ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ମେଡିକାଲ୍ ସ Beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କ୍ଲିନିକ୍

Chun Shi

ମେଡିକାଲ୍ ସ Beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କ୍ଲିନିକ୍ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପର ଡିଜାଇନ୍ ଧାରଣା ହେଉଛି “କ୍ଲିନିକ୍ ପରି ଏକ କ୍ଲିନିକ୍” ଏବଂ ଏହା କିଛି ଛୋଟ କିନ୍ତୁ ସୁନ୍ଦର କଳା ଗ୍ୟାଲେରୀ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଡିଜାଇନର୍ମାନେ ଆଶା କରନ୍ତି ଯେ ଏହି ମେଡିକାଲ୍ କ୍ଲିନିକରେ ଏକ ଗ୍ୟାଲେରୀ ସ୍ୱଭାବ ରହିଛି | ଏହି ଉପାୟରେ ଅତିଥିମାନେ ଏକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ କ୍ଲିନିକାଲ୍ ପରିବେଶ ନୁହେଁ, ସୁନ୍ଦର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ପରିବେଶ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ସେମାନେ ପ୍ରବେଶ ପଥରେ ଏକ ଛାତ ଏବଂ ଏକ ଅସୀମ ଧାର ପୁଲରେ ଯୋଗ କଲେ | ପୁଷ୍କରିଣୀଟି ହ୍ରଦ ସହିତ ଭିଜୁଆଲ୍ ଭାବରେ ସଂଯୁକ୍ତ ଏବଂ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଏବଂ ଦୀପାବଳି ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ, ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ |

ପେଣ୍ଡାଲ୍

Taq Kasra

ପେଣ୍ଡାଲ୍ ଟାକ କାସ୍ରା, ଯାହାର ଅର୍ଥ କସ୍ରା ଆର୍ଚ, ସାସାନି ରାଜ୍ୟର ସ୍ମୃତି ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଇରାକରେ ଅଛି | ତାକ କସ୍ରାର ଜ୍ୟାମିତି ଏବଂ ପୂର୍ବ ସାର୍ବଭ sovereignty ମତ୍ୱର ମହାନତା ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଏହି ପେଣ୍ଡାଲ୍ ଏହି ସଂରଚନାରେ ଏହି ସ୍ଥାପତ୍ୟ ପଦ୍ଧତିରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି | ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୁଣ ହେଉଛି ଏହା ହେଉଛି ଆଧୁନିକ ଡିଜାଇନ୍ ଯାହା ଏହାକୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଖଣ୍ଡରେ ପରିଣତ କରିଛି ଯାହା ଦ୍ the ାରା ପାର୍ଶ୍ୱ ଦୃଶ୍ୟକୁ ଏହା ଏକ ଟନେଲ୍ ପରି ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ସବଜେକ୍ଟିଭିଜମ୍ ଆଣିଥାଏ ଏବଂ ଏହା ଏକ ଆର୍କେଡ୍ ସ୍ପେସ୍ ତିଆରି କରିଥିବା ଫ୍ରଣ୍ଟାଲ୍ ଭ୍ୟୁକୁ ଗଠନ କରେ |

କଫି ଟେବୁଲ୍

Planck

କଫି ଟେବୁଲ୍ ଟେବୁଲ୍ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ଲାଇଡ୍ ର ଖଣ୍ଡରେ ତିଆରି ଯାହା ଚାପରେ ଏକତ୍ର ଗ୍ଲୁଡ୍ | ପୃଷ୍ଠଗୁଡ଼ିକ ବାଲୁକା କଳା ଏବଂ ଏକ ମ୍ୟାଟ୍ ଏବଂ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବର୍ଣ୍ଣିସ୍ ସହିତ ବିପଦ | 2 ଟି ସ୍ତର ଅଛି - ଯେହେତୁ ଟେବୁଲର ଭିତର ଅଂଶ ଖାଲି - ଯାହା ପତ୍ରିକା କିମ୍ବା ପ୍ଲେଡ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବ୍ୟବହାରିକ | ଟେବୁଲ୍ ତଳେ ବୁଲେଟ୍ ଚକଗୁଡ଼ିକରେ ନିର୍ମାଣ ଅଛି | ତେଣୁ ଚଟାଣ ଏବଂ ଟେବୁଲ୍ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବଧାନ ବହୁତ ଛୋଟ, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଏହା ଚଳାଇବା ସହଜ | ପ୍ଲାଇଡ୍ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଥିବା ପଦ୍ଧତି (ଭୂଲମ୍ବ) ଏହାକୁ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରେ |

ବ୍ୟବସାୟ ଲାଉଞ୍ଜ

Rublev

ବ୍ୟବସାୟ ଲାଉଞ୍ଜ ଲାଉଞ୍ଜର ଡିଜାଇନ୍ Russian ଷର ଗଠନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ, ଟାଟଲିନ୍ ଟାୱାର ଏବଂ Russian ଷ ସଂସ୍କୃତି ଉପରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ୟୁନିଅନ୍ ଆକୃତିର ଟାୱାରଗୁଡିକ ଲାଉଞ୍ଜରେ ଆଖିଦୃଶିଆ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ, ଏହା ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରକାରର ଜୋନିଂ ଭାବରେ ଲାଉଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ | ଗୋଲାକାର ଆକୃତିର ଗମ୍ବୁଜଗୁଡିକ ହେତୁ ଲାଉଞ୍ଜ ହେଉଛି 460 ଟି ସିଟ୍ କ୍ଷମତା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଜୋନ୍ ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ କ୍ଷେତ୍ର | ଭୋଜନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଆସନ ସହିତ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଦେଖାଯାଏ; କାମ କରିବା; ଆରାମ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ | ତରଙ୍ଗ ଗଠିତ ଛାତରେ ଥିବା ଗୋଲାକାର ଆଲୋକ ଗମ୍ବୁଜଗୁଡ଼ିକରେ ଗତିଶୀଳ ଆଲୋକ ଅଛି ଯାହା ଦିନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନ୍ | ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନ୍ |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସମାଜ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ପ୍ରତିଦିନ ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯାହା ଡିଜାଇନ୍ରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ | ଆଜି, ଆମେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଖୁସି, ଯାହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣେ | ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଅଧିକ ମହାନ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବୁ | ବିଶ୍ worldwide ର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନୂତନ ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆମକୁ ପ୍ରତିଦିନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ |