ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ବାହ୍ୟ ଧାତବ ଚେୟାର

Tomeo

ବାହ୍ୟ ଧାତବ ଚେୟାର S ୦ ଦଶକରେ ଦୂରଦୃଷ୍ଟି ସମ୍ପନ୍ନ ଡିଜାଇନର୍ମାନେ ପ୍ରଥମ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଆସବାବପତ୍ର ବିକଶିତ କରିଥିଲେ | ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପଦାର୍ଥର ବହୁମୁଖୀତା ସହିତ ଏହାର ଅପରିହାର୍ଯ୍ୟତାକୁ ନେଇଗଲା | ଉଭୟ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ଗ୍ରାହକ ଏଥିରେ ନିଶା ହୋଇଗଲେ | ଆଜି ଆମେ ଏହାର ପରିବେଶ ବିପଦ ବିଷୟରେ ଜାଣିଛୁ | ତଥାପି, ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଟେରାସ୍ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଚେୟାରରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ବଜାର ସାମାନ୍ୟ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଡିଜାଇନ୍ ଦୁନିଆ ଇସ୍ପାତ ଆସବାବପତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ରହିଥାଏ, ଏପରିକି 19th ନବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀର ଶେଷ ଭାଗରୁ ଡିଜାଇନ୍ଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନ ubl ପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ ... ଏଠାରେ ଟୋମିଓଙ୍କ ଜନ୍ମ ଆସେ: ଏକ ଆଧୁନିକ, ହାଲୁକା ଏବଂ ଷ୍ଟାକେବଲ୍ ଷ୍ଟିଲ୍ ଚେୟାର |

କଳା ସ୍ଥାନ

Surely

କଳା ସ୍ଥାନ ଏହା ଏକ କଳା, କାଜୁଆଲ୍ ଏବଂ ଖୁଚୁରା ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଏକତ୍ର ହୁଅନ୍ତି | ଯେହେତୁ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଯାହା ଏକ ଦେଶ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ପୋଷାକ ହୁକ୍ ସାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ କାରଖାନା | ପୁରା ବିଲ୍ଡିଂ କାନ୍ଥର ଏକ ଗତିଶୀଳ ଗଠନକୁ ବଜାୟ ରଖେ, ସ୍ପେସ୍ ର ଏକ ଲେୟାର୍ ଟେକ୍ସଚର୍ ଭାବରେ, ବାହ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଭିନ୍ନ ବିପରୀତ ସୃଷ୍ଟି କରେ, ଏକ ସ୍ପେସ୍ ଅନୁଭୂତି ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ଅତ୍ୟଧିକ କଠିନ ସାଜସଜ୍ଜା ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ, ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ କିଛି ନରମ ସାଜସଜ୍ଜା ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଯାହା ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା | ଭବିଷ୍ୟତରେ ସ୍ଥାନର ସ୍ଥାୟୀ ବିକାଶ ପାଇଁ ସୃଷ୍ଟି ଏବଂ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଧିକ ନମନୀୟ |

ବ୍ରାଣ୍ଡ ପରିଚୟ

Pride

ବ୍ରାଣ୍ଡ ପରିଚୟ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଗର୍ବର ଡିଜାଇନ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ, ଦଳ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନକୁ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଦଳ ଲୋଗୋ ଏବଂ କର୍ପୋରେଟ୍ ପରିଚୟର ଡିଜାଇନ୍ କଲା, ସେତେବେଳେ ଏହା ସାଇକୋ-ଜ୍ୟାମିତିର ନିୟମକୁ - କେତେକ ସାଇକୋ-ପ୍ରକାରର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଜ୍ୟାମିତିକ ଫର୍ମର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିଲା | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଡିଜାଇନ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଉଚିତ୍ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବାକୁ, ଦଳ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ରଙ୍ଗର ପ୍ରଭାବର ନିୟମ ବ୍ୟବହାର କଲା | ସାଧାରଣତ ,, ଫଳାଫଳ କମ୍ପାନୀର ସମସ୍ତ ଉତ୍ପାଦର ଡିଜାଇନ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି |

ବିକ୍ରୟ କେନ୍ଦ୍ର

Shuimolanting

ବିକ୍ରୟ କେନ୍ଦ୍ର ଏହି ମାମଲାର ଚାଇନିଜ୍ ଶ style ଳୀ ବଜାରରେ ଗା dark ଼ କଫି ଲାଲ୍ ଭୂମି ପଥର ଏବଂ ଚଟାଣ ୱିଣ୍ଡୋର ପ୍ରାକୃତିକ ଆଲୋକର ଶୂନ୍ୟସ୍ଥାନକୁ ଗ୍ରହଣ କରେ, ଯାହା ଆଲୋକ ଏବଂ ଛାଇ, ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଏବଂ ବାସ୍ତବ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନତା ସୃଷ୍ଟି କରେ | ଭର୍ଚୁଆଲ୍ ଏବଂ ଆଲୁମିନିୟମ୍ କାଠ ଗ୍ରୀଲ୍, ଜଳ ଦୃଶ୍ୟରେ ତମ୍ବା କଳା ଲଟା ପତ୍ର ଖଣ୍ଡ ଏବଂ ଅବଶିଷ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଇନିଜ୍ ଚରିତ୍ର ସଂରଚନା ସ୍ଥାପନ କଳା ହେଉଛି & quot; ଇଙ୍କି ଅର୍କିଡ୍ କୋର୍ଟ & quot; କେସ୍ ବିଶେଷ ଭାବରେ, ଛୋଟପୋକର ନୂତନ ସାମଗ୍ରୀର ବ୍ୟବହାର, ସାଧାରଣ ହାଇଲାଇଟ୍ରେ ଅସାଧାରଣ, କିନ୍ତୁ ଚତୁରତାର ସହିତ ଭୂପୃଷ୍ଠର ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ କରେ |

ବାଥରୁମ ଶୋ’ରୁମ

Agape

ବାଥରୁମ ଶୋ’ରୁମ ସାଧାରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ସ୍ଥାନଠାରୁ ଭିନ୍ନ କରିବାକୁ, ଆମେ ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ଏକ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଭାବରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରୁ ଯାହା ଦ୍ରବ୍ୟର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବ accent ାଇପାରେ | ଏହି ପରିଭାଷା ଦ୍, ାରା, ଆମେ ଏକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ ଯାହା ଦ୍ରବ୍ୟ ନିଜେ ସ୍ୱତ ane ପ୍ରବୃତ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଉତ୍ପାଦକୁ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ଟାଇମ୍ ଅକ୍ଷ ସୃଷ୍ଟି କରୁ ଯାହା ଏହି ଜାଗାରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ବିଭିନ୍ନ ସମୟରୁ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା |

Ui ଡିଜାଇନ୍

Moulin Rouge

Ui ଡିଜାଇନ୍ ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍କୁ ମ ul ଲିନ୍ ରୁଜ୍ ଥିମ୍ ସହିତ ସଜାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯଦିଓ ସେମାନେ ପ୍ୟାରିସର ମ ul ଲିନ୍ ରୁଜରେ କେବେ ପରିଦର୍ଶନ କରିନାହାଁନ୍ତି | ମୂଳ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଏକ ଉନ୍ନତ ଡିଜିଟାଲ୍ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରଦାନ କରିବା ଏବଂ ସମସ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ କାରକ ହେଉଛି ମ ul ଲିନ୍ ରୁଜ୍ଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ଭିଜୁଆଲ୍ କରିବା | ପରଦାରେ ଏକ ସରଳ ଟ୍ୟାପ୍ ସହିତ ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦରେ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରିସେଟ୍ ଏବଂ ଆଇକନ୍ କଷ୍ଟୋମାଇଜ୍ କରିପାରିବେ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ |

କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ |

ଡିଜାଇନ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, ଯେଉଁମାନେ ଆମର ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଆମ ବିଶ୍ୱକୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସ୍ଥାନ କରନ୍ତି | କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅଭିନବ ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍, ମୂଳ କଳା କାର୍ଯ୍ୟ, ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ରଣନୀତି ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି, ଉଦ୍ଭାବକ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡର ମୂଳ ଡିଜାଇନ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ | ସୃଜନାତ୍ମକ ଡିଜାଇନ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |