ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ହୋଟେଲ

Shang Ju

ହୋଟେଲ ପ୍ରକୃତିର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମାନବିକତାର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ, ସିଟି ରିସର୍ଟ ହୋଟେଲର ସଂଜ୍ଞା ସହିତ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଏହା ସ୍ଥାନୀୟ ହୋଟେଲଠାରୁ ଭିନ୍ନ | ସ୍ଥାନୀୟ ସଂସ୍କୃତି ଏବଂ ଜୀବନ ଅଭ୍ୟାସ ସହିତ ମିଳିତ ହୋଇ ଅତିଥି କୋଠରୀରେ ଶୋଭା ଏବଂ ରାଇମ୍ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ଜୀବନ୍ତ ଅନୁଭୂତି ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ | ଛୁଟିଦିନର ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ, ଶୋଭା, ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ନରମ ଜୀବନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ମନକୁ ଲୁଚାଉଥିବା ମାନସିକ ସ୍ଥିତିକୁ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସହରର ଶାନ୍ତିରେ ଚାଲିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ |

ଗେଷ୍ଟହାଉସ୍ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନ୍

The MeetNi

ଗେଷ୍ଟହାଉସ୍ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଉପାଦାନଗୁଡିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଏହା ଜଟିଳ କିମ୍ବା ସର୍ବନିମ୍ନ ହେବା ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ନୁହେଁ | ଏହା ଚାଇନିଜ୍ ସରଳ ରଙ୍ଗକୁ ଆଧାର ଭାବରେ ନିଏ, କିନ୍ତୁ ସ୍ପେସ୍ ଖାଲି ରଖିବା ପାଇଁ ଟେକ୍ସଚର୍ଡ୍ ପେଣ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରେ, ଯାହା ଆଧୁନିକ ନ est ତିକତା ସହିତ ପୂର୍ବର କଳାତ୍ମକ ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରେ | Modern ତିହାସିକ କାହାଣୀ ସହିତ ଆଧୁନିକ ମାନବବାଦୀ ଘର ସାଜସଜ୍ଜା ଏବଂ ପାରମ୍ପାରିକ ସାଜସଜ୍ଜା ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ଆଧୁନିକ ସଂଳାପ ମହାକାଶରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଥିବା ପରି ମନେହୁଏ |

ହୋଟେଲ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନ୍

New Beacon

ହୋଟେଲ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନ୍ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଏକ ପାତ୍ର | ଡିଜାଇନର୍ ଏଥିରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ଏବଂ ସ୍ପେସ୍ ଉପାଦାନଗୁଡିକ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ସ୍ପେସ୍ ନ୍ୟୁମେନନ୍ ର ବ characteristics ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ସହିତ ମିଶି, ଡିଜାଇନର୍ ସ୍ପେସ୍ ରୁଟ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା ମାଧ୍ୟମରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ଠାରୁ କ୍ରମକୁ ରିହାତି ସମାପ୍ତ କରେ, ଏବଂ ତା’ପରେ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାହାଣୀ ଗଠନ କରେ | ମଣିଷର ଭାବନା ସ୍ natural ାଭାବିକ ଭାବରେ ଅନୁଭୂତ ହୁଏ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ମାଧ୍ୟମରେ ସବ୍ଲିମିଡ୍ ହୁଏ | ପ୍ରାଚୀନ ସହରର ସଂସ୍କୃତିକୁ ରୂପାନ୍ତର କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଆଧୁନିକ କ ques ଶଳ ବ୍ୟବହାର କରେ ଏବଂ ହଜାରେ ବର୍ଷ ଧରି ନ est ତିକ ଜ୍ଞାନ ଦେଖାଏ | ଡିଜାଇନ୍, ଦର୍ଶକ ଭାବରେ, ଧୀରେ ଧୀରେ ଏକ ସହର କିପରି ଏହାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ସହିତ ସମସାମୟିକ ମାନବ ଜୀବନକୁ ପୋଷଣ କରେ ତାହା କହିଥାଏ |

କ୍ଲିନିକ୍

Chibanewtown Ladies

କ୍ଲିନିକ୍ ଏହି ଡିଜାଇନର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପାଦାନ ହେଲା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଆସୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ | ଜାଗାର ଏକ ବ As ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଭାବରେ, ନର୍ସିଂ ରୁମ୍ ବ୍ୟତୀତ ଦ୍ୱୀପ ରୋଷେଇ ପରି ଏକ କାଉଣ୍ଟର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି ଯାହା ଦ୍ they ାରା ସେମାନେ ଅପେକ୍ଷା କକ୍ଷରେ ଶିଶୁ ପାଇଁ କ୍ଷୀର ତିଆରି କରିପାରିବେ | ସ୍ପେସ୍ ମ center ିରେ ଥିବା ଶିଶୁ କ୍ଷେତ୍ର, ସ୍ପେସ୍ ର ପ୍ରତୀକ ଏବଂ ସେମାନେ ଯେକ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନରୁ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିବେ | କାନ୍ଥରେ ରଖାଯାଇଥିବା ସୋଫାର ଉଚ୍ଚତା ଅଛି ଯାହା ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ବସିବା ସହଜ କରିଥାଏ, ପଛ କୋଣ | ଆଡଜଷ୍ଟ ହୋଇଛି, ଏବଂ କୁଶନର କଠିନତା ଆଡଜଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେପରି ଅତ୍ୟଧିକ ନରମ ନହୁଏ |

ଲାଉଞ୍ଜ

BeantoBar

ଲାଉଞ୍ଜ ଏହି ଡିଜାଇନର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପାଦାନ ହେଉଛି ବ୍ୟବହୃତ ସାମଗ୍ରୀର ଆବେଦନ ଆଣିବା | ବ୍ୟବହୃତ ମୁଖ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଥିଲା ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ଲାଲ୍ ଏରସ, ଯାହା ଜାପାନର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋର୍‌ରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ସାମଗ୍ରୀ ଦେଖାଇବାର ଏକ ଉପାୟ ଭାବରେ, ରିକି ୱାଟାନାବେ ଏକ ମୋଜାକ୍ pattern ାଞ୍ଚାକୁ ପାର୍କେଟ୍ ପରି ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି ଏକତ୍ର କରି ସାମଗ୍ରୀର ଅସମାନ ରଙ୍ଗର ବ୍ୟବହାର କରି ଏକ ମୋଜା pattern ାଞ୍ଚାକୁ ଷ୍ଟାକ୍ କରିଥିଲେ | ସମାନ ସାମଗ୍ରୀ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସତ୍ତ୍ them େ, ଏହାକୁ କାଟି, ରିକି ୱାଟାନାବେ ଦେଖିବା କୋଣ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ |

ବେଳେବେଳେ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଏକ ବହୁତ ବଡ ଦଳ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନବ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁ | ମୂଳ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଭଲ ଡିଜାଇନ୍, ଫ୍ୟାଶନ୍, ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଡିଜାଇନ୍ କ strategy ଶଳ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ବିଶ୍ worldwide ବ୍ୟାପୀ ଡିଜାଇନ୍ ଦଳଗୁଡିକରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଆବିଷ୍କାର କର | ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମାଷ୍ଟର ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମୂଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅ |