ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡେସ୍କଟପ୍ ସଂସ୍ଥାପନ

Wood Storm

ଡେସ୍କଟପ୍ ସଂସ୍ଥାପନ ଭିଜୁଆଲ୍ ଉପଭୋଗ ପାଇଁ କାଠ orm ଡ ହେଉଛି ଏକ ଡେସ୍କଟପ୍ ସଂସ୍ଥାପନ | ବାୟୁ ପ୍ରବାହର ଅଶାନ୍ତିରତା ଏକ କାଠ ପରଦା ଦ୍ୱାରା ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ ହୁଏ ଯେପରି ମାଧ୍ୟାକର୍ଷଣ ବିନା ଦୁନିଆ ପାଇଁ ନିମ୍ନରୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଆଲୋକ ଦ୍ୱାରା ବ anced ଼ିଥାଏ | ସଂସ୍ଥାପନ ଏକ ଅସୀମ ଗତିଶୀଳ ଲୁପ୍ ପରି ଆଚରଣ କରେ | ଦର୍ଶକମାନେ ପ୍ରକୃତରେ storm ଡ ସହିତ ନାଚୁଥିବାରୁ ଏହା ଆରମ୍ଭ କିମ୍ବା ଶେଷ ପଏଣ୍ଟ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏହାର ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିଥାଏ |

ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍

Falling Water

ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ ପତିତ ଜଳ ହେଉଛି ଇଣ୍ଟରାକ୍ଟିଭ୍ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ସର ଏକ ସେଟ୍ ଯାହା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏକ କ୍ୟୁବ୍ କିମ୍ବା କ୍ୟୁବ୍ ଚାରିପାଖରେ ଚାଲିବା ପଥ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ | କ୍ୟୁବ୍ ଏବଂ ବିଡ୍ ଷ୍ଟ୍ରିମର ମିଶ୍ରଣ ସ୍ଥିର ବସ୍ତୁ ଏବଂ ଗତିଶୀଳ ଜଳ ପ୍ରବାହର ଏକ ବିପରୀତ ଉପସ୍ଥାପନ କରେ | ବିଡ୍ ଚାଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ କିମ୍ବା ଫ୍ରିଜ୍ ଜଳର ଦୃଶ୍ୟ ଭାବରେ କେବଳ ଏକ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ରଖିବା ପାଇଁ stream ରଣା ଟାଣି ହୋଇପାରେ | ଲୋକମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ପରି ବିଡି ମଧ୍ୟ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଇଚ୍ଛାଗୁଡ଼ିକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହୋଇ ଜଳପ୍ରପାତ ପରି ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଚାଲିବା ଉଚିତ୍ |

ଫ୍ରେମ୍ ସଂସ୍ଥାପନ

Missing Julie

ଫ୍ରେମ୍ ସଂସ୍ଥାପନ ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ଘର ଭିତରେ ଏବଂ ବାହାରେ, କିମ୍ବା ଲାଇଟ୍ ଏବଂ ଛାୟା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଫ୍ରେମ୍ ସଂସ୍ଥାପନ ଏବଂ ଏକ ଇଣ୍ଟରଫେସ୍ ଉପସ୍ଥାପନ କରେ | କେହି ଜଣେ ଫେରିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ଏକ ଫ୍ରେମ୍ ବାହାରେ ଦେଖୁଥିବାବେଳେ ଏହା ଏକ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରେ | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଏବଂ ଆକାର ଗ୍ଲାସ୍ କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଲୁହର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଯାହା ଭାବନାକୁ ଭିତରକୁ ଲୁଚାଇଥାଏ | ଷ୍ଟିଲ୍ ଫ୍ରେମ୍ ଏବଂ ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଭାବର ସୀମାକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ given ାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଭାବନା, ଏହା ଯେପରି ଧାରଣା କରାଯାଏ, ତାହାଠାରୁ ଭିନ୍ନ ହୋଇପାରେ ଯେପରି କ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକର ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଓଲଟା |

ଚା ସେଟ୍

Vapor Breeze

ଚା ସେଟ୍ ଚା ହାଣ୍ଡି ହେଉଛି ଏକ ବାକ୍ସ ଯାହାକି ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିବା ଏକ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ ଧାରଣ କରିଥାଏ | ଖୋଲିବାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଗତିଶୀଳ ଚ୍ୟାନେଲଗୁଡିକର ଏକ ସଂରଚନା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ବାଷ୍ପ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ | ଗଠନ ବାହାରେ ଚର୍ମ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିଫଳିତ ହୁଏ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଭିଜୁଆଲ୍ ଏବଂ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ସମଗ୍ର ଶରୀର ଏକ ବାଷ୍ପୀଭୂତ ମହତ୍ତ୍ illustr କୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବେଳେବେଳେ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ବଡ ଦଳ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନବ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁ | ମୂଳ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଭଲ ଡିଜାଇନ୍, ଫ୍ୟାଶନ୍, ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ କ strategy ଶଳ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳଗୁଡିକରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଆବିଷ୍କାର କର | ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାଷ୍ଟର ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୂଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |