ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ମେସେଜ୍ କାର୍ଡ

Standing Message Card “Post Animal”

ମେସେଜ୍ କାର୍ଡ ପଶୁ କାଗଜ ଶିଳ୍ପ କିଟ୍ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବାର୍ତ୍ତା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଦିଅ | ଶରୀରରେ ତୁମର ସନ୍ଦେଶକୁ ସ୍କ୍ରବ୍ କର ଏବଂ ତା’ପରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଂଶ ସହିତ ଏକତ୍ର ପଠାନ୍ତୁ | ଏହା ଏକ ମଜାଦାର ବାର୍ତ୍ତା କାର୍ଡ ଯାହା ପ୍ରାପ୍ତକର୍ତ୍ତା ଏକତ୍ର ହୋଇ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | Six ଟି ଭିନ୍ନ ପ୍ରାଣୀ ବ Features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କରେ: ଡାକୁ, ଘୁଷୁରୀ, ଜେବ୍ରା, ପେଙ୍ଗୁଇନ୍, ଜିରାଫ୍ ଏବଂ ହରିଣ | ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଜୀବନ: ଗୁଣାତ୍ମକ ଡିଜାଇନ୍ରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଏହାର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ମନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଶକ୍ତି ଅଛି | ସେମାନେ ଦେଖିବା, ଧରିବା ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ସେଗୁଡ଼ିକ ହାଲୁକାତା ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର ଏକ ଉପାଦାନ, ସ୍ଥାନ ସମୃଦ୍ଧ କରେ |

ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ସୋଫା

Mäss

ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ସୋଫା ମୁଁ ଏକ ମଡ୍ୟୁଲାର୍ ସୋଫା ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ଯାହା ଅନେକ ଅଲଗା ବସିବା ସମାଧାନରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇପାରେ | ବିଭିନ୍ନ ସମାଧାନ ଗଠନ ପାଇଁ ସମଗ୍ର ଆସବାବପତ୍ର ସମାନ ଆକାରର କେବଳ ଦୁଇଟି ଭିନ୍ନ ଖଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଗଠିତ | ମୁଖ୍ୟ ଗଠନ ହେଉଛି ବାହୁର ସମାନ ପାର୍ଶ୍ୱ ଆକୃତି ଅବଶିଷ୍ଟ କିନ୍ତୁ କେବଳ ମୋଟା | ଆସବାବପତ୍ରର ମୁଖ୍ୟ ଖଣ୍ଡକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କିମ୍ବା ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ବାହୁ ବିଶ୍ରାମ 180 ଡିଗ୍ରୀ ବୁଲାଇପାରେ |

କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର

calendar 2013 “Waterwheel”

କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ୱାଟରୱେଲ ହେଉଛି ଏକ ତିନି-ଡାଇମେନ୍ସନାଲ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଯାହା ୱାଟର ୱିଲ ଆକାରରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିବା six ଟି ପ୍ୟାଡଲରୁ ନିର୍ମିତ | ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପ୍ରତି ମାସରେ ୱାଟର ୱିଲ୍ ପରି ଆପଣଙ୍କ ଡେସ୍କଟପ୍ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଷ୍ଟାଣ୍ଡ-ଏକୁଟିଆ କ୍ୟାଲେଣ୍ଡର ଘୂର୍ଣ୍ଣନ କରନ୍ତୁ | ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ଜୀବନ: ଗୁଣାତ୍ମକ ଡିଜାଇନ୍ରେ ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଏହାର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ମନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଶକ୍ତି ଅଛି | ସେମାନେ ଦେଖିବା, ଧରିବା ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ସେଗୁଡ଼ିକ ହାଲୁକାତା ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର ଏକ ଉପାଦାନ, ସ୍ଥାନ ସମୃଦ୍ଧ କରେ | ଆମର ମୂଳ ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକ “ଜୀବନ ସହିତ ଡିଜାଇନ୍” ର ଧାରଣା ବ୍ୟବହାର କରି ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି |