ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ସଂସ୍ଥାପନ କଳା

Inorganic Mineral

ସଂସ୍ଥାପନ କଳା ପ୍ରକୃତି ପ୍ରତି ଗଭୀର ଭାବନା ଏବଂ ଜଣେ ସ୍ଥପତି ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞତା ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇ ଲି ଚି ଅନନ୍ୟ ବଟାନିକାଲ୍ ଆର୍ଟ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ ସୃଷ୍ଟି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି | କଳାର ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ପ୍ରତିଫଳିତ କରି ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ କ ques ଶଳ ଗବେଷଣା କରି ଲି ଜୀବନ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କଳକାରଖାନାରେ ପରିଣତ କରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଏହି ଧାରାବାହିକର ବିଷୟବସ୍ତୁ ହେଉଛି ସାମଗ୍ରୀର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ସ materials ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀ ଏବଂ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦ୍ୱାରା ସାମଗ୍ରୀଗୁଡିକ କିପରି ପୁନ str ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇପାରିବ ତାହା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା | ଲି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ believes ାସ କରନ୍ତି ଯେ ଉଦ୍ଭିଦ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କୃତ୍ରିମ ସାମଗ୍ରୀର ପୁନ ef ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ପୁନ struction ନିର୍ମାଣ ପ୍ରାକୃତିକ ଦୃଶ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରେ |

ଚେୟାର

Haleiwa

ଚେୟାର ହାଲିୱା ସ୍ଥାୟୀ ରତନକୁ ସୁଇପ୍ ବକ୍ରରେ ବୁଣେ ଏବଂ ଏକ ଭିନ୍ନ ସିଲୁଟ୍ ରଖେ | ପ୍ରାକୃତିକ ସାମଗ୍ରୀ ଫିଲିପାଇନ୍ସର କାରିଗର ପରମ୍ପରାକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରେ, ବର୍ତ୍ତମାନର ସମୟ ପାଇଁ ପୁନ ade ନିର୍ମାଣ | ଯୋଡି, କିମ୍ବା ଏକ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ଖଣ୍ଡ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ, ଡିଜାଇନ୍ ର ବହୁମୁଖୀତା ଏହି ଚେୟାରକୁ ବିଭିନ୍ନ ଶ yles ଳୀରେ ଖାପ ଖାଇଥାଏ | ଫର୍ମ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ, ଅନୁଗ୍ରହ ଏବଂ ଶକ୍ତି, ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିବା, ହାଲାଇୱା ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର ସେତିକି ଆରାମଦାୟକ |

କମ୍ପାନୀ ପୁନ Brand ବ୍ରାଣ୍ଡିଂ

Astra Make-up

କମ୍ପାନୀ ପୁନ Brand ବ୍ରାଣ୍ଡିଂ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଶକ୍ତି କେବଳ ଏହାର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଦର୍ଶନରେ ନୁହେଁ, ଯୋଗାଯୋଗରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥାଏ | ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଉତ୍ପାଦ ଫଟୋଗ୍ରାଫିରେ ଭର୍ତି ହୋଇଥିବା କାଟାଲଗ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଏକ ସହଜ; ଏକ ଗ୍ରାହକ ଭିତ୍ତିକ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ୱେବସାଇଟ୍ ଯାହା ଅନଲାଇନ୍ ସେବା ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକର ଏକ ସମୀକ୍ଷା ପ୍ରଦାନ କରେ | ଫଟୋଗ୍ରାଫିର ଏକ ଫ୍ୟାଶନ ଶ style ଳୀ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଜା ଯୋଗାଯୋଗର ଏକ ଲାଇନ ସହିତ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସେନ୍ସେସନର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱରେ ଆମେ ଏକ ଭିଜୁଆଲ୍ ଭାଷା ବିକଶିତ କରିଛୁ, କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସଂଳାପ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରୁ |

ଟାଇପ୍ଫେସ୍ ଡିଜାଇନ୍

Monk Font

ଟାଇପ୍ଫେସ୍ ଡିଜାଇନ୍ ମାଙ୍କଡ ମାନବବାଦୀ ସାନ୍ସ ସେରିଫର ଖୋଲାତା ଏବଂ ଯଥାର୍ଥତା ଏବଂ ବର୍ଗ ସାନ ସରିଫର ଏକ ନିୟମିତ ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ ଖୋଜେ | ଯଦିଓ ମୂଳତ a ଏକ ଲାଟିନ୍ ଟାଇପ୍ଫେସ୍ ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି ଏହା ଏକ ଆରବୀୟ ସଂସ୍କରଣ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବ୍ୟାପକ ସଂଳାପ ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ଶୀଘ୍ର ସ୍ଥିର କରାଯାଇଥିଲା | ଉଭୟ ଲାଟିନ୍ ଏବଂ ଆରବୀ ଆମକୁ ସମାନ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ଅଂଶୀଦାରିତ ଜ୍ୟାମିତିର ଧାରଣା | ସମାନ୍ତରାଳ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟାର ଶକ୍ତି ଦୁଇଟି ଭାଷାକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ସମନ୍ୱୟ ଏବଂ ଅନୁଗ୍ରହ ପାଇବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ଉଭୟ ଆରବୀ ଏବଂ ଲାଟିନ୍ ଏକତ୍ର ଭାବରେ କାଉଣ୍ଟର, ଷ୍ଟେମ୍ ଘନତା ଏବଂ ବକ୍ର ଫର୍ମଗୁଡିକ ସହିତ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି |

ଟାସ୍କ ଲ୍ୟାମ୍ପ

Pluto

ଟାସ୍କ ଲ୍ୟାମ୍ପ ପ୍ଲୁଟୋ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଉପରେ ଦୃ firm ଭାବରେ ଧ୍ୟାନ ରଖେ | ଏହାର କମ୍ପାକ୍ଟ, ଏରୋଡାଇନାମିକ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଏକ ଆଙ୍ଗଲେଡ୍ ଟ୍ରିପୋଡ୍ ବେସ୍ ଉପରେ ଏକ ସୁସଜ୍ଜିତ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲ୍ ଦ୍ୱାରା କକ୍ଷପଥ ହୋଇଛି, ଯାହା ଏହାର ନରମ-କିନ୍ତୁ-ଆଲୋକିତ ଆଲୋକ ସହିତ ସଠିକତା ସହିତ ସ୍ଥିତିକୁ ସହଜ କରିଥାଏ | ଏହାର ରୂପ ଟେଲିସ୍କୋପ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏହା ତାରାଗୁଡ଼ିକ ପରିବର୍ତ୍ତେ ପୃଥିବୀ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ | ମକା ଭିତ୍ତିକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ବ୍ୟବହାର କରି 3d ପ୍ରିଣ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ନିର୍ମିତ, ଏହା ଏକ ନିଆରା, କେବଳ ଶିଳ୍ପ fashion ଙ୍ଗରେ 3d ପ୍ରିଣ୍ଟର୍ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ନୁହେଁ, ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ମଧ୍ୟ |

ପ୍ୟାକେଜିଂ

Winetime Seafood

ପ୍ୟାକେଜିଂ ୱିନଟାଇମ୍ ସାମୁଦ୍ରିକ ଖାଦ୍ୟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ୟାକେଜିଂ ଡିଜାଇନ୍ ଉତ୍ପାଦର ସତେଜତା ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଉଚିତ, ଏହାକୁ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଅନୁକୂଳ କରିବା ଉଚିତ, ସୁସଂଗତ ଏବଂ ବୁ understand ିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବହୃତ ରଙ୍ଗଗୁଡିକ (ନୀଳ, ଧଳା ଏବଂ କମଳା) ଏକ ବିପରୀତ ସୃଷ୍ଟି କରେ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପାଦାନଗୁଡିକ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପୋଜିସନ୍ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ | ବିକଶିତ ଏକକ ଅନନ୍ୟ ଧାରଣା ଏହି ସିରିଜକୁ ଅନ୍ୟ ଉତ୍ପାଦନକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା କରିଥାଏ | ଭିଜୁଆଲ୍ ସୂଚନାର କ strategy ଶଳ କ୍ରମର ଉତ୍ପାଦର ବିବିଧତା ଚିହ୍ନଟ କରିବା ସମ୍ଭବ କଲା, ଏବଂ ଫଟୋ ବଦଳରେ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ବ୍ୟବହାର ପ୍ୟାକେଜିଂକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କଲା |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ |

କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ |

ଡିଜାଇନ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, ଯେଉଁମାନେ ଆମର ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଆମ ବିଶ୍ୱକୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସ୍ଥାନ କରନ୍ତି | କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅଭିନବ ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍, ମୂଳ କଳା କାର୍ଯ୍ୟ, ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ରଣନୀତି ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି, ଉଦ୍ଭାବକ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡର ମୂଳ ଡିଜାଇନ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ | ସୃଜନାତ୍ମକ ଡିଜାଇନ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |