ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ହୋଟେଲ ସୁବିଧା

Marn

ହୋଟେଲ ସୁବିଧା ପାରମ୍ପାରିକ ତାଇନ୍ ସଂସ୍କୃତିର ଉତ୍ସବର ସ୍ନାକ୍ସରୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇ (ତାଇୱାନର ଏକ ପୁରାତନ ସହର ସାଂସ୍କୃତିକ heritage ତିହ୍ୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ), ସେମାନଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ସୁବିଧାର ଏକ ସେଟ୍ରେ ପରିଣତ କରି ଏହି ଉତ୍ସବର ସ୍ନାକ୍ସର କ୍ରମଗୁଡିକ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସର୍ବଦା & quot; ମାର୍ନ୍ & quot; ଅର୍ଥାତ୍ ପୂରଣର ଅର୍ଥ ଅଟେ | ଚାଇନାର ସଂସ୍କୃତିରେ; କଇଁଛ ଆକୃତିର ଚାଉଳ କେକ୍ ହାତ ସାବୁନ୍ ଏବଂ ସାବୁନ୍ ଡିସ୍, ମୁଙ୍ଗ ବିନ୍ କେକ୍ ଶ etr ଚାଳୟ ପରି, ଟାଙ୍ଗ୍ ୟୁଆନ୍ ମିଠା ଡମ୍ପିଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡ କ୍ରିମ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟିମ୍ ବନ୍ & amp; ଚା ’ସେଟ୍ ଭାବରେ ଟେନାନ୍ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ବନ୍ କେକ୍ | ସ୍ଥାନୀୟ ସଂସ୍କୃତିକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ହୋଟେଲ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହୋଇଥିବାରୁ ଟେନାନ୍ ସଂସ୍କୃତି heritage ତିହ୍ୟ ବିଶ୍ୱରେ ବ୍ୟାପକ ହୋଇପାରେ |

ଲାମିନ୍ଟେଡ୍ ବାଉଁଶ ଷ୍ଟୁଲ

Kala

ଲାମିନ୍ଟେଡ୍ ବାଉଁଶ ଷ୍ଟୁଲ କାଲା, କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅକ୍ଷରେ ଏକ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ର ସହିତ ଲାମିନ୍ଟେଡ୍ ବାଉଁଶରେ ତିଆରି ଏକ ଷ୍ଟୁଲ୍ | ତ oil ଳ-କାଗଜ ଛତା ସଂରଚନାକୁ ଏହାର ପ୍ରେରଣା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରି, ଲାମିନ୍ଟେଡ୍ ବାଉଁଶ ଷ୍ଟ୍ରିପ୍ ଉତ୍ତାପ ପାକ ହୋଇ କାଠ ଛାଞ୍ଚରେ କ୍ଲମ୍ପ୍ ଫିକ୍ଚର୍ ଯାହା ଆକୃତିର ହୋଇ ବଙ୍କା ହୋଇ ଏହାର ସରଳତା ଏବଂ ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା | କ Interest ତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି, ଲାମିନ୍ଟେଡ୍ ବାଉଁଶ ସଂରଚନାର ଇଲାସ୍ଟିସିଟି ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅକ୍ଷରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ର, କାଲା ଷ୍ଟୁଲରେ ବସିବା ସମୟରେ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ମିଳିବ, ଏହା ହାଲୁକା ଏବଂ ସୁଗମ ଭାବରେ ଅବତରଣ କରିବ, ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କାଲା ଷ୍ଟୁଲରୁ ଠିଆ ହେବ, ଏହା ପୁନର୍ବାର ସ୍ଥିତିକୁ ଯିବ | ।

ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଖେଳ

P Y Lung

ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ଖେଳ ସବୁ ବୟସ ପାଇଁ ଏକ ଖେଳନା ସଦୃଶ ଉପକରଣ ଡିଜାଇନ୍ ଅଟେ ଯାହାଦ୍ୱାରା ବାୟୁ ନିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ନିଶ୍ୱାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ବିଭିନ୍ନ ଚେକପଏଣ୍ଟ ସହିତ ଟ୍ରାକ ଦେଇ ବଲ୍ ଫୁଙ୍କିବା ଦ୍ୱାରା ଫୁସ୍ଫୁସ୍ କ୍ଷମତା ବ to ାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ନିୟମିତ ନିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ଟ୍ରାକ୍ ଗୁଡିକ ବିଭିନ୍ନ ମଡ୍ୟୁଲ୍, ନମନୀୟ ଏବଂ ଅଦଳବଦଳକାରୀ | ଏକ ଚୁମ୍ବକୀୟ ଯନ୍ତ୍ରକ structure ଶଳ ସଂରଚନା ନିଶ୍ୱାସ ବିଲ୍ଡରରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି ଯାହା ଜଣଙ୍କର ଶ୍ୱାସକ୍ରିୟା ସ୍ଥିତିକୁ ଅନୁକୂଳ କରିଥାଏ |

ଆସବାବପତ୍ର ସେଟ୍

ChuangHua Tracery

ଆସବାବପତ୍ର ସେଟ୍ ChuangHua Tracery ଘର ଡେକୋ, ବାଣିଜ୍ୟିକ ସ୍ଥାନ, ହୋଟେଲ କିମ୍ବା ଷ୍ଟୁଡିଓ ପାଇଁ ଫିଟ୍ ଯାହା ଚାଇନାର ୱିଣ୍ଡୋ ଗ୍ରୀଲ୍ ପ୍ୟାଟର୍ ChuangHua ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ଶୀଟ୍ ଧାତୁ ନମ୍ର ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ଏବଂ ପାଉଡର ପେଣ୍ଟ୍ ଆବରଣକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ସେଟିଂରେ ବ୍ୟବହାର କରି ଶୁଦ୍ଧ ଧଳା ରଙ୍ଗ ସହିତ ଏହାର ଉତ୍ସବକୁ ଆଲୋକିତ କଲା, ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ କଠିନ, ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଭାରୀ ଧାତବ ଚିତ୍ରରୁ ମୁକ୍ତ କଲା | ଏହାର ଗଠନମୂଳକ ଆକୃତିର ସ est ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟଗତ ଭାବରେ ସରଳ ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ପରିଷ୍କାର ପରିକଳ୍ପିତ, ଯେତେବେଳେ ଆଲୋକ ଲେଜର କଟିଙ୍ଗ ଟ୍ରାସେରି ପ୍ୟାଟର୍ ଦେଇ ଗତି କରେ, ଛାଇଟି ଆଖପାଖ କାନ୍ଥ ଏବଂ ଚଟାଣରେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହୁଏ ଯାହା ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର lim ଲକ ଦେଖାଏ |

ଶିକ୍ଷଣୀୟ ଶିକ୍ଷଣ ଖେଳଣା

GrowForest

ଶିକ୍ଷଣୀୟ ଶିକ୍ଷଣ ଖେଳଣା ଜମିରେ ଜୀବନର ସ୍ଥାୟୀ ବିକାଶ ଲକ୍ଷ୍ୟ, ଜଙ୍ଗଲର ସୁରକ୍ଷା, ସଂରକ୍ଷଣ ଏବଂ ପୁନରୁଦ୍ଧାରକୁ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବୁ to ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା | ତାଇୱାନର ଘରୋଇ କାଠ ପ୍ରଜାତିର ଆକାସିଆ, ଧୂପ ଏରସ, ଟୋଚିଗି, ତାଇୱାନ ଫାୟାର, କ୍ୟାମ୍ପୋର ଗଛ ଏବଂ ଏସୀୟ ଫାୟାର ସହିତ ସମାନ ଗଛ | କାଠର ଗଠନର ଉଷ୍ମ ସ୍ପର୍ଶ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗଛ ପ୍ରଜାତିର ଅନନ୍ୟ ସୁଗନ୍ଧ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଗଛ ପ୍ରଜାତି ପାଇଁ ଉଚ୍ଚତା ଭୂମି | ଏକ ଚିତ୍ରିତ କାହାଣୀ ପୁସ୍ତକ ଜଙ୍ଗଲ ସଂରକ୍ଷଣର ଧାରଣା, ତାଇୱାନ ଗଛ ପ୍ରଜାତି ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଶିଖିବା, ଚିତ୍ର ବୁକ୍ ସହିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଜଙ୍ଗଲର ଧାରଣା ଆଣିବା ସହିତ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଗଭୀର ମୂଳ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |