ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଆବାସିକ ଘର

Brooklyn Luxury

ଆବାସିକ ଘର ସମୃଦ୍ଧ historical ତିହାସିକ ବାସସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ, ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପଟି ବର୍ତ୍ତମାନର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଏବଂ ପରମ୍ପରାର ଏକ ଆଡାପ୍ଟେସନ୍ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରେ | ଏହିପରି, ସମସାମୟିକ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଆଧୁନିକ ଜ୍ଞାନକ technologies ଶଳର କାନୁନ୍ ସହିତ କ୍ଲାସିକ୍ ଶ style ଳୀକୁ ମନୋନୀତ, ଆଡାପ୍ଟ୍ଟ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲାଇଜ୍ କରାଯାଇଥିଲା, ଉତ୍ତମ ଗୁଣର ଉପନ୍ୟାସ ସାମଗ୍ରୀ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସହାୟକ ହୋଇଛି - ନ୍ୟୁୟର୍କ ସ୍ଥାପତ୍ୟର ପ୍ରକୃତ ଅଳଙ୍କାର | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ 5 ନିୟୁତ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ହେବ, ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଭିତରକନିକା ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ପରିସର ପ୍ରଦାନ କରିବ, କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଏବଂ ଆରାମଦାୟକ ମଧ୍ୟ |

ସ୍ମାର୍ଟ ଆସବାବପତ୍ର

Fluid Cube and Snake

ସ୍ମାର୍ଟ ଆସବାବପତ୍ର ହେଲୋ କାଡ୍ କମ୍ୟୁନିଟି ସ୍ପେସ୍ ପାଇଁ ସ୍ମାର୍ଟ ଫଙ୍କସନ୍ ସହିତ ବାହ୍ୟ ଆସବାବପତ୍ରର ଏକ ରେଖା ସୃଷ୍ଟି କଲା | ସର୍ବସାଧାରଣ ଆସବାବପତ୍ରର ଧାରାକୁ ପୁନ im ଚିତ୍ରଣ କରି, ସେମାନେ ଏକ ଆଲୋକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଏବଂ USB ଆଉଟଲେଟ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଭିଜୁଆଲ୍ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକୁ ଡିଜାଇନ୍ କରିଥିଲେ, ଯାହା ସ ar ର ପ୍ୟାନେଲ ଏବଂ ବ୍ୟାଟେରୀର ଏକୀକରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ସାପ ହେଉଛି ଏକ ମଡ୍ୟୁଲାର୍ ଗଠନ; ପ୍ରଦତ୍ତ ସାଇଟକୁ ଫିଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏହାର ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ | ଫ୍ଲୁଇଡ୍ କ୍ୟୁବ୍ ହେଉଛି ଏକ ସ୍ଥିର ୟୁନିଟ୍ ଯାହା ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ ଟପ୍ ସହିତ ସ ar ର କୋଷ ବିଶିଷ୍ଟ | ଷ୍ଟୁଡିଓ ବିଶ୍ believes ାସ କରେ ଯେ ଡିଜାଇନ୍ ର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ଦ day ନନ୍ଦିନ ବ୍ୟବହାରର ପ୍ରବନ୍ଧଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲପାଉଥିବା ବସ୍ତୁରେ ପରିଣତ କରିବା |

ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍

Augusta

ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍ ଅଗଷ୍ଟା କ୍ଲାସିକ୍ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲକୁ ପୁନ inter ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରେ | ଆମ ପୂର୍ବର ପି generations ଼ିର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ, ଡିଜାଇନ୍ ଏକ ଅଦୃଶ୍ୟ ମୂଳରୁ ବ grow ୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଟେବୁଲ୍ ଗୋଡଗୁଡିକ ଏହି ସାଧାରଣ ମୂଳ ଆଡକୁ ଥାଏ, ବୁକ୍-ମେଳିତ ଟ୍ୟାବଲେଟ୍ ଧରି ରଖିବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚେ | ଏହାର ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଅର୍ଥ ପାଇଁ କଠିନ ଇଉରୋପୀୟ ବାଦାମ କାଠକୁ ଚୟନ କରାଯାଇଥିଲା | କାଠ ସାଧାରଣତ furniture ଆସବାବପତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ଦ୍ disc ାରା ପରିତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ଗଣ୍ଠି, ଖାଲ, ପବନ କମ୍ପୁଛି ଏବଂ ଅନନ୍ୟ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବାତ୍ୟା ଗଛର ଜୀବନର କାହାଣୀ କହିଥାଏ | କାଠର ସ୍ eness ତନ୍ତ୍ରତା ଏହି କାହାଣୀକୁ ପରିବାରର ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ଆସବାବପତ୍ରରେ ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ |

ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ୟାକେଜିଂ

Clive

ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ପ୍ୟାକେଜିଂ କ୍ଲିଭ କସମେଟିକ୍ସ ପ୍ୟାକେଜିଙ୍ଗର ଧାରଣା ଅଲଗା ହେବା ପାଇଁ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା | ଜୋନାଥନ୍ କେବଳ ସାଧାରଣ ଉତ୍ପାଦ ସହିତ ଅନ୍ୟ ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀର ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଯତ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସେ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ, ସେ ଗୋଟିଏ ମୁଖ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରନ୍ତି | ଶରୀର ଏବଂ ମନ ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଳନ | ହାୱାଇନ୍ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ, ଟ୍ରପିକାଲ୍ ପତ୍ରର ମିଶ୍ରଣ, ସମୁଦ୍ରର ଟୋନାଲିଟି, ଏବଂ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକର କ act ଶଳ ଅନୁଭୂତି ଆରାମ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ଅନୁଭବ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏହି ମିଶ୍ରଣ ସେହି ସ୍ଥାନର ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ଡିଜାଇନ୍କୁ ଆଣିବା ସମ୍ଭବ କରେ |

କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

Studio Atelier11

କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମୂଳ ଜ୍ୟାମିତିକ ଫର୍ମର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭିଜୁଆଲ୍ ଇମେଜ୍ ସହିତ ଏହି କୋଠାଟି ଏକ “ତ୍ରିରଙ୍ଗା” ଉପରେ ଆଧାରିତ ଥିଲା | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରୁ ତଳକୁ ଦେଖନ୍ତି, ଆପଣ ସମୁଦାୟ ପାଞ୍ଚଟି ଭିନ୍ନ ତ୍ରିରଙ୍ଗା ଦେଖିପାରିବେ ବିଭିନ୍ନ ଆକାରର ତ୍ରିରଙ୍ଗାର ମିଶ୍ରଣର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ “ମାନବ” ଏବଂ “ପ୍ରକୃତି” ଏକ ସ୍ଥାନ ଭାବରେ ଏକ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ଭେଟନ୍ତି |

ଧାରଣା ପୁସ୍ତକ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟର

PLANTS TRADE

ଧାରଣା ପୁସ୍ତକ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟର ପ୍ଲାଣ୍ଟସ୍ ବାଣିଜ୍ୟ ହେଉଛି ବଟାନିକାଲ୍ ନମୁନାଗୁଡିକର ଏକ ଅଭିନବ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ରୂପ, ଯାହା ଶିକ୍ଷାଗତ ସାମଗ୍ରୀ ଅପେକ୍ଷା ମଣିଷ ଏବଂ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ଗ to ିବା ପାଇଁ ବିକଶିତ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ସୃଜନଶୀଳ ଉତ୍ପାଦକୁ ବୁ understand ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଉଦ୍ଭିଦ ବାଣିଜ୍ୟ ଧାରଣା ପୁସ୍ତକ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିଲା | ଉତ୍ପାଦ ସହିତ ସମାନ ଆକାରରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଏହି ପୁସ୍ତକରେ କେବଳ ପ୍ରକୃତିର ଫଟୋ ନୁହେଁ, ପ୍ରକୃତିର ଜ୍ଞାନ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ଅନନ୍ୟ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ରହିଛି | ଅଧିକ କ interesting ତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି, ଗ୍ରାଫିକ୍ସଗୁଡିକ ଲେଟରପ୍ରେସ୍ ଦ୍ୱାରା ଯତ୍ନର ସହିତ ମୁଦ୍ରିତ ହୋଇଛି ଯାହା ଦ୍ every ାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରତିଛବି ରଙ୍ଗ କିମ୍ବା ଗଠନ ଅନୁସାରେ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ, ଠିକ୍ ପ୍ରାକୃତିକ ଉଦ୍ଭିଦ ପରି |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବେଳେବେଳେ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ବଡ ଦଳ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନବ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁ | ମୂଳ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଭଲ ଡିଜାଇନ୍, ଫ୍ୟାଶନ୍, ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ କ strategy ଶଳ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳଗୁଡିକରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଆବିଷ୍କାର କର | ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାଷ୍ଟର ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୂଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |