ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ବ୍ରାଣ୍ଡ ଡିଜାଇନ୍

Queen

ବ୍ରାଣ୍ଡ ଡିଜାଇନ୍ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଡିଜାଇନ୍ ରାଣୀ ଏବଂ ଚେସବୋର୍ଡର ଧାରଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ | ଦୁଇଟି ରଙ୍ଗ କଳା ଏବଂ ସୁନା ସହିତ, ଡିଜାଇନ୍ ହେଉଛି ଉଚ୍ଚ ଶ୍ରେଣୀର ଭାବନାକୁ ପହଞ୍ଚାଇବା ଏବଂ ଭିଜୁଆଲ୍ ଇମେଜ୍କୁ ପୁନ ape ରୂପ ଦେବା | ଉତ୍ପାଦରେ ବ୍ୟବହୃତ ଧାତୁ ଏବଂ ସୁନା ରେଖା ବ୍ୟତୀତ, ଦୃଶ୍ୟର ଉପାଦାନ ଚେସର ଯୁଦ୍ଧ ଭାବନାକୁ ସେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଆମେ ଯୁଦ୍ଧର ଧୂଆଁ ଏବଂ ଆଲୋକ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଷ୍ଟେଜ୍ ଆଲୋକର ସମନ୍ୱୟ ବ୍ୟବହାର କରୁ |

ମୂର୍ତ୍ତି

Atgbeyond

ମୂର୍ତ୍ତି ସିଆନ୍ ଗ୍ରେଟ୍ ସିଲ୍କ୍ ରୋଡ୍ର ପ୍ରାରମ୍ଭ ସ୍ଥାନରେ ଅବସ୍ଥିତ | କଳାର ସୃଜନଶୀଳ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ, ସେମାନେ ସିଆନ୍ ୱ ହୋଟେଲ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଆଧୁନିକ ପ୍ରକୃତି, ସି’ର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଇତିହାସ ଏବଂ ସଂସ୍କୃତି ଏବଂ ଟାଙ୍ଗ ରାଜବଂଶର ଚମତ୍କାର କଳା କାହାଣୀକୁ ଏକତ୍ର କରନ୍ତି | ଗ୍ରାଫିଟି କଳା ସହିତ ପପ୍ ମିଳିତ ହୋଇ W ହୋଟେଲର କଳାତ୍ମକ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ହୋଇଯାଏ ଯାହା ଏକ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥିଲା |

Yong ଏକ ବନ୍ଦର ରିବ୍ରାଣ୍ଡିଂ

Hak Hi Kong

Yong ଏକ ବନ୍ଦର ରିବ୍ରାଣ୍ଡିଂ ୟୋଙ୍ଗ-ଆନ୍ ଫିସିଙ୍ଗ୍ ପୋର୍ଟ ପାଇଁ CI ସିଷ୍ଟମ୍ ପୁନ build ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବ ତିନୋଟି ଧାରଣା ବ୍ୟବହାର କରେ | ପ୍ରଥମଟି ହେଉଛି ହକ୍କା ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ସାଂସ୍କୃତିକ ବ characteristics ଶିଷ୍ଟ୍ୟରୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭିଜୁଆଲ୍ ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ଲୋଗୋ | ପରବର୍ତ୍ତୀ ପଦକ୍ଷେପ ହେଉଛି ମନୋରଞ୍ଜନ ଅଭିଜ୍ଞତାର ପୁନ vest ଅନୁସନ୍ଧାନ, ତାପରେ ଦୁଇଟି ମାସ୍କଟ୍ ଚରିତ୍ରକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ create କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦରକୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ନୂତନ ଆକର୍ଷଣରେ ଦେଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ | ଶେଷ କିନ୍ତୁ ଅନ୍ତତ not ପକ୍ଷେ ନୁହେଁ, ଭିତରର ନଅଟି ସ୍ପଟ୍ ଯୋଜନା, ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ସୁସ୍ବାଦୁ ରୋଷେଇ ସହିତ |

ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଡିଜାଇନ୍

Tape Art

ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଡିଜାଇନ୍ 2019 ରେ, ରେଖା, ରଙ୍ଗ ଅଂଶ ଏବଂ ଫ୍ଲୋରୋସେନ୍ସର ଏକ ଭିଜୁଆଲ୍ ପାର୍ଟୀ ତାଇପେଇକୁ ଚମକାଇଲା | FunDesign.tv ଏବଂ Tape That Collective ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଟେପ୍ ଆର୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ | ଅସାଧାରଣ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ କ ques ଶଳ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ 8 ଟି ଟେପ୍ ଆର୍ଟ ଇନଷ୍ଟଲେଶନରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଅତୀତରେ କଳାକାରମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଭିଡିଓ ସହିତ 40 ରୁ ଅଧିକ ଟେପ୍ ଚିତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା | ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଏକ ଇମର୍ସିଭ୍ ଆର୍ଟ ମିଲିୟୁ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଧ୍ୱନି ଏବଂ ଆଲୋକ ମଧ୍ୟ ଯୋଡିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରୟୋଗ କରିଥିବା ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କପଡା ଟେପ୍, ଡକ୍ଟର ଟେପ୍, କାଗଜ ଟେପ୍, ପ୍ୟାକେଜିଂ କାହାଣୀ, ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଟେପ୍ ଏବଂ ଫଏଲ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

ହେୟାର ସେଲୁନ୍

Vibrant

ହେୟାର ସେଲୁନ୍ ବଟାନିକାଲ୍ ଇମେଜ୍ ର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରି ଆକାଶ ବଗିଚା ସମଗ୍ର ରାସ୍ତାରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା, ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ, ଭିଡ଼ରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇ ପ୍ରବେଶ ପଥରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କଲା | ମହାକାଶକୁ ଆଗକୁ ଦେଖିବା, ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ ଲେଆଉଟ୍ ବିସ୍ତୃତ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ପର୍ଶ ଅପ୍ ସହିତ ଉପରକୁ ବିସ୍ତାର ହୁଏ | ରାସ୍ତାରୁ ଆସୁଥିବା ଶବ୍ଦକୁ ବଦଳାଇ ବଟାନିକ୍ ରୂପାନ୍ତରଗୁଡିକ ସମଗ୍ର କୋଠରୀରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଏଠାରେ ଏକ ଗୁପ୍ତ ଉଦ୍ୟାନ ହୋଇଯାଏ |

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବାସସ୍ଥାନ

City Point

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବାସସ୍ଥାନ ଡିଜାଇନର୍ ସହରୀ ଦୃଶ୍ୟରୁ ପ୍ରେରଣା ଲୋଡିଥିଲେ | ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ସହରାଞ୍ଚଳର ଦୃଶ୍ୟ ଜୀବନ୍ତ ସ୍ଥାନକୁ 'ସମ୍ପ୍ରସାରିତ' ହେଲା, ମହାନଗର ନିଗମ ଥିମ୍ ଦ୍ୱାରା ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ବର୍ଣ୍ଣିତ କଲା | ଚମତ୍କାର ଭିଜୁଆଲ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଏବଂ ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଆଲୋକ ଦ୍ୱାରା ଗା ark ରଙ୍ଗଗୁଡିକ ହାଇଲାଇଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା | ଉଚ୍ଚ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଠା ସହିତ ମୋଜାଇକ୍, ପେଣ୍ଟିଂ ଏବଂ ଡିଜିଟାଲ୍ ପ୍ରିଣ୍ଟ୍ ଗ୍ରହଣ କରି ଭିତରକନିକାକୁ ଏକ ଆଧୁନିକ ସହରର ଭାବନା ଅଣାଯାଇଥିଲା | ଡିଜାଇନର୍ ସ୍ପେସାଲ୍ ପ୍ଲାନିଂ ଉପରେ ବିଶେଷ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ, ବିଶେଷ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିଲେ | ଫଳାଫଳ ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ଥିଲା ଯାହା 7 ଜଣଙ୍କ ସେବା କରିବାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ପ୍ରଶସ୍ତ ଥିଲା |

ଦିନର ଡିଜାଇନର୍ |

ଦୁନିଆର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତି |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ବହୁତ ମାନ୍ୟତା ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କୁ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କରିବାକୁ ଆନନ୍ଦିତ, ଯେଉଁମାନେ ମୂଳ ଏବଂ ଅଭିନବ ଡିଜାଇନ୍, ଚମତ୍କାର ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଉପସ୍ଥାପନ କରୁଛୁ | ଆଜି ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ଚେକଆଉଟ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦ daily ନିକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରେରଣା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |