ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

HB Reavis London

କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ IWBI ର WELL ବିଲଡିଂ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଅନୁଯାୟୀ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା, HB Reavis UK ର ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଏକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଭିତ୍ତିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ, ଯାହା ବିଭାଗୀୟ ସିଲୋ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରେ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସରଳ ଏବଂ ଅଧିକ ସୁଗମ କରିଥାଏ | ୱେଲ ବିଲଡିଂ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଅନୁସରଣ କରି, କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରର ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ଆଧୁନିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହିତ ଜଡିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ, ଯେପରିକି ଗତିଶୀଳତାର ଅଭାବ, ଖରାପ ଆଲୋକ, ଖରାପ ବାୟୁ ଗୁଣ, ସୀମିତ ଖାଦ୍ୟ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ଚାପ |

ଛୁଟିଦିନ

Chapel on the Hill

ଛୁଟିଦିନ 40 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଅବହେଳିତ ହେବା ପରେ, ଇଂଲଣ୍ଡର ଉତ୍ତରରେ ଥିବା ଏକ ଜଟିଳ ମେଥୋଡିଷ୍ଟ ଚାପେଲକୁ 7 ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱୟଂ କ୍ୟାଟରିଂ ଛୁଟିଦିନରେ ପରିଣତ କରାଯାଇଛି | ସ୍ଥପତିମାନେ ମୂଳ ବ characteristics ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି - ଉଚ୍ଚ ଗୋଥିକ୍ ୱିଣ୍ଡୋ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ମଣ୍ଡଳୀ ହଲ୍ - ଦୀପାବଳିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ସୁସଙ୍ଗତ ତଥା ଆରାମଦାୟକ ସ୍ଥାନକୁ ଚାପେଲକୁ ପରିଣତ କରିବା | ଏହି 19th ନବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀର କୋଠାଟି ଏକ ଗ୍ରାମୀଣ ଇଂରାଜୀ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ଯାହାକି ଗଡ଼ୁଥିବା ପାହାଡ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରିଥାଏ |

ଅଫିସ୍

Blossom

ଅଫିସ୍ ଯଦିଓ ଏହା ଏକ ଅଫିସ୍ ସ୍ପେସ୍, ଏହା ବିଭିନ୍ନ ସାମଗ୍ରୀର ବୋଲ୍ଡ ମିଶ୍ରଣ ବ୍ୟବହାର କରେ ଏବଂ ସବୁଜ ବୃକ୍ଷରୋପଣ structure ାଞ୍ଚା ଦିନରେ ଏକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦେଇଥାଏ | ଡିଜାଇନର୍ କେବଳ ସ୍ପେସ୍ ପ୍ରଦାନ କରେ, ଏବଂ ପ୍ରକୃତିର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଡିଜାଇନର୍ଙ୍କ ଅନନ୍ୟ ଶ style ଳୀ ବ୍ୟବହାର କରି ଜାଗାର ଜୀବନ୍ତତା ମାଲିକ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ଅଫିସ୍ ଆଉ ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟ ନୁହେଁ, ଡିଜାଇନ୍ ଅଧିକ ବିବିଧ ହୋଇଛି, ଏବଂ ଏହା ଏକ ବୃହତ ଏବଂ ଖୋଲା ସ୍ଥାନରେ ଲୋକ ଏବଂ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ |

ଅଫିସ୍

Dunyue

ଅଫିସ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମୟରେ, ଡିଜାଇନର୍ମାନେ ଡିଜାଇନ୍କୁ କେବଳ ଭିତରର ସ୍ପେସାଲ୍ ଡିଭିଜନ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ସହର / ସ୍ପେସ୍ / ଲୋକଙ୍କ ସଂଯୋଗକୁ ଏକତ୍ର କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ସହରରେ କମ୍ ଚାବି ପରିବେଶ ଏବଂ ସ୍ଥାନ ବିବାଦ ନହୁଏ, ଦିନଟି ହେଉଛି | ରାତିରେ ଲୁକ୍କାୟିତ ଚେହେରା | ତା’ପରେ ଏହା ଏକ ସହରରେ ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ ଲାଇଟ୍ ବକ୍ସରେ ପରିଣତ ହୁଏ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବେଳେବେଳେ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ବଡ ଦଳ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନବ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁ | ମୂଳ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଭଲ ଡିଜାଇନ୍, ଫ୍ୟାଶନ୍, ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ କ strategy ଶଳ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳଗୁଡିକରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଆବିଷ୍କାର କର | ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାଷ୍ଟର ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୂଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |