ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
କଳା ସ୍ଥାପନ ଡିଜାଇନ୍

Hand down the Tale of the HEIKE

କଳା ସ୍ଥାପନ ଡିଜାଇନ୍ ସମଗ୍ର ଷ୍ଟେଜ୍ ସ୍ପେସ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ତିନି-ଡାଇମେନ୍ସନାଲ୍ ଷ୍ଟେଜ୍ ଡିଜାଇନ୍ | ଆମେ ନୂତନ ଜାପାନୀ ନୃତ୍ୟ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ, ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ମଞ୍ଚ କଳାର ଏକ ଡିଜାଇନ୍ ଯାହା ଆଧୁନିକ ଜାପାନୀ ନୃତ୍ୟର ଆଦର୍ଶ ରୂପକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଛି | ପାରମ୍ପାରିକ ଜାପାନୀ ନୃତ୍ୟ ଦୁଇ-ଡାଇମେନ୍ସନାଲ୍ ଷ୍ଟେଜ୍ ଆର୍ଟ ପରି, ତିନି-ଡାଇମେନ୍ସନାଲ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଯାହା ସମଗ୍ର ଷ୍ଟେଜ୍ ସ୍ପେସ୍ ର ଲାଭ ଉଠାଏ |

ହୋଟେଲ ନବୀକରଣ

Renovated Fisherman's House

ହୋଟେଲ ନବୀକରଣ SIXX ହୋଟେଲ ସାନିଆର ହାଇଟାଙ୍ଗ ବାଇର ହୁହାଇ ଗ୍ରାମରେ ଅବସ୍ଥିତ | ହୋଟେଲ ସମ୍ମୁଖରେ ଚୀନ୍ ଦକ୍ଷିଣ ସମୁଦ୍ର 10 ମିଟର ଦୂରରେ ଏବଂ ହୋହାଇ ଚାଇନାର ସର୍ଫରର ସ୍ୱର୍ଗ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ସ୍ଥାପତ୍ୟ ମୂଳ ତିନୋଟି ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ କୋଠାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ପରିବାର ପାଇଁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ପରିବେଷଣ କରାଯାଉଥିବା ପୁରାତନ ସଂରଚନାକୁ ଦୃ cing କରି ଭିତରର ସ୍ଥାନକୁ ପୁନ urb ନିର୍ମାଣ କରି ଏକ ସର୍ଫିଂ-ଥିମ୍ ରିସର୍ଟ ହୋଟେଲରେ ପରିଣତ କଲା |

ବିସ୍ତାରଯୋଗ୍ୟ ଟେବୁଲ୍

Lido

ବିସ୍ତାରଯୋଗ୍ୟ ଟେବୁଲ୍ ଲିଡୋ ଏକ ଛୋଟ ଆୟତାକାର ବାକ୍ସରେ ଫୋଲ୍ଡ୍ | ଯେତେବେଳେ ଫୋଲଡ୍ ହୁଏ, ଏହା ଛୋଟ ଆଇଟମ୍ ପାଇଁ ଏକ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ବାକ୍ସ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ | ଯଦି ସେମାନେ ସାଇଡ୍ ପ୍ଲେଟ୍ ଉଠାନ୍ତି, ଗଣ୍ଠି ଗୋଡ ବାକ୍ସରୁ ବାହାରିଥାଏ ଏବଂ ଲିଡୋ ଏକ ଚା ଟେବୁଲ୍ କିମ୍ବା ଏକ ଛୋଟ ଡେସ୍କରେ ପରିଣତ ହୁଏ | ସେହିଭଳି, ଯଦି ସେମାନେ ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ଲେଟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଖୋଲନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ଟେବୁଲରେ ପରିଣତ ହୁଏ, ଉପର ପ୍ଲେଟର ମୋଟେଇ 75 ସେ.ମି. ଏହି ଟେବୁଲକୁ ଏକ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ, ବିଶେଷକରି କୋରିଆ ଏବଂ ଜାପାନରେ ଯେଉଁଠାରେ ଖାଇବା ସମୟରେ ଚଟାଣରେ ବସିବା ଏକ ସାଧାରଣ ସଂସ୍କୃତି |

ସାପ୍ତାହିକ ବାସସ୍ଥାନ

Cliff House

ସାପ୍ତାହିକ ବାସସ୍ଥାନ ସ୍ୱର୍ଗ ନଦୀ କୂଳରେ (ଜାପାନିଜରେ 'ଟେନକାୱା') ଏକ ପାର୍ବତ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଏହା ଏକ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ କ୍ୟାବିନ | ରେଫୋର୍ଡ କଂକ୍ରିଟରେ ନିର୍ମିତ, ଆକୃତିଟି ଏକ ସରଳ ଟ୍ୟୁବ୍, ଯାହାର ଲମ୍ବ six ମିଟର | ଟ୍ୟୁବ୍ ର ରାସ୍ତା କଡ଼କୁ ଓଜନିଆ ଏବଂ ଭୂମିରେ ଲଙ୍ଗର କରାଯାଇଛି, ଯାହାଫଳରେ ଏହା ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଭୂସମାନ୍ତର ଭାବରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇ ଜଳ ଉପରେ hang ୁଲି ରହିଥାଏ | ଡିଜାଇନ୍ ସରଳ, ଭିତର ପ୍ରଶସ୍ତ, ଏବଂ ନଦୀ କୂଳ ଆକାଶ, ପର୍ବତ ଏବଂ ନଦୀ ପାଇଁ ଖୋଲା ଅଛି | ରାସ୍ତା ସ୍ତର ତଳେ ନିର୍ମିତ, କେବଳ କ୍ୟାବିନର ଛାତ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ, ତେଣୁ ନିର୍ମାଣ ଦୃଶ୍ୟକୁ ଅବରୋଧ କରେ ନାହିଁ |

ପିଠା ପାଇଁ ଉପହାର ପ୍ୟାକେଜିଂ

Marais

ପିଠା ପାଇଁ ଉପହାର ପ୍ୟାକେଜିଂ କେକ୍ (ଆର୍ଥିକ) ପାଇଁ ଉପହାର ପ୍ୟାକେଜିଂ | ଚିତ୍ରଟି 15-କେକ୍ ସାଇଜ୍ ବାକ୍ସ (ଦୁଇଟି ଅଷ୍ଟାଭ) ଦେଖାଏ | ସାଧାରଣତ ,, ଉପହାର ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ସମସ୍ତ ପିଠାକୁ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ଲାଇନ୍ କରନ୍ତି | ତଥାପି, ସେମାନଙ୍କର ପୃଥକ ଭାବରେ ଗୁଡ଼ାଯାଇଥିବା ପିଠାଗୁଡ଼ିକର ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଅଲଗା | ସେମାନେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଡିଜାଇନ୍ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଖର୍ଚ୍ଚ କାଟନ୍ତି, ଏବଂ ସମସ୍ତ six ଟି ପୃଷ୍ଠର ବ୍ୟବହାରରେ, ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାରର କୀବୋର୍ଡ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ଡିଜାଇନ୍ ବ୍ୟବହାର କରି, ସେମାନେ ଛୋଟ କୀବୋର୍ଡ୍ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପୂର୍ଣ୍ଣ 88-କି ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ପିଆନୋ, ଏବଂ ଆହୁରି ବଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯେକ any ଣସି କୀବୋର୍ଡ୍ ଆକାର ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, 13 ଟି ଚାବିର ଗୋଟିଏ ଅଷ୍ଟାଭ ପାଇଁ, ସେମାନେ 8 ଟି ପିଠା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | ଏବଂ ଏକ 88-କି ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ପିଆନୋ 52 କେକ୍ ର ଉପହାର ବାକ୍ସ ହେବ |

ବ୍ରାଣ୍ଡ ପରିଚୟ

SioZEN

ବ୍ରାଣ୍ଡ ପରିଚୟ ସିଓଜେନ୍ ଏକ ନୂତନ ବ revolutionary ପ୍ଳବିକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରୀୟ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ପ୍ରଣାଳୀ ଉପସ୍ଥାପନ କରେ ଯାହା ତୁମର ସ୍ପେସ୍ ପୃଷ୍ଠ, ହାତ ଏବଂ ବାୟୁକୁ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମାଇକ୍ରୋବାୟଲ୍ / ବିଷାକ୍ତ ପ୍ରଦୂଷଣ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ପ୍ରଣାଳୀରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବରେ ରୂପାନ୍ତର କରିଥାଏ | ଆମକୁ ଉନ୍ନତ ଶକ୍ତି ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ଆରାମ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଆଧୁନିକ ଦିନର ନିର୍ମାଣ ପଦ୍ଧତି ବହୁତ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ତାହା ଏକ ମୂଲ୍ୟରେ ଆସେ | କଠିନ ଏବଂ ଡ୍ରାଫ୍ଟମୁକ୍ତ ଅଟ୍ଟାଳିକା ଅଗଣିତ ପ୍ରଦୂଷଣର ନିର୍ମାଣରେ ସହାୟକ ହୁଏ | ବିଲ୍ଡିଂର ଭେଣ୍ଟିଲେସନ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପରିକଳ୍ପିତ ଏବଂ ଭଲ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଘର ଭିତରର ପ୍ରଦୂଷଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ issue ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିଛି | ନୂତନ ପନ୍ଥା ଆବଶ୍ୟକ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ |

କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ |

ଡିଜାଇନ୍ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, ଯେଉଁମାନେ ଆମର ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଆମ ବିଶ୍ୱକୁ ଏକ ଉତ୍ତମ ସ୍ଥାନ କରନ୍ତି | କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଡିଜାଇନର୍ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅଭିନବ ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍, ମୂଳ କଳା କାର୍ଯ୍ୟ, ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ ରଣନୀତି ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି, ଉଦ୍ଭାବକ ଏବଂ ବ୍ରାଣ୍ଡର ମୂଳ ଡିଜାଇନ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ | ସୃଜନାତ୍ମକ ଡିଜାଇନ୍ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |