ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ଆତିଥ୍ୟ

San Siro Stadium Sky Lounge

ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ଆତିଥ୍ୟ ନୂତନ ସ୍କାଏ ଲାଉଞ୍ଜର ପ୍ରକଳ୍ପ ହେଉଛି ବିଶାଳ ନବୀକରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ପ୍ରଥମ ପଦକ୍ଷେପ ଯାହା ଏସି ମିଲନ୍ ଏବଂ ଏଫସି ଇଣ୍ଟରନାଜିଓନାଲେ, ମିଲାନ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି ସହିତ ମିଶି ସାନ ସାଇରୋ ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଏକ ବହୁମୁଖୀ ସୁବିଧାରେ ରୂପାନ୍ତର କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଆଗାମୀ EXPO 2015 ସମୟରେ ମିଲାନୋ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଥିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା | ସ୍କାଏବକ୍ସ ପ୍ରକଳ୍ପର ସଫଳତା ପରେ, ରାଗାଜି ଆଣ୍ଡ ପାର୍ଟନର୍ସ ସାନ ସାଇରୋ ଷ୍ଟାଡିୟମର ମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଉପରେ ଆତିଥ୍ୟ ସ୍ଥାନଗୁଡିକର ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସଂକଳ୍ପ ନେଇଛନ୍ତି |

ଆଲୋକର ସଂରଚନା

Tensegrity Space Frame

ଆଲୋକର ସଂରଚନା ଟେନସେଗ୍ରିଟି ସ୍ପେସ୍ ଫ୍ରେମ୍ ଲାଇଟ୍ କେବଳ ଏହାର ଆଲୋକ ଉତ୍ସ ଏବଂ ବ electrical ଦ୍ୟୁତିକ ତାର ବ୍ୟବହାର କରି ଏକ ହାଲୁକା ଫିକ୍ଚର୍ ଉତ୍ପାଦନ ପାଇଁ 'କମ୍ ପାଇଁ ଅଧିକ' ର RBFuller ର ନୀତି ବ୍ୟବହାର କରେ | ଟେନସେଗ୍ରିଟି ଗଠନମୂଳକ ମାଧ୍ୟମ ହୋଇଯାଏ ଯାହା ଦ୍ both ାରା ଉଭୟ ସଙ୍କୋଚନ ଏବଂ ଟେନସନରେ ପାରସ୍ପରିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଯାହା କେବଳ ଏହାର ଗଠନମୂଳକ ତର୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥାଏ | ଏହାର ମାପନୀୟତା, ଏବଂ ଉତ୍ପାଦନର ଅର୍ଥବ୍ୟବସ୍ଥା ଏକ ଅସୀମ ବିନ୍ୟାସନର ଏକ ଦ୍ରବ୍ୟ ସହିତ କଥା ହୁଏ ଯାହାର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଫର୍ମ ଅତି ସରଳତାର ସହିତ ମାଧ୍ୟାକର୍ଷଣର ଟାଣକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରେ ଯାହା ଆମ ଯୁଗର ପାରାଦୀପକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରେ: କମ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଅଧିକ ହାସଲ କରିବାକୁ |

ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରୂପାନ୍ତରିତ ଉପକରଣ

Pupil 108

ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ରୂପାନ୍ତରିତ ଉପକରଣ ପିପିଲି 108: ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ସୁଲଭ ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ 8 ରୂପାନ୍ତରିତ ଉପକରଣ | ଏକ ନୂତନ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଏବଂ ଶିକ୍ଷଣରେ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୂତନ ଅଭିଜ୍ଞତା | ଶିକ୍ଷାରେ ଉନ୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପିପିଲି 108 ଉଭୟ ଟ୍ୟାବଲେଟ୍ ଏବଂ ଲାପଟପ୍ ଦୁନିଆକୁ ଷ୍ଟ୍ରଡ୍ କରେ | ୱିଣ୍ଡୋଜ୍ 8 ନୂତନ ଶିକ୍ଷଣ ସମ୍ଭାବନା ଖୋଲିଥାଏ, ଯାହା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଟଚ୍ ସ୍କ୍ରିନ୍ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଏବଂ ଅସଂଖ୍ୟ ଆପ୍ସର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ | Intel® ଶିକ୍ଷା ସମାଧାନର ଏକ ଅଂଶ, ପିପିଲି 108 ହେଉଛି ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ସୁଲଭ ଏବଂ ଉପଯୁକ୍ତ ସମାଧାନ |

ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍

Chromosome X

ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍ ଆଠ ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ବସିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଏକ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍, ଯେଉଁମାନେ ତୀର ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ପାରସ୍ପରିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ଉପରଟି ହେଉଛି ଏକ ବିସ୍ତୃତ X, ଦୁଇଟି ଗଭୀର ଖଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଖଣ୍ଡରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସମାନ ଅବକ୍ଷୟ X ଚଟାଣରେ ମୂଳ ସଂରଚନା ସହିତ ପ୍ରତିଫଳିତ ହୋଇଥାଏ | ସହଜ ଗଠନ ଏବଂ ପରିବହନ ପାଇଁ ଧଳା ଗଠନ ତିନୋଟି ଭିନ୍ନ ଖଣ୍ଡରେ ତିଆରି | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଉପର ଅଂଶର ଧଳା ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର ବିପରୀତ ଅଂଶକୁ ଅନିୟମିତ ଆକୃତିର ଉପର ଉପରେ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ ତଳ ଅଂଶକୁ ହାଲୁକା କରିବା ପାଇଁ ଚୟନ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା |

ଅପ୍ଟିକ୍ ସଂସ୍ଥାପନ

Opx2

ଅପ୍ଟିକ୍ ସଂସ୍ଥାପନ Opx2 ହେଉଛି ଏକ ଅପ୍ଟିକ୍ ସଂସ୍ଥାପନ ଯାହା ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମ୍ବିୟୋଟିକ୍ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରେ | ଏକ ସମ୍ପର୍କ ଯେଉଁଠାରେ s ାଞ୍ଚା, ପୁନରାବୃତ୍ତି, ଏବଂ ଗୀତ ଉଭୟ ପ୍ରାକୃତିକ ଗଠନ ଏବଂ ଗଣନା ପ୍ରକ୍ରିୟାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ | ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକ ରିକ୍ଲୁସିଭ୍ ଜ୍ୟାମିତ୍ରୀ, କ୍ଷଣସ୍ଥାୟୀ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଏବଂ / କିମ୍ବା ଘନତା ଏକ କର୍ଣ୍ଣଫିଲ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ଚାଳନା ଘଟଣା ସହିତ ସମାନ କିମ୍ବା ବାଇନାରୀ କୋଡ୍ ଦେଖିବା ସମୟରେ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ | Opx2 ଜଟିଳ ଜ୍ୟାମିତିକୁ ନିର୍ମାଣ କରେ ଏବଂ ଭଲ୍ୟୁମ୍ ଏବଂ ସ୍ପେସ୍ ବିଷୟରେ ଧାରଣାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରେ |

ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଅଲଗା ଉପକରଣ

Unite 401

ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଅଲଗା ଉପକରଣ 401 କୁ ଏକତ୍ର କର: ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ଯୋଡି | ଆସନ୍ତୁ ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା | ଏକ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ବହୁମୁଖୀ 2-ଇନ୍ -1 ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ, ୟୁନିଟ୍ 401 ହେଉଛି ସହଯୋଗୀ ଶିକ୍ଷଣ ପରିବେଶ ପାଇଁ ଆଦର୍ଶ ଛାତ୍ର ଉପକରଣ | ଏକ ଟାବଲେଟ୍ ଏବଂ ଏକ ନୋଟବୁକ୍ ର ମିଶ୍ରଣ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମୋବାଇଲ୍ ସମାଧାନ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଯାହା ସ୍ମାର୍ଟ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଗେଜେରୀ ସୁରକ୍ଷିତ ଡିଜାଇନ୍ ଦ୍ୱାରା ସଶକ୍ତ ହୋଇଥାଏ |