ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଅଫିସ୍

The Duplicated Edge

ଅଫିସ୍ ଜାପାନର କାୱାନିଶିରେ ଥିବା ତୋସିନ୍ ସାଟେଲାଇଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ନକଲ ଏଜ୍ ଏକ ଡିଜାଇନ୍ | କମ୍ ଛାତ ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ 110 ବର୍ଗ ମିଟର କୋଠରୀରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏକ ନୂତନ ଗ୍ରହଣ, ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ସମ୍ମିଳନୀ ସ୍ଥାନ ଚାହୁଁଥିଲା | ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ତ୍ରିକୋଣୀୟ ରିସେପ୍ସନ୍ ଏବଂ ସୂଚନା କାଉଣ୍ଟର ଦ୍ୱାରା ଚିହ୍ନିତ ଏକ ଖୋଲା ସ୍ଥାନକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥାଏ ଯାହା ସ୍ଥାନକୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକରେ ବିଭକ୍ତ କରେ | କାଉଣ୍ଟରଟି ଧୀରେ ଧୀରେ ଆରୋହଣ କରୁଥିବା ଧଳା ଧାତବ ସିଟ୍ ରେ ଆବୃତ | ଏହି ମିଶ୍ରଣ ପଛପଟ କାନ୍ଥରେ ଥିବା ଦର୍ପଣ ଏବଂ ଛାତ ଉପରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ପ୍ୟାନେଲ ଦ୍ୱାରା ନକଲ କରାଯାଇଥାଏ ଯାହା ସ୍ଥାନକୁ ବ୍ୟାପକ ଆକାରରେ ବିସ୍ତାର କରିଥାଏ |

ଶୋ ରୁମ୍

Origami Ark

ଶୋ ରୁମ୍ ଜାପାନର ହିମେଜୀରେ ସାନଶୋ ଚମଡ଼ା ଉତ୍ପାଦନ ପାଇଁ ଅରିଗାମି ଆର୍କ କିମ୍ବା ସନ୍ ଶୋ ଚମଡା ପାଭିଲିୟନ୍ ଏକ ଶୋ’ରୁମ୍ | ଆହ୍ was ାନ ଥିଲା ଏକ ଅତି ସୀମିତ ଅଞ୍ଚଳରେ 3000 ରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ପାଦ ଦେଖାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ଶୋ’ରୁମ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସମୟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଉତ୍ପାଦ ବୁ understand ିବା | ଅରିଗାମି ଆର୍କ 1.5x1.5x2 m3 ର 83 ଟି ଛୋଟ ୟୁନିଟ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଅନିୟମିତ ଭାବରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ଏକ ବଡ଼ ତିନୋଟି ଡାଇମେନ୍ସନାଲ୍ ମ୍ୟାଜେଜ୍ ସୃଷ୍ଟି କରେ ଏବଂ ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ଜିମ୍ ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରି ପରିଦର୍ଶକ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରେ |

ଅଫିସ୍ ବିଲଡିଂ

The PolyCuboid

ଅଫିସ୍ ବିଲଡିଂ ପଲିକ୍ୟୁଏଡ୍ ହେଉଛି TIA ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ହେଡକ୍ୱାର୍ଟର୍ ବିଲ୍ଡିଂ, ଯାହା ବୀମା ସେବା ଯୋଗାଏ | ପ୍ରଥମ ମହଲା ସାଇଟର ସୀମା ଏବଂ 700 ମିମି ବ୍ୟାସାର୍ଦ୍ଧ ଜଳ ପାଇପ୍ ଦ୍ୱାରା ଆକୃତି କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଫାଉଣ୍ଡେସନ ସ୍ପେସ୍ ସୀମିତ କରି ଅଣ୍ଡରଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଅତିକ୍ରମ କରୁଛି | ଧାତବ ଗଠନ ରଚନାର ବିଭିନ୍ନ ବ୍ଲକ୍ରେ ତରଳିଯାଏ | ସ୍ତମ୍ଭ ଏବଂ ବିମ୍ ସ୍ପେସ୍ ବାକ୍ୟବିନ୍ୟାସରୁ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇ ଏକ ବସ୍ତୁର ଭାବନାକୁ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରିବା ସହିତ ଏକ ବିଲ୍ଡିଂର ବିଲୋପ ମଧ୍ୟ କରେ | ଭଲ୍ୟୁମେଟ୍ରିକ୍ ଡିଜାଇନ୍ TIA ର ଲୋଗୋ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଛି ଯାହା ବିଲ୍ଡିଂକୁ କମ୍ପାନୀକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଥିବା ଏକ ଆଇକନ୍ରେ ପରିଣତ କରେ |

ବିଦ୍ୟାଳୟ

Kawaii : Cute

ବିଦ୍ୟାଳୟ ପଡୋଶୀ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଥିବା ଏହି ତୋସିନ୍ ସାଟେଲାଇଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ସପିଂ ରାସ୍ତାରେ ଏହାର ରଣନ location ତିକ ଅବସ୍ଥାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଏକ ନିଆରା ଶିକ୍ଷାଗତ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି | କଠିନ ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ସୁବିଧାଜନକ ସୁବିଧା ଏବଂ ମଜା ପାଇଁ ଆରାମଦାୟକ ବାତାବରଣ, ଡିଜାଇନ୍ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କର ନାରୀ ପ୍ରକୃତିକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରେ ଏବଂ “କାୱାଇ” ର ଅବକ୍ଷୟ ଧାରଣା ପାଇଁ ଏକ ବିକଳ୍ପ ବସ୍ତୁକରଣ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ ଯାହାକି ମୁଖ୍ୟତ School ସ୍କୁଲ୍ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥାଏ | ଏହି ବିଦ୍ୟାଳୟର ଗୁଣ୍ଡ ଏବଂ ଶ୍ରେଣୀଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କୋଠରୀଗୁଡ଼ିକ ଅଷ୍ଟାଦଶ ଗ୍ୟାବଲ୍ ଛାତ ଘରର ଆକାର ନେଇଥାଏ ଯେପରି ପିଲାମାନଙ୍କ ଚିତ୍ର ପୁସ୍ତକରେ ବର୍ଣ୍ଣିତ |

ୟୁରୋଲୋଜି କ୍ଲିନିକ୍

The Panelarium

ୟୁରୋଲୋଜି କ୍ଲିନିକ୍ ଡେ ଭିନ୍ସି ରୋବୋଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ ସିଷ୍ଟମ୍ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ହୋଇଥିବା ଅଳ୍ପ କିଛି ସର୍ଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଡକ୍ଟର ମାଟସୁବାରାଙ୍କ ପାଇଁ ପାନେଲେରିୟମ୍ ହେଉଛି ନୂତନ କ୍ଲିନିକ୍ ସ୍ଥାନ | ଡିଜାଇନ୍ ଡିଜିଟାଲ୍ ଦୁନିଆରୁ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ବାଇନାରୀ ସିଷ୍ଟମ୍ ଉପାଦାନଗୁଡିକ 0 ଏବଂ 1 ଧଳା ଜାଗାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ କାନ୍ଥ ଏବଂ ଛାତରୁ ବାହାରୁଥିବା ପ୍ୟାନେଲ୍ ଦ୍ୱାରା ସନ୍ନିବେଶିତ ହୋଇଥିଲା | ଚଟାଣ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଡିଜାଇନ୍ ଦିଗକୁ ଅନୁସରଣ କରେ | ପ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଯଦିଓ ସେମାନଙ୍କର ଅନିୟମିତ ରୂପ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ, ସେମାନେ ଚିହ୍ନ, ବେଞ୍ଚ, କାଉଣ୍ଟର, ବହି ସେଲଫ୍ ଏବଂ ଏପରିକି କବାଟ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ପରିଣତ ହୁଅନ୍ତି, ଏବଂ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ରୋଗୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ଗୋପନୀୟତା ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା |

Udon ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ଦୋକାନ

Inami Koro

Udon ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ଦୋକାନ ସ୍ଥାପତ୍ୟ କିପରି ରୋଷେଇ ସଂକଳ୍ପକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିପାରିବ? କାଠର ଧାର ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଏକ ପ୍ରୟାସ | ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ସାଧାରଣ କ ques ଶଳଗୁଡିକ ରଖୁଥିବାବେଳେ ଇନାମି କୋରୋ ପାରମ୍ପାରିକ ଜାପାନୀ ଉଦୋନ୍ ଡିସ୍ ପୁନ rein ଉଦ୍ଭାବନ କରୁଛନ୍ତି | ପାରମ୍ପାରିକ ଜାପାନୀ କାଠ ନିର୍ମାଣକୁ ପୁନ is ସମୀକ୍ଷା କରି ନୂତନ କୋଠା ସେମାନଙ୍କ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ | ବିଲ୍ଡିଂର ଆକୃତି ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କଣ୍ଟୁର୍ ଲାଇନ୍ ସରଳୀକୃତ ହୋଇଥିଲା | ପତଳା କାଠ ସ୍ତମ୍ଭ ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଗ୍ଲାସ୍ ଫ୍ରେମ୍, ଛାତ ଏବଂ ଛାତର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଘୂର୍ଣ୍ଣିତ, ଏବଂ ଭୂଲମ୍ବ କାନ୍ଥର ଧାରଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ରେଖା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନ୍ | ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନ୍ |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସମାଜ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ପ୍ରତିଦିନ ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯାହା ଡିଜାଇନ୍ରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ | ଆଜି, ଆମେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଖୁସି, ଯାହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣେ | ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଅଧିକ ମହାନ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବୁ | ବିଶ୍ worldwide ର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନୂତନ ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆମକୁ ପ୍ରତିଦିନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ |