ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
Luminaire

vanory Estelle

Luminaire ଏଷ୍ଟେଲ୍ ଏକ ସିଲିଣ୍ଡ୍ରିକ୍, ହସ୍ତତନ୍ତ କାଚ ଶରୀର ଆକାରରେ କ୍ଲାସିକ୍ ଡିଜାଇନ୍କୁ ଅଭିନବ ଆଲୋକ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ସହିତ ମିଶ୍ରଣ କରେ ଯାହା ଟେକ୍ସଟାଇଲ୍ ଲ୍ୟାମ୍ପସେଡ୍ ଉପରେ ତିନି-ଡାଇମେନ୍ସନାଲ ଆଲୋକ ପ୍ରଭାବ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ଆଲୋକିତ ମନୋବଳକୁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଅନୁଭୂତିରେ ପରିଣତ କରିବା ପାଇଁ ଚତୁରତାର ସହିତ ପରିକଳ୍ପିତ, ଏଷ୍ଟେଲ ଏକ ଅସୀମ ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟାଟିକ୍ ଏବଂ ଗତିଶୀଳ ମନୋବଳ ପ୍ରଦାନ କରେ ଯାହା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଗତିପଥ ଉତ୍ପାଦନ କରିଥାଏ, ଯାହା ଲ୍ୟୁମିନିୟର କିମ୍ବା ଏକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆପ୍ ଉପରେ ଏକ ଟଚ୍ ପ୍ୟାନେଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇଥାଏ |

ଚଳନଶୀଳ ପାଭିଲିଅନ୍

Three cubes in the forest

ଚଳନଶୀଳ ପାଭିଲିଅନ୍ ତିନୋଟି କ୍ୟୁବ୍ ହେଉଛି ବିଭିନ୍ନ ଗୁଣ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଉପକରଣ (ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖେଳ ପଡ଼ିଆ ଉପକରଣ, ସର୍ବସାଧାରଣ ଆସବାବପତ୍ର, କଳା ବସ୍ତୁ, ଧ୍ୟାନ କକ୍ଷ, ଆରବର୍, ଛୋଟ ବିଶ୍ରାମ ସ୍ଥାନ, ଅପେକ୍ଷା କକ୍ଷ, ଛାତ ସହିତ ଚେୟାର), ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ନୂତନ ସ୍ଥାନିକ ଅନୁଭୂତି ଆଣିପାରେ | ଆକାର ଏବଂ ଆକୃତି ହେତୁ ଟ୍ରକ ଦ୍ୱାରା ତିନୋଟି କ୍ୟୁବ୍ ସହଜରେ ପରିବହନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ, ସଂସ୍ଥାପନ (ପ୍ରବୃତ୍ତି), ସିଟ୍ ପୃଷ୍ଠ, ୱିଣ୍ଡୋ ଇତ୍ୟାଦି, ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ୟୁବ୍ ଚରିତ୍ରଗତ ଭାବରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | ତିନୋଟି କ୍ୟୁବ୍ ଜାପାନିଜ ପାରମ୍ପାରିକ ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍ଥାନଗୁଡିକ ଚା ସମାରୋହ କୋଠରୀ ପରି ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳତା ଏବଂ ଗତିଶୀଳତା ସହିତ ସୂଚିତ |

ବହୁମୁଖୀ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ

Crab Houses

ବହୁମୁଖୀ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ସିଲିସିଆନ୍ ଲୋଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିସ୍ତୃତ ସମତଳ ଭୂମିରେ, ଏକ ଯାଦୁକରୀ ପର୍ବତ ଏକାକୀ ଠିଆ ହୋଇଛି, ରହସ୍ୟର କୁହୁଡ଼ିରେ ଆଚ୍ଛାଦିତ, ସୁନ୍ଦର ସହର ସୋବୋଟ୍କା ଉପରେ | ସେଠାରେ, ପ୍ରାକୃତିକ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରାବ ହାଉସ୍ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ: ଏକ ଅନୁସନ୍ଧାନ କେନ୍ଦ୍ର ହେବାକୁ ଯୋଜନା କରାଯାଇଛି | ସହରର ପୁନର୍ଜୀବନ ପ୍ରକଳ୍ପର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ, ଏହା ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ଅଭିନବତାକୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରିବା ଉଚିତ | ଏହି ସ୍ଥାନ ବ scientists ଜ୍ଞାନିକ, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ଏକତ୍ର କରେ | ଘାସର ସମୁଦ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଥିବା କଙ୍କଡା ଦ୍ୱାରା ପାଭିଲିୟନର ଆକୃତି ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ସେମାନେ ରାତିରେ ଆଲୋକିତ ହେବେ, ଟାଉନ୍ ଉପରେ ବୁଲୁଥିବା ଅଗ୍ନିଶିଖା ପରି |

ଆପୋଥେରି ଦୋକାନ

Izhiman Premier

ଆପୋଥେରି ଦୋକାନ ନୂତନ ଇଜିମାନ୍ ପ୍ରିମିୟର୍ ଷ୍ଟୋର ଡିଜାଇନ୍ ଏକ ଧାରାବାହିକ ଏବଂ ଆଧୁନିକ ଅଭିଜ୍ଞତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିକଶିତ ହେଲା | ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଆଇଟମଗୁଡିକର ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣକୁ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନର୍ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟର ଏକ ଭିନ୍ନ ମିଶ୍ରଣ ବ୍ୟବହାର କଲା | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ କ୍ଷେତ୍ର ସାମଗ୍ରୀ ଗୁଣ ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ସାମଗ୍ରୀ ଅଧ୍ୟୟନ କରି ପୃଥକ ଭାବରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଥିଲା | କଲିକତା ମାର୍ବଲ, ୱାଲନଟ୍ କାଠ, ଓକ୍ କାଠ ଏବଂ ଗ୍ଲାସ୍ କିମ୍ବା ଆକ୍ରିଲିକ୍ ମଧ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀର ଏକ ବିବାହ ସୃଷ୍ଟି | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପସନ୍ଦ ଉପରେ ଆଧାର କରି ପରିବେଷିତ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଆଇଟମଗୁଡିକ ସହିତ ଏକ ଆଧୁନିକ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ |

କଳା ପ୍ରଶଂସା

The Kala Foundation

କଳା ପ୍ରଶଂସା ଭାରତୀୟ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକ ବିଶ୍ୱ ବଜାର ରହିଆସିଛି, କିନ୍ତୁ ଆମେରିକାରେ ଭାରତୀୟ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଦେଇଛି | ଭାରତୀୟ ଲୋକ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ବିଭିନ୍ନ ଶ yles ଳୀ ବିଷୟରେ ସଚେତନତା ଆଣିବା ପାଇଁ, କାଲା ଫାଉଣ୍ଡେସନ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବଜାରରେ ଅଧିକ ଉପଲବ୍ଧ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ | ଫାଉଣ୍ଡେସନଟି ଏକ ୱେବସାଇଟ୍, ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍, ସମ୍ପାଦକୀୟ ପୁସ୍ତକ ସହିତ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକୁ ନେଇ ଗଠିତ ଯାହା ଫାଟକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ ଏବଂ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଏକ ବୃହତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରେ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବେଳେବେଳେ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ବଡ ଦଳ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନବ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁ | ମୂଳ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଭଲ ଡିଜାଇନ୍, ଫ୍ୟାଶନ୍, ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ କ strategy ଶଳ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳଗୁଡିକରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଆବିଷ୍କାର କର | ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାଷ୍ଟର ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୂଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |