ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
Udon ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ଦୋକାନ

Inami Koro

Udon ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଏବଂ ଦୋକାନ ସ୍ଥାପତ୍ୟ କିପରି ରୋଷେଇ ସଂକଳ୍ପକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିପାରିବ? କାଠର ଧାର ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ ଏକ ପ୍ରୟାସ | ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ସାଧାରଣ କ ques ଶଳଗୁଡିକ ରଖୁଥିବାବେଳେ ଇନାମି କୋରୋ ପାରମ୍ପାରିକ ଜାପାନୀ ଉଦୋନ୍ ଡିସ୍ ପୁନ rein ଉଦ୍ଭାବନ କରୁଛନ୍ତି | ପାରମ୍ପାରିକ ଜାପାନୀ କାଠ ନିର୍ମାଣକୁ ପୁନ is ସମୀକ୍ଷା କରି ନୂତନ କୋଠା ସେମାନଙ୍କ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତିଫଳିତ କରେ | ବିଲ୍ଡିଂର ଆକୃତି ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କଣ୍ଟୁର୍ ଲାଇନ୍ ସରଳୀକୃତ ହୋଇଥିଲା | ପତଳା କାଠ ସ୍ତମ୍ଭ ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଗ୍ଲାସ୍ ଫ୍ରେମ୍, ଛାତ ଏବଂ ଛାତର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଘୂର୍ଣ୍ଣିତ, ଏବଂ ଭୂଲମ୍ବ କାନ୍ଥର ଧାରଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ରେଖା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ |

ଫାର୍ମାସି

The Cutting Edge

ଫାର୍ମାସି ଜାପାନର ହିମେଜୀ ସହରର ପଡୋଶୀ ଡାଏଚି ଜେନେରାଲ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ ସହିତ କଟିଙ୍ଗ୍ ଏଜ୍ ହେଉଛି ଏକ ବିତରଣକାରୀ ଫାର୍ମାସି | ଏହି ପ୍ରକାର ଫାର୍ମାସିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଖୁଚୁରା ପ୍ରକାର ପରି ଉତ୍ପାଦକୁ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରବେଶ ନାହିଁ; ବରଂ ତାଙ୍କର medicines ଷଧ ଏକ ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟଙ୍କ ଦ୍ the ାରା ପଛପଟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ଉନ୍ନତ ଚିକିତ୍ସା ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଉଚ୍ଚ-ବ tech ଷୟିକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଚିତ୍ର ଉପସ୍ଥାପନ କରି ଡାକ୍ତରଖାନାର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ନୂତନ କୋଠାକୁ ପରିକଳ୍ପନା କରାଯାଇଥିଲା | ଏହା ଏକ ଧଳା ମିନିମଲିଷ୍ଟିକ୍ କିନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ସ୍ଥାନ |

ଚାଇନିଜ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ

Pekin Kaku

ଚାଇନିଜ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ପେକିନ୍-କାକୁ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ନୂତନ ନବୀକରଣ ଏକ ବେଜିଂ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ କ’ଣ ହୋଇପାରେ ତାହାର ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟିକ୍ ପୁନ inter ବ୍ୟାଖ୍ୟା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଯାହାକି ଅଧିକ ସରଳ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ପାରମ୍ପାରିକ ପ୍ରଚୁର ଅଳଙ୍କାର ଡିଜାଇନ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲା | ଛାତରେ ଏକ ରେଡ୍-ଅରୋରା ରହିଛି ଯାହା 80 ମିଟର ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ପରଦା ବ୍ୟବହାର କରି ତିଆରି ହୋଇଛି, ଯେତେବେଳେ କାନ୍ଥଗୁଡ଼ିକ ପାରମ୍ପାରିକ ଗା dark ଼ ସାଂଘାଇ ଇଟା ଗୁଡିକରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଏ | ସହସ୍ର ଚାଇନିଜ୍ heritage ତିହ୍ୟରୁ ସାଂସ୍କୃତିକ ଉପାଦାନଗୁଡିକ ଟେରାକୋଟା ଯୋଦ୍ଧା, ରେଡ୍ ହରି, ଏବଂ ଚାଇନିଜ୍ ସିରାମିକ୍ସକୁ ଏକ ସର୍ବନିମ୍ନ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଆଲୋକିତ କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ସାଜସଜ୍ଜା ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର ବିପରୀତ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

ଜାପାନିଜ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ

Moritomi

ଜାପାନିଜ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବିଶ୍ୱ heritage ତିହ୍ୟ ହିମେଜୀ ଦୁର୍ଗ ପାଖରେ ଜାପାନିଜ ରୋଷେଇ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ମୋରିଟୋମି ସ୍ଥାନାନ୍ତର, ବସ୍ତୁତା, ଆକୃତି ଏବଂ ପାରମ୍ପାରିକ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରେ | ନୂତନ ସ୍ଥାନ ଦୁର୍ଗ ଏବଂ ପଲିସ୍ ପଥର, କଳା ଅକ୍ସାଇଡ୍ ଆବୃତ ଇସ୍ପାତ ଏବଂ ଟାଟାମି ମ୍ୟାଟ୍ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ସାମଗ୍ରୀରେ ଦୁର୍ଗର ପଥର ଦୁର୍ଗର pattern ାଞ୍ଚାକୁ ପୁନ oduc ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ | ଛୋଟ ରଜନୀ ଆବୃତ କଙ୍କଣରେ ନିର୍ମିତ ଏକ ଚଟାଣ ଦୁର୍ଗର ଘାଟକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରେ | ଦୁଇଟି ରଙ୍ଗ, ଧଳା ଏବଂ କଳା, ବାହାରୁ ଜଳ ପରି ପ୍ରବାହିତ ହୁଏ, ଏବଂ ରିସେପ୍ସନ୍ ହଲ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାଠ ଲାଟାଇସ୍ ସଜାଯାଇଥିବା ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ପାର ହୁଏ |

ସର୍ବସାଧାରଣ ମୂର୍ତ୍ତି

Bubble Forest

ସର୍ବସାଧାରଣ ମୂର୍ତ୍ତି ବବୁଲ୍ ଫରେଷ୍ଟ ହେଉଛି ଏକ ସର୍ବସାଧାରଣ ମୂର୍ତ୍ତି ଯାହାକି ଏସିଡ୍ ପ୍ରତିରୋଧକ ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲରେ ନିର୍ମିତ | ଏହା ପ୍ରୋଗ୍ରାମେବଲ୍ RGB ଏଲଇଡି ଲ୍ୟାମ୍ପ ସହିତ ଆଲୋକିତ ହୋଇଛି ଯାହା ସୂର୍ଯ୍ୟ ଅସ୍ତ ହେବା ସମୟରେ ମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଏକ ଚମତ୍କାର ମେଟାମର୍ଫୋସିସ୍ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ | ଉଦ୍ଭିଦମାନଙ୍କର ଅମ୍ଳଜାନ ଉତ୍ପାଦନ କରିବାର କ୍ଷମତା ଉପରେ ଏହା ପ୍ରତିଫଳନ ଭାବରେ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇଥିଲା | ଟାଇଟଲ୍ ଜଙ୍ଗଲରେ 18 ଟି ଷ୍ଟିଲ୍ ଷ୍ଟେମ୍ / ଟ୍ରଙ୍କ୍ ଅଛି ଯାହାକି ଏକ ବାୟୁ ବବୁଲକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଥିବା ଗୋଲାକାର ନିର୍ମାଣ ଆକାରରେ ମୁକୁଟ ସହିତ ସମାପ୍ତ | ବବୁଲ ଜଙ୍ଗଲ ପୃଥିବୀ ଉଦ୍ଭିଦକୁ ତଥା ହ୍ରଦ, ସମୁଦ୍ର ଏବଂ ମହାସାଗରର ତଳଭାଗରୁ ଜଣାଶୁଣା |

ପାରିବାରିକ ବାସସ୍ଥାନ

Sleeve House

ପାରିବାରିକ ବାସସ୍ଥାନ ଏହି ବାସ୍ତବରେ ଅନନ୍ୟ ଘରଟି ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ଥପତି ତଥା ପଣ୍ଡିତ ଆଦାମ ଡେମଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିକଳ୍ପିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ନିକଟରେ ଆମେରିକୀୟ-ଆର୍କିଟେକ୍ଟସ୍ ୟୁଏସ୍ ବିଲଡିଂ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିଲା | 3-BR / 2.5-ବାଥ୍ ଘର ଖୋଲା, ଗଡ଼ୁଥିବା ମାଳଭୂମି ଉପରେ, ଏକ ସେଟିଂରେ, ଯାହା ଗୋପନୀୟତା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ, ଏବଂ ନାଟକୀୟ ଉପତ୍ୟକା ଏବଂ ପର୍ବତ ଦୃଶ୍ୟ | ଯେତିକି ପ୍ରୟୋଗନୀୟ ସେତିକି ଚମତ୍କାର, structure ାଞ୍ଚା ଦୁଇଟି ଛକ ଭଳି ସ୍ଲିଭ୍ ପରି ଭଲ୍ୟୁମ୍ ଭାବରେ ଚିତ୍ରଗତ ଭାବରେ ଗଳ୍ପିତ ହୋଇଛି | ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ସୋର୍ସଡ୍ ଚାର୍ଡ୍ କାଚ ଫେସେଡ୍ ଘରକୁ ଏକ ରୁଗ୍, ପାଣିପାଗଯୁକ୍ତ ଗଠନ, ହଡସନ୍ ଉପତ୍ୟକାର ପୁରୁଣା ଭଣ୍ଡାରର ସମସାମୟିକ ପୁନ inter ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିଥାଏ |