ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସାଇକେଲ୍

Ozoa

ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସାଇକେଲ୍ OZOa ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ବାଇକ୍ରେ ଏକ ଭିନ୍ନ 'Z' ଆକୃତି ସହିତ ଏକ ଫ୍ରେମ୍ ଅଛି | ଫ୍ରେମ୍ ଏକ ଅବିଭକ୍ତ ରେଖା ଗଠନ କରେ ଯାହା ଯାନର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଯୋଗ କରେ ଯେପରିକି ଚକ, ଷ୍ଟିଅରିଂ, ସିଟ୍ ଏବଂ ପେଡାଲ୍ | 'Z' ଆକୃତି ଏପରି ଭାବରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି ଯେ ଏହାର ସଂରଚନା ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ଇନ୍-ବିଲ୍ଟ ପଛ ସସପେନ୍ସନ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ସମସ୍ତ ଅଂଶରେ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଓଜନ ଅର୍ଥନୀତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥାଏ | ଏକ ଅପସାରଣ ଯୋଗ୍ୟ, ରିଚାର୍ଜ ଯୋଗ୍ୟ ଲିଥିୟମ୍ ଆୟନ ବ୍ୟାଟେରୀ ଫ୍ରେମରେ ସଂଯୁକ୍ତ |

ଫେସେଡ୍ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍

Cecilip

ଫେସେଡ୍ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ ସେସିଲିପ୍ ର କନ୍ଫ୍ଲେଟ୍ ର ଡିଜାଇନ୍ ଭୂସମାନ୍ତର ଉପାଦାନଗୁଡିକର ଏକ ସୁପରପୋଜିସନ୍ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ହୋଇଛି ଯାହା ଜ the ବିକ ଫର୍ମ ହାସଲ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ ଯାହା ବିଲ୍ଡିଂର ପରିମାଣକୁ ପୃଥକ କରିଥାଏ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଗଠନ ହେବାକୁ ଥିବା ବକ୍ରତାର ବ୍ୟାସାର୍ଦ୍ଧରେ ଲିଖିତ ରେଖାଗୁଡ଼ିକର ବିଭାଗଗୁଡ଼ିକୁ ନେଇ ଗଠିତ | ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ ରୂପା ଆନାଡାଇଜଡ୍ ଆଲୁମିନିୟମ୍ 10 ସେମି ଚଉଡା ଏବଂ 2 ମିମି ମୋଟା ର ଆୟତାକାର ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଆଲୁମିନିୟମ୍ ପ୍ୟାନେଲରେ ରଖାଗଲା | ଥରେ ମଡ୍ୟୁଲ୍ ଏକତ୍ର ହୋଇଗଲେ, ଆଗ ଭାଗକୁ 22 ଗେଜ୍ ଷ୍ଟେନଲେସ୍ ଷ୍ଟିଲ୍ ସହିତ ଆବୃତ କରାଯାଇଥିଲା |

ବୁକ୍କେସ୍

Amheba

ବୁକ୍କେସ୍ ଆମ୍ହେବା ନାମକ ଜ Organ ବ ବୁକ୍କେସ୍ ଆଲଗୋରିଦମ ଦ୍ୱାରା ଚାଳିତ, ଯେଉଁଥିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପାରାମିଟର ଏବଂ ନିୟମ ସେଟ୍ ଥାଏ | ସଂରଚନାକୁ ହାଲୁକା କରିବା ପାଇଁ ଟପୋଲୋଜିକାଲ୍ ଅପ୍ଟିମାଇଜେସନ୍ ର ଧାରଣା ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ସଠିକ୍ ଜିଗ୍ସ ତର୍କକୁ ଧନ୍ୟବାଦ, ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ ଏହାକୁ କ୍ଷୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବା ସମ୍ଭବ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଖଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ବହନ କରି 2,5 ମିଟର ଲମ୍ବା ଗଠନ ଏକତ୍ର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ହୃଦୟଙ୍ଗମ ପାଇଁ ଡିଜିଟାଲ୍ ଫ୍ୟାକେସନ୍ ର ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହୃତ ହେଲା | ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା କେବଳ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେଉଥିଲା | ବ Technical ଷୟିକ ଦଲିଲକରଣ ଆବଶ୍ୟକ ନଥିଲା | 3-ଅକ୍ଷ CNC ମେସିନକୁ ତଥ୍ୟ ପଠାଗଲା | ସମଗ୍ର ପ୍ରକ୍ରିୟାର ଫଳାଫଳ ହେଉଛି ଓଜନ ବିଶିଷ୍ଟ ଗଠନ |

ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ର

Quadrant Arcade

ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରେଣୀ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଆର୍କେଡ୍ ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ସଠିକ୍ ଆଲୋକ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରି ଏକ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ରାସ୍ତାର ଉପସ୍ଥିତିରେ ରୂପାନ୍ତରିତ ହୋଇଛି | ସାଧାରଣ, ଆମ୍ବିଏଣ୍ଟ୍ ଆଲୋକୀକରଣ ସାମଗ୍ରିକ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ କ୍ରମାନୁକ୍ରମିକ ଭାବରେ ଷ୍ଟେଜ୍ ହୋଇ ହାଲୁକା ପ୍ୟାଟରିଂରେ ଭିନ୍ନତା ହାସଲ କରେ ଯାହା ଆଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି କରେ ଏବଂ ଜାଗାର ବର୍ଦ୍ଧିତ ବ୍ୟବହାରକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରେ | ଗତିଶୀଳ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ପେଣ୍ଡେଣ୍ଟର ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାନିତ ପାଇଁ କ ateg ଶଳିକ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତିକୁ କଳାକାରଙ୍କ ସହିତ ଏକତ୍ର ପରିଚାଳନା କରାଯାଇଥିଲା ଯାହା ଦ୍ vis ାରା ଭିଜୁଆଲ୍ ଇଫେକ୍ଟଗୁଡିକ ଅତ୍ୟଧିକ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଦେଖାଯାଏ | ଦୀପାବଳି କ୍ଷୀଣ ହେବା ସହିତ, ଚମତ୍କାର ସଂରଚନା ବ electric ଦ୍ୟୁତିକ ଆଲୋକର ଗୀତ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକୃତ ହୋଇଥାଏ |

ଆର୍ଟ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ ଡିଜାଇନ୍

Kasane no Irome - Piling up Colors

ଆର୍ଟ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଜାପାନିଜ ନୃତ୍ୟର ଏକ ସ୍ଥାପନ ଡିଜାଇନ୍ | ପବିତ୍ର ଜିନିଷଗୁଡିକ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଜାପାନୀମାନେ ପୁରାତନ କାଳରୁ ରଙ୍ଗ ସଂଗ୍ରହ କରିଆସୁଛନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବର୍ଗ ସିଲୁଏଟ୍ ସହିତ କାଗଜ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ପବିତ୍ର ଗଭୀରତାକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରୁଥିବା ଜିନିଷ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି | ନାକାମୁରା କାଜୁନୋବୁ ଏକ ସ୍ପେସ୍ ଡିଜାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ବିଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ବାୟୁମଣ୍ଡଳକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥାଏ | ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବାୟୁରେ ଉଡ଼ୁଥିବା ପ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ମଞ୍ଚ ସ୍ଥାନ ଉପରେ ଆକାଶକୁ ଆଚ୍ଛାଦନ କରେ ଏବଂ ସେହି ସ୍ଥାନ ଦେଇ ଆଲୋକର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଚିତ୍ରଣ କରେ ଯାହା ପ୍ୟାନେଲ ବିନା ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ |

ଦିନର ଡିଜାଇନର୍ |

ଦୁନିଆର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତି |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ବହୁତ ମାନ୍ୟତା ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କୁ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କରିବାକୁ ଆନନ୍ଦିତ, ଯେଉଁମାନେ ମୂଳ ଏବଂ ଅଭିନବ ଡିଜାଇନ୍, ଚମତ୍କାର ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଉପସ୍ଥାପନ କରୁଛୁ | ଆଜି ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ଚେକଆଉଟ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦ daily ନିକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରେରଣା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |