ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଆଲୋକ

Louvre

ଆଲୋକ ଲୁଭ୍ରେ ଆଲୋକ ହେଉଛି ଏକ ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ଟେବୁଲ୍ ଲ୍ୟାମ୍ପ ଯାହା ଗ୍ରୀକ୍ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଯାହା ଲୁଭ୍ରେସ୍ ଦେଇ ବନ୍ଦ ସଟରରୁ ସହଜରେ ଯାଇଥାଏ | ଏହା 20 ଟି ରିଙ୍ଗ, 6 ଟି କର୍କ ଏବଂ 14 ଟି ପ୍ଲେସିଗ୍ଲାସ୍ ସହିତ ଗଠିତ, ଯାହା ଏକ ଖେଳାଳୀ ଉପାୟରେ କ୍ରମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ ଯାହା ଦ୍ users ାରା ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଆଲୋକର ବିସ୍ତାର, ଭଲ୍ୟୁମ୍ ଏବଂ ଆଲୋକର ଅନ୍ତିମ ସ est ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ରୂପାନ୍ତର କରାଯାଏ | ଆଲୋକ ପଦାର୍ଥ ଦେଇ ଗତି କରେ ଏବଂ ବିସ୍ତାର ସୃଷ୍ଟି କରେ, ତେଣୁ କ sh ଣସି ଛାୟା ନିଜେ କିମ୍ବା ଏହାର ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ବିଭିନ୍ନ ଉଚ୍ଚତା ବିଶିଷ୍ଟ ରିଙ୍ଗଗୁଡିକ ଅସୀମ ମିଶ୍ରଣ, ନିରାପଦ କଷ୍ଟମାଇଜେସନ୍ ଏବଂ ସମୁଦାୟ ଆଲୋକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ |

ପୋଷାକ ଡିଜାଇନ୍

Sidharth kumar

ପୋଷାକ ଡିଜାଇନ୍ NS GAIA ହେଉଛି ଏକ ସମସାମୟିକ ମହିଳା ପୋଷାକ ଲେବଲ୍ ଯାହାକି ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ଯାହା ଅନନ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ କପଡା କ ques ଶଳରେ ଭରପୂର | ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ମାନସିକ ଉତ୍ପାଦନ ଏବଂ ସାଇକେଲ ଚଲାଇବା ଏବଂ ପୁନ yc ବ୍ୟବହାରର ଏକ ବଡ଼ ଆଡଭୋକେଟ୍ | ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ନିରନ୍ତରତା ପାଇଁ ଛିଡା ହୋଇଥିବା NS GAIA ରେ ଥିବା 'N' ଏବଂ 'S' ନାମକରଣ ସ୍ତମ୍ଭରେ ଏହି କାରଣର ମହତ୍ତ୍। ପ୍ରତିଫଳିତ ହୁଏ | NS GAIA ର ଆଭିମୁଖ୍ୟ “କମ୍ ଅଧିକ” | ପରିବେଶ ପ୍ରଭାବ ସର୍ବନିମ୍ନ ବୋଲି ସୁନିଶ୍ଚିତ କରି ଧୀର ଫ୍ୟାଶନ୍ ଗତିବିଧିରେ ଲେବଲ୍ ଏକ ସକ୍ରିୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ |

ମିଶ୍ରିତ ବ୍ୟବହାର ସ୍ଥାପତ୍ୟ

Shan Shui Plaza

ମିଶ୍ରିତ ବ୍ୟବହାର ସ୍ଥାପତ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ କେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ TaoHuaTan ନଦୀ ମଧ୍ୟରେ ସିୟାନର historical ତିହାସିକ ସହରରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ କେବଳ ଅତୀତ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନକୁ ନୁହେଁ ବରଂ ସହରୀ ଏବଂ ପ୍ରକୃତିକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଡିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି | ଦି ପିଚ୍ ଫୁଲ ବସନ୍ତ ଚାଇନିଜ୍ କାହାଣୀ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରଦାନ କରି ଏକ ପାରାଦୀପ ଜୀବନ୍ତ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଚାଇନାର ସଂସ୍କୃତିରେ, ପାର୍ବତ୍ୟ ଜଳର ଦର୍ଶନ (ଶାନ୍ ଶୁଇ) ମାନବ ଏବଂ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କର ଏକ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଅର୍ଥ ଧାରଣ କରିଥାଏ, ତେଣୁ ଏହି ସ୍ଥାନର ଜଳୀୟ ଦୃଶ୍ୟର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ସହରରେ ଶାନ୍ ଶୁଇ ଦର୍ଶନକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରୁଥିବା ସ୍ଥାନଗୁଡିକ ପ୍ରଦାନ କରେ |

କର୍ପୋରେଟ୍ ପରିଚୟ

film festival

କର୍ପୋରେଟ୍ ପରିଚୟ କ୍ୟୁବାରେ ୟୁରୋପୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବର ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ “ସିନେମା, ଆହା” ସ୍ଲୋଗାନ ଥିଲା | ସଂସ୍କୃତିର ସଂଯୋଗର ଏକ ଉପାୟ ଭାବରେ ଭ୍ରମଣ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଇଥିବା ଡିଜାଇନ୍ ର ଏକ ଧାରଣାର ଏହା ଏକ ଅଂଶ | ଡିଜାଇନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲୋଡ୍ ହୋଇଥିବା ୟୁରୋପରୁ ହାଭାନା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଏକ କ୍ରୁଜ୍ ଜାହାଜର ଯାତ୍ରାକୁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ | ଉତ୍ସବର ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଏବଂ ଟିକେଟ୍ ର ଡିଜାଇନ୍ ଆଜି ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ପାସପୋର୍ଟ ଏବଂ ବୋର୍ଡିଂ ପାସ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ଭ୍ରମଣ କରିବାର କଳ୍ପନା ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ସାଂସ୍କୃତିକ ଆଦାନପ୍ରଦାନ ବିଷୟରେ ଗ୍ରହଣୀୟ ଏବଂ ଆଗ୍ରହୀ ହେବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରେ |

ପ୍ରଦୀପ

Little Kong

ପ୍ରଦୀପ ଲିଟିଲ୍ କଙ୍ଗ ହେଉଛି ଏକ ପରିବେଶ ପ୍ରଦୀପ ଯାହାକି ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଦର୍ଶନ ଧାରଣ କରେ | ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଏବଂ ବାସ୍ତବ, ପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଖାଲି ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ଓରିଏଣ୍ଟାଲ୍ ଆଷ୍ଟେଟିକ୍ସ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଏ | ଏଲଇଡିଗୁଡ଼ିକୁ ଧାତୁ ପୋଲରେ ଲୁଚାଇ ରଖିବା କେବଳ ଲ୍ୟାମ୍ପଶେଡର ଖାଲି ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧତାକୁ ସୁନିଶ୍ଚିତ କରେ ନାହିଁ ବରଂ କଙ୍ଗକୁ ଅନ୍ୟ ଦୀପଠାରୁ ମଧ୍ୟ ପୃଥକ କରେ | ଆଲୋକ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଗଠନକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଡିଜାଇନର୍ମାନେ 30 ରୁ ଅଧିକ ଥର ପରୀକ୍ଷଣ ପରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଶିଳ୍ପ ଖୋଜିଥିଲେ, ଯାହା ଚମତ୍କାର ଆଲୋକ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ | ବେସ୍ ବେତାର ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ ଏବଂ ଏହାର ଏକ USB ପୋର୍ଟ ଅଛି | କେବଳ ହାତ ହଲାଇ ଏହା ଅନ୍ କିମ୍ବା ଅଫ୍ ହୋଇପାରେ |

ସ୍ନାକ୍ସ ଖାଦ୍ୟ

Have Fun Duck Gift Box

ସ୍ନାକ୍ସ ଖାଦ୍ୟ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ “ମଜା ମଜା ଡକ୍” ଉପହାର ବାକ୍ସ ହେଉଛି ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ବାକ୍ସ | ପିକ୍ସେଲ-ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଖେଳନା, ଖେଳ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ, ଡିଜାଇନ୍ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ବିସ୍ତୃତ ଚିତ୍ର ସହିତ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ “ଖାଦ୍ୟ ସହର” କୁ ଚିତ୍ରଣ କରେ | ଆଇପି ପ୍ରତିଛବି ସହରର ରାସ୍ତାରେ ଏକୀଭୂତ ହେବ ଏବଂ ଯୁବକମାନେ କ୍ରୀଡା, ସଙ୍ଗୀତ, ହିପ୍-ହପ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମୟରେ ମଜାଳିଆ କ୍ରୀଡା ଖେଳଗୁଡିକ ଅନୁଭବ କରନ୍ତୁ, ଏକ ଯୁବକ, ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଖୁସି ଜୀବନଶ express ଳୀ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ |