ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ପୁନ Y ବ୍ୟବହାର ଯୋଗ୍ୟ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ସର୍ଟିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା

Spider Bin

ପୁନ Y ବ୍ୟବହାର ଯୋଗ୍ୟ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ସର୍ଟିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା ପୁନ y ବ୍ୟବହାର ଯୋଗ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀଗୁଡିକ ସଜାଡ଼ିବା ପାଇଁ ସ୍ପାଇଡର୍ ବିନ୍ ହେଉଛି ଏକ ସର୍ବଭାରତୀୟ ଏବଂ ଅର୍ଥନ solution ତିକ ସମାଧାନ | ଘର, ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବାହାଘର ପାଇଁ ପପ୍-ଅପ୍ ବିନ୍ ର ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ସୃଷ୍ଟି | ଗୋଟିଏ ଆଇଟମ୍ ର ଦୁଇଟି ମ basic ଳିକ ଅଂଶ ଅଛି: ଏକ ଫ୍ରେମ୍ ଏବଂ ବ୍ୟାଗ୍ | ଏହା ସହଜରେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୁଏ, ପରିବହନ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ ପାଇଁ ସୁବିଧାଜନକ, କାରଣ ବ୍ୟବହାର ନହେବା ସମୟରେ ଏହା ସମତଳ ହୋଇପାରେ | କ୍ରେତାମାନେ ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ସ୍ପାଇଡର୍ ବିନ୍ ଅର୍ଡର କରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଆକାର, ସ୍ପାଇଡର୍ ବିନ୍ ସଂଖ୍ୟା ଏବଂ ବ୍ୟାଗ୍ ପ୍ରକାର ଚୟନ କରିପାରିବେ |

ମହୁ ସହିତ ଚିନାବାଦାମ ରୋଲ

Heaven Drop

ମହୁ ସହିତ ଚିନାବାଦାମ ରୋଲ ସ୍ୱର୍ଗ ଡ୍ରପ୍ ହେଉଛି ଏକ ଚିନାବାଦାମ ରୋଲ ଯାହା ଶୁଦ୍ଧ ମହୁରେ ଭର୍ତି ଯାହା ଚା ସହିତ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ଧାରଣା ଥିଲା ଦୁଇଟି ଖାଦ୍ୟକୁ ଏକତ୍ର କରିବା ଯାହାକି ପୃଥକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଏବଂ ଏକ ନୂତନ ଉତ୍ପାଦ ତିଆରି କରେ | ଡିଜାଇନର୍ମାନେ ଚିନାବାଦାମ ରୋଲର ଗଠନ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଥିଲେ, ସେମାନେ ଏହାର ରୋଲର୍ ଫର୍ମକୁ ମହୁ ପାଇଁ ଏକ ପାତ୍ର ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଚିନାବାଦାମ ରୋଲ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ୟାକ୍ କରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଚିନାବାଦାମ ରୋଲ୍କୁ ପୃଥକ ଏବଂ ପ୍ୟାକ୍ କରିବା ପାଇଁ ମହୁମାଛି ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ଏହାର ପୃଷ୍ଠରେ ଇଜିପ୍ଟର ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଚିତ୍ରିତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଇଜିପ୍ଟୀୟମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ଲୋକ ଯିଏ ଚିନାବାଦାମର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁ realized ିଛନ୍ତି ଏବଂ ମହୁକୁ ଏକ ଭଣ୍ଡାର ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି! ଏହି ଉତ୍ପାଦ ଆପଣଙ୍କ ଚା କପରେ ସ୍ୱର୍ଗର ପ୍ରତୀକ ହୋଇପାରେ |

ଖାଦ୍ୟ

Drink Beauty

ଖାଦ୍ୟ ପାନ ସ Beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଅଳଙ୍କାର ପରି ଯାହାକୁ ଆପଣ ପିଇ ପାରିବେ! ଆମେ ଦୁଇଟି ବସ୍ତୁର ମିଶ୍ରଣ ତିଆରି କଲୁ ଯାହା ଚା ସହିତ ପୃଥକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେଉଥିଲା: ପଥର କାଣ୍ଡ ଏବଂ ଲେମ୍ବୁ କଟା | ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଖାଇବା ଯୋଗ୍ୟ | ପଥର କାଣ୍ଡର ସଂରଚନାରେ ଲେମ୍ବୁ କଟା ମିଶାଇ ଏହାର ସ୍ୱାଦ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଭାବରେ ଭଲ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଲେମ୍ବୁର ଭିଟାମିନ୍ ହେତୁ ଏହାର ଖାଦ୍ୟ ମୂଲ୍ୟ ବ increases ିଥାଏ | ଡିଜାଇନର୍ମାନେ କେବଳ ବାଡିଗୁଡ଼ିକୁ ବଦଳାଇଲେ ଯେଉଁଥିରେ ପଥର କାଣ୍ଡ ସ୍ଫଟିକଗୁଡିକ ଶୁଖିଲା ଲେମ୍ବୁର ଏକ ଖଣ୍ଡ ସହିତ ରଖାଯାଇଥିଲା | ପାନ ସ Beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ଆଧୁନିକ ଦୁନିଆର ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଦାହରଣ ଯାହା ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତାକୁ ଏକତ୍ର କରିଥାଏ |

ପାନୀୟ

Firefly

ପାନୀୟ ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ଚିଆ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କକଟେଲ୍ ଅଟେ, ଏହାର ମୂଳ ଧାରଣା ଥିଲା ଏକ କକଟେଲ୍ ଡିଜାଇନ୍ କରିବା ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ସ୍ୱାଦ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅଛି | ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗ ସହିତ ଆସିଥାଏ ଯାହା କଳା ଆଲୋକ ତଳେ ଦେଖାଯାଏ ଯାହା ଏହାକୁ ପାର୍ଟୀ ଏବଂ କ୍ଲବ୍ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ କରିଥାଏ | ଚିଆ ଯେକ any ଣସି ସ୍ୱାଦ ଏବଂ ରଙ୍ଗକୁ ଅବଶୋଷଣ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବ ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ଫାୟାରଫ୍ଲୀ ସହିତ ଏକ କକଟେଲ ତିଆରି କରେ, ବିଭିନ୍ନ ଧରଣର ସ୍ୱାଦ ଅନୁଭବ କରିପାରିବ | ଏହି ଉତ୍ପାଦର ପୁଷ୍ଟିକର ମୂଲ୍ୟ ଅନ୍ୟ କକଟେଲ ତୁଳନାରେ ଅଧିକ ଏବଂ ଏହା ଚିଆର ଉଚ୍ଚ ପୁଷ୍ଟିକର ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ କମ୍ କ୍ୟାଲୋରୀ ହେତୁ ହୋଇଥାଏ | । ପାନ ଏବଂ କକଟେଲ ଇତିହାସରେ ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ଏକ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ |

ବରଫ ଛାଞ୍ଚ

Icy Galaxy

ବରଫ ଛାଞ୍ଚ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରକୃତି ସର୍ବଦା ପ୍ରେରଣା ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସ | ସ୍ପେସ୍ ଏବଂ ମିଲ୍କ୍ ୱେ ଗାଲାକ୍ସିର ପ୍ରତିଛବିକୁ ଦେଖି ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ମନକୁ ଏହି ଧାରଣା ଆସିଲା | ଏହି ଡିଜାଇନ୍ରେ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିଗ ହେଉଛି ଏକ ନିଆରା ଫର୍ମ ସୃଷ୍ଟି କରିବା | ବଜାରରେ ଥିବା ଅନେକ ଡିଜାଇନ୍ ସବୁଠୁ ସ୍ୱଚ୍ଛ ବରଫ ତିଆରି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହି ଉପସ୍ଥାପିତ ଡିଜାଇନ୍ରେ, ଡିଜାଇନର୍ମାନେ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଭାବରେ ଖଣିଜ ପଦାର୍ଥ ଦ୍ୱାରା ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଫର୍ମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ଜଳ ବରଫରେ ପରିଣତ ହୁଏ, ଡିଜାଇନର୍ମାନେ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ତ୍ରୁଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ | ଏକ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରଭାବରେ | ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ଏକ ସ୍ପିରାଲ୍ ଗୋଲାକାର ଫର୍ମ ସୃଷ୍ଟି କରେ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ |

କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ |

ଡିଜାଇନ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, ଯେଉଁମାନେ ଆମର ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଆମ ବିଶ୍ୱକୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସ୍ଥାନ କରନ୍ତି | କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅଭିନବ ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍, ମୂଳ କଳା କାର୍ଯ୍ୟ, ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ରଣନୀତି ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି, ଉଦ୍ଭାବକ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡର ମୂଳ ଡିଜାଇନ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ | ସୃଜନାତ୍ମକ ଡିଜାଇନ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |