ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ପ୍ୟାକେଜିଂ

Winetime Seafood

ପ୍ୟାକେଜିଂ ୱିନଟାଇମ୍ ସାମୁଦ୍ରିକ ଖାଦ୍ୟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ୟାକେଜିଂ ଡିଜାଇନ୍ ଉତ୍ପାଦର ସତେଜତା ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଉଚିତ, ଏହାକୁ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଅନୁକୂଳ କରିବା ଉଚିତ, ସୁସଂଗତ ଏବଂ ବୁ understand ିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବହୃତ ରଙ୍ଗଗୁଡିକ (ନୀଳ, ଧଳା ଏବଂ କମଳା) ଏକ ବିପରୀତ ସୃଷ୍ଟି କରେ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପାଦାନଗୁଡିକ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପୋଜିସନ୍ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ | ବିକଶିତ ଏକକ ଅନନ୍ୟ ଧାରଣା ଏହି ସିରିଜକୁ ଅନ୍ୟ ଉତ୍ପାଦନକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା କରିଥାଏ | ଭିଜୁଆଲ୍ ସୂଚନାର କ strategy ଶଳ କ୍ରମର ଉତ୍ପାଦର ବିବିଧତା ଚିହ୍ନଟ କରିବା ସମ୍ଭବ କଲା, ଏବଂ ଫଟୋ ବଦଳରେ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ବ୍ୟବହାର ପ୍ୟାକେଜିଂକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କଲା |

ପ୍ରକଳ୍ପ ନାମ : Winetime Seafood, ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ନାମ | : Olga Takhtarova, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନାମ : SOT B&D.

Winetime Seafood ପ୍ୟାକେଜିଂ

ଖେଳନା, ଖେଳ ଏବଂ ହବି ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଏହି ଅସାଧାରଣ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ଲାଟିନମ୍ ଡିଜାଇନ୍ ପୁରସ୍କାରର ବିଜେତା | ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ନୂତନ, ଅଭିନବ, ମୂଳ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଖେଳନା, ଖେଳ ଏବଂ ହବି ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଆବିଷ୍କାର କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପଲିଥିନ୍ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଡିଜାଇନ୍ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ଦେଖିବା ଉଚିତ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନ୍ | ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନ୍ |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସମାଜ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ପ୍ରତିଦିନ ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯାହା ଡିଜାଇନ୍ରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ | ଆଜି, ଆମେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଖୁସି, ଯାହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣେ | ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଅଧିକ ମହାନ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବୁ | ବିଶ୍ worldwide ର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନୂତନ ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆମକୁ ପ୍ରତିଦିନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ |