟେପ୍ ଟ୍ରଲି ହେଉଛି QUISO ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଡିଜାଇନର୍ ର କେ ସିରିଜର ଅନ୍ୟତମ ଉପାଦାନ | ଏହା ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ନିର୍ମିତ କଠିନ କାଠରେ ତିଆରି | ଏହାର ଦୃ urdy ଏବଂ ଷ୍ଟକ୍ ଡିଜାଇନ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ଆଦର୍ଶ କରିଥାଏ | ସେବାର ନିରାପତ୍ତା ଏବଂ ଶୋଭା ପାଇଁ ଚଷମା ଏକ କୁଶନରୁ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛି, ବୋତଲଗୁଡିକ ସ୍ଲିପ୍ ନଥିବା ଆବରଣ ଦ୍ୱାରା ଅସ୍ଥିର ହୋଇଛି, ଶିଳ୍ପ ଚକଗୁଡିକ ଏକ ସୁଗମ ଏବଂ ନିରବ ଗଡ଼ୁଛି |

ବହୁମୁଖୀ ଟ୍ରଲି

Km31

ବହୁମୁଖୀ ଟ୍ରଲି ପାଟ୍ରିକ୍ ସାରାନ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବ୍ୟବହାରର ଏକ ବୃହତ ସ୍ପେକ୍ଟ୍ରମ ପାଇଁ Km31 ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ | ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥିଲା ବହୁମୁଖୀତା | ଗୋଟିଏ ଟେବୁଲ୍ ପରିବେଷଣ ପାଇଁ, କିମ୍ବା ଏକ ବୁଫେଟ୍ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଧାଡିରେ ଏହି କାର୍ଟକୁ ଏକକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | ଡିଜାଇନର୍ ସେହି ସମାନ ଚକିଆ ବେସ୍ ଉପରେ ସ୍ଥାପିତ ଏକ ଆର୍ଟିକ୍ୟୁଟେଡ୍ କ୍ରିଅନ୍ ଟପ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ଯାହାକି ସେ କେଜା ପରି ବିଭିନ୍ନ ଟ୍ରଲି ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ କ୍ୱିନ୍, ହର୍ବାଲ୍ ଚା ବଗିଚା ଏବଂ କାଳୀ ଏକତ୍ର K ସିରିଜ୍ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଥିଲେ | ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦୃ urd ତା ସହିତ କ୍ରିଅନ୍ ର କଠିନତା ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହାଲୁକା ଫିନିଶ୍ ଚୟନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଲା |

ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ କଫି ମେସିନ୍

F11

ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ କଫି ମେସିନ୍ ସରଳ ଏବଂ ଚମତ୍କାର, ପରିଷ୍କାର ରେଖା ଏବଂ ଏକ ଉଚ୍ଚ-ଗୁଣାତ୍ମକ ସାମଗ୍ରୀ ସମାପ୍ତ F11 ଡିଜାଇନ୍ ବୃତ୍ତିଗତ ଏବଂ ଘରୋଇ ପରିବେଶକୁ ଫିଟ୍ କରେ | ପୂର୍ଣ୍ଣ ରଙ୍ଗ 7 "ଟଚ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସହଜ ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ଅଟେ | F11 ହେଉଛି ଏକ" ଏକ ସ୍ପର୍ଶ "ମେସିନ୍ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଚୟନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦିତ ପାନୀୟକୁ କଷ୍ଟମାଇଜ୍ କରିପାରିବେ | ଶିଖର ଘଣ୍ଟା ସହ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ବର୍ଦ୍ଧିତ ବିନ୍ ହପର୍, ୱାଟର ଟ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ କଣ୍ଟେନର ଉପଲବ୍ଧ | ଚାହିଦା

ସୁରକ୍ଷା ଉପକରଣ

G2 Face Recognition

ସୁରକ୍ଷା ଉପକରଣ ଉଚ୍ଚମାନର ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ର ସରଳତା ଏହି ସୁରକ୍ଷା ଚେହେରା ଚିହ୍ନଟ ଉପକରଣକୁ ଚମତ୍କାର, ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ଦୃ ust କରିଥାଏ | ଏହାକୁ ଦୁନିଆର ଦ୍ରୁତତମ ଏବଂ ଅତି ସଠିକ୍ କରିବା ପାଇଁ ଭିତରର ଉନ୍ନତ ଜ୍ଞାନକ technology ଶଳ, ଏହାର ଆଲଗୋରିଦମକୁ କେହି ଠକି ପାରିବେ ନାହିଁ | ବାୟୁମଣ୍ଡଳ ସହିତ ଜଳ ପ୍ରୁଫ୍ ଉତ୍ପାଦ, ଶୀତଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ପରିବେଶ ମନୋବଳ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପଛ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଆଲୋକ ଆଣିଥାଏ | କମ୍ପାକ୍ଟ ସାଇଜ୍ ଏହାକୁ ପ୍ରାୟ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଫିଟ୍ କରିଥାଏ ଏବଂ ଆକୃତି ଏହାକୁ ଭୂସମାନ୍ତର କିମ୍ବା ଭୂଲମ୍ବ ଭାବରେ ସ୍ଥାନିତ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ବିକଶିତ ଆସବାବପତ୍ର

dotdotdot.frame

ବିକଶିତ ଆସବାବପତ୍ର ଘରଗୁଡ଼ିକ ଛୋଟ ବ growing ୁଛି, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ହାଲୁକା ଆସବାବପତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ ଯାହାକି ବହୁମୁଖୀ | Dotdotdot.Frame ହେଉଛି ବଜାରରେ ପ୍ରଥମ ମୋବାଇଲ୍, କଷ୍ଟମାଇଜେବଲ୍ ଆସବାବପତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା | ଫଳପ୍ରଦ ଏବଂ କମ୍ପାକ୍ଟ, ଫ୍ରେମ୍ କାନ୍ଥରେ ସ୍ଥିର ହୋଇପାରିବ କିମ୍ବା ଘର ଚାରିପାଖରେ ସହଜ ସ୍ଥାନିତ ପାଇଁ ଏହା ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ | ଏବଂ ଏହାର କଷ୍ଟମାଇଜେବିଲିଟି 96 ଛିଦ୍ରରୁ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକରେ ଫିକ୍ସିଂ ପାଇଁ ଏକ ବିସ୍ତାରିତ ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ପରିସର | ଗୋଟିଏ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଆବଶ୍ୟକ ଅନୁଯାୟୀ ଏକାଧିକ ସିଷ୍ଟମରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ - ସେଠାରେ ଏକ ଅସୀମ ମିଶ୍ରଣ ଉପଲବ୍ଧ |

ଦିନର ଡିଜାଇନର୍ |

ଦୁନିଆର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତି |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ବହୁତ ମାନ୍ୟତା ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କୁ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କରିବାକୁ ଆନନ୍ଦିତ, ଯେଉଁମାନେ ମୂଳ ଏବଂ ଅଭିନବ ଡିଜାଇନ୍, ଚମତ୍କାର ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଉପସ୍ଥାପନ କରୁଛୁ | ଆଜି ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ଚେକଆଉଟ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦ daily ନିକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରେରଣା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |