ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ

Chuans Kitchen II

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଚୁଆନ୍ ରୋଷେଇ II, ଯାହା ଉଭୟ ସିଚୁଆନ୍ ୟିଙ୍ଗଜିଙ୍ଗଙ୍କ କଳା ମାଟିପାତ୍ର ଏବଂ ମେଟ୍ରୋ ନିର୍ମାଣରୁ ଖଣିଜ ମାଟି ସାମଗ୍ରୀକୁ ମାଧ୍ୟମ ଭାବରେ ନେଇଥାଏ, ପାରମ୍ପାରିକ ଲୋକକଳାର ସମସାମୟିକ ପରୀକ୍ଷଣ ଉପରେ ନିର୍ମିତ ଏକ ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ | ସାମଗ୍ରୀର ସୀମାକୁ ଭାଙ୍ଗି ପାରମ୍ପାରିକ ଲୋକକଳାର ଆଧୁନିକ ରୂପକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରି ଇନଫିନିଟି ମାଇଣ୍ଡ ୟିଙ୍ଗଜିଙ୍ଗର କଳା ମାଟିପାତ୍ରର ଗୁଳି ଚଳାଇବା ପରେ ବର୍ଜିତ ଗ୍ୟାସେଟଗୁଡିକୁ ବାହାର କରି ଚୁଆନ୍ ରୋଷେଇ II ରେ ମୁଖ୍ୟ ସାଜସଜ୍ଜା ଉପାଦାନ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କଲା |

ବାହୁବଳୀ

Infinity

ବାହୁବଳୀ ଅସୀମତା ଆର୍ମଚେୟାର ଡିଜାଇନ୍ ର ମୁଖ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱ ବ୍ୟାକଷ୍ଟ୍ରେଟ୍ ଉପରେ ନିର୍ମିତ | ଏହା ଅସୀମତାର ପ୍ରତୀକ - ଆଠଟିର ଏକ ଓଲଟା ଚିତ୍ର | ସତେ ଯେପରି ଏହା ବୁଲିବା ସମୟରେ ଏହାର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ, ରେଖାଗୁଡ଼ିକର ଗତିଶୀଳତା ସେଟିଂ କରେ ଏବଂ ଅନେକ ବିମାନରେ ଅସୀମ ଚିହ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ବ୍ୟାକଷ୍ଟ୍ରେଷ୍ଟ ଅନେକ ଇଲେଷ୍ଟିକ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ଏକତ୍ର ଟାଣାଯାଏ ଯାହା ଏକ ବାହ୍ୟ ଲୁପ୍ ଗଠନ କରେ, ଯାହା ଜୀବନ ଏବଂ ସନ୍ତୁଳନର ଅସୀମ ଚକ୍ରର ପ୍ରତୀକକୁ ଫେରିଯାଏ | ଅନନ୍ୟ ଗୋଡ-ସ୍କିଡ୍ ଉପରେ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଉଛି ଯାହା ବାହୁବଳୀର ପାର୍ଶ୍ୱ ଅଂଶଗୁଡ଼ିକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ଠିକ୍ କରେ ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରେ |

କାଫେ

Hunters Roots

କାଫେ ଏକ ଆଧୁନିକ, ପରିଷ୍କାର ସ est ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ, ଅବକ୍ଷୟ ରୂପରେ ବ୍ୟବହୃତ କାଠ ଫଳ ଫଳକ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଏକ ଭିତର ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଥିଲା | ଖାଲଗୁଡ଼ିକ ଖାଲି ସ୍ଥାନଗୁଡିକ ପୂରଣ କରେ, ଏକ ଇମର୍ସିଭ୍, ପ୍ରାୟ ଗୁମ୍ଫା ପରି ମୂର୍ତ୍ତି ରୂପ ସୃଷ୍ଟି କରେ, ତଥାପି ଗୋଟିଏ ସରଳ ଏବଂ ସିଧା ଜ୍ୟାମିତିକ ଆକୃତିରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ | ଫଳାଫଳ ହେଉଛି ଏକ ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ସ୍ଥାନିକ ଅଭିଜ୍ଞତା | ଚତୁର ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାରିକ ସଂରଚନାକୁ ସାଜସଜ୍ଜା ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟରେ ପରିଣତ କରି ସୀମିତ ସ୍ଥାନକୁ ସର୍ବାଧିକ କରିଥାଏ | ଲାଇଟ୍, ଆଲମାରୀ ଏବଂ ସେଲଭିଂ ଡିଜାଇନ୍ ଧାରଣା ଏବଂ ମୂର୍ତ୍ତି ଭିଜୁଆଲ୍ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୁଏ |

ସ୍ଫଟିକ୍ ହାଲୁକା ମୂର୍ତ୍ତି

Grain and Fire Portal

ସ୍ଫଟିକ୍ ହାଲୁକା ମୂର୍ତ୍ତି କାଠ ଏବଂ କ୍ୱାର୍ଟଜ୍ ସ୍ଫଟିକକୁ ନେଇ ଗଠିତ ଏହି ଜ organic ବ ଆଲୋକ ମୂର୍ତ୍ତି ବୃଦ୍ଧ ଟେକ୍ କାଠର ଏକ ରିଜର୍ଭ ଷ୍ଟକରୁ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ସୋର୍ସଡ୍ କାଠ ବ୍ୟବହାର କରେ | ସୂର୍ଯ୍ୟ, ପବନ ଏବଂ ବର୍ଷା ଦ୍ decades ାରା ଦଶନ୍ଧି ଧରି ପାଣିପାଗ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ କାଠଟି ହାତ ଆକୃତିର, ବାଲିଯାତ୍ରା, ପୋଡି ଯାଇ ଏଲଇଡି ଆଲୋକ ରଖିବା ଏବଂ କ୍ୱାର୍ଟଜ୍ ସ୍ଫଟିକକୁ ପ୍ରାକୃତିକ ବିସ୍ତାରକାରୀ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପାତ୍ରରେ ସମାପ୍ତ ହୁଏ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୂର୍ତ୍ତିରେ 100% ପ୍ରାକୃତିକ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ କ୍ୱାର୍ଟଜ୍ ସ୍ଫଟିକ୍ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଏବଂ ପ୍ରାୟ 280 ନିୟୁତ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା | ସଂରକ୍ଷଣ ଏବଂ ବିପରୀତ ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଅଗ୍ନି ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଶୋ ସୁଗି ବ୍ୟାନ୍ ପଦ୍ଧତି ସହିତ ବିଭିନ୍ନ କାଠ ଫିନିସିଂ କ ques ଶଳ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ |

ଆଲୋକ

Capsule

ଆଲୋକ ଦୀପ କ୍ୟାପସୁଲର ଆକୃତି କ୍ୟାପସୁଲର ରୂପକୁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରେ ଯାହା ଆଧୁନିକ ଦୁନିଆରେ ଏତେ ବ୍ୟାପକ: medicines ଷଧ, ସ୍ଥାପତ୍ୟ ସଂରଚନା, ସ୍ପେସଶିପ୍, ଥର୍ମୋଜ୍, ଟ୍ୟୁବ୍, ଟାଇମ୍ କ୍ୟାପସୁଲ ଯାହା ଅନେକ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ବଂଶଧରଙ୍କୁ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇଥାଏ | ଏହା ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ହୋଇପାରେ: ମାନକ ଏବଂ ବିସ୍ତାରିତ | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସହିତ ଲ୍ୟାମ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ | ନାଇଲନ୍ ଦଉଡିରେ ବାନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦୀପ ଏକ ହସ୍ତତନ୍ତ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗ କରିଥାଏ | ଏହାର ସର୍ବଭାରତୀୟ ରୂପ ହେଉଛି ଉତ୍ପାଦନ ଏବଂ ବହୁ ଉତ୍ପାଦନର ସରଳତା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବା | ପ୍ରଦୀପ ଉତ୍ପାଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ସୁବିଧା |

ପ୍ୟାଭିଲିୟନ୍

ResoNet Sinan Mansions

ପ୍ୟାଭିଲିୟନ୍ ଚାଇନିଜ୍ ନୂତନ ବର୍ଷ 2017 ପାଳନ ପାଇଁ ଶାହରୁଖରେ ସିନ୍ ମାନସଙ୍କ ଦ୍ Res ାରା ରେସୋନେଟ୍ ପାଭିଲିୟନ୍ କମିଶନ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଏଲଇଡି ଜାଲ ଦ୍ୱାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଜନସାଧାରଣ ଏବଂ ଆଖପାଖ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାକୃତିକ ପରିବେଶରେ ଥିବା ରେଜୋନାନ୍ସ ଫ୍ରିକ୍ୱେନ୍ସିଗୁଡ଼ିକୁ ଭିଜୁଆଲ୍ କରିବାକୁ ଲୋ-ଫାଇ କ ques ଶଳକୁ ନିୟୋଜିତ କରିଥାଏ | କମ୍ପନ ଉତ୍ସାହର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ପାଭିଲିୟନ୍ ସର୍ବସାଧାରଣ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଆଲୋକିତ କରେ | ଭ୍ରମଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବସନ୍ତ ମହୋତ୍ସବ ଇଚ୍ଛା କରିବାକୁ ଆସିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ |