ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଲ Iron ହ

Nano Airy

ଲ Iron ହ ନାନୋ ବାୟୁମଣ୍ଡଳ କର୍ଲିଂ ଲ iron ହ ଏକ ଅଭିନବ ନକାରାତ୍ମକ ଆୟନ ପ୍ରଯୁକ୍ତିକୁ ବ୍ୟବହାର କରେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚିକ୍କଣ ଗଠନ, ନରମ ଚକଚକିଆ କର୍ଲ ରଖେ | କୁର୍ଲିଂ ପାଇପ୍ ଏକ ନାନୋ-ସେରାମିକ୍ ଆବରଣ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି, ବହୁତ ଚିକ୍କଣ ଅନୁଭବ କରେ | ଏହା ନକାରାତ୍ମକ ଆୟନର ଉଷ୍ମ ପବନ ସହିତ କୋମଳ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର କେଶକୁ କୁଞ୍ଚାଇଥାଏ | ବାୟୁ ବିନା କର୍ଲିଂ ଆଇରନ୍ ତୁଳନାରେ, ଆପଣ ଏକ ନରମ କେଶ ଗୁଣରେ ଶେଷ କରିପାରିବେ | ଉତ୍ପାଦର ମ color ଳିକ ରଙ୍ଗ ନରମ, ଉଷ୍ମ ଏବଂ ଶୁଦ୍ଧ ମ୍ୟାଟ୍ ଧଳା, ଏବଂ ଉଚ୍ଚାରଣ ରଙ୍ଗ ଗୋଲାପୀ ସୁନା |

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ

Yuyuyu

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଆଜି ଚାଇନାରେ ବଜାରରେ ଏହି ମିଶ୍ରିତ ସମସାମୟିକ ଡିଜାଇନ୍ଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଅଛି, ସାଧାରଣତ traditional ପାରମ୍ପାରିକ ଡିଜାଇନ୍ ଉପରେ ଆଧାରିତ କିନ୍ତୁ ଆଧୁନିକ ସାମଗ୍ରୀ କିମ୍ବା ନୂତନ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ସହିତ | ୟୁୟୁୟୁ ହେଉଛି ଏକ ଚାଇନିଜ୍ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ, ଡିଜାଇନର୍ ଓରିଏଣ୍ଟାଲ୍ ଡିଜାଇନ୍କୁ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଉପାୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି, ରେଖା ଏବଂ ବିନ୍ଦୁକୁ ନେଇ ଏକ ନୂତନ ସଂସ୍ଥାପନା, ସେଗୁଡ଼ିକ କବାଟରୁ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଭିତର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ତୃତ | ସମୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ, ଲୋକମାନଙ୍କର ସ est ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟମୂଳକ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ବଦଳୁଛି | ସମସାମୟିକ ଓରିଏଣ୍ଟାଲ୍ ଡିଜାଇନ୍ ପାଇଁ, ନୂତନତ୍ୱ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ |

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ

Yucoo

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ସ est ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଧୀରେ ଧୀରେ ପରିପକ୍ୱତା ଏବଂ ମଣିଷର ନ est ତିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ, ଆଧୁନିକ ଶ style ଳୀ ଯାହା ଆତ୍ମ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ଆଲୋକିତ କରେ, ତାହା ଡିଜାଇନ୍ ର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପାଦାନ ହୋଇପାରିଛି | ଏହି ମାମଲା ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ, ଡିଜାଇନର୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଯ ful ବନ ସ୍ପେସ୍ ଅଭିଜ୍ଞତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ହାଲୁକା ନୀଳ, ଧୂସର ଏବଂ ସବୁଜ ଉଦ୍ଭିଦଗୁଡିକ ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ପ୍ରାକୃତିକ ଆରାମ ଏବଂ କାଜୁଆଲିଟି ସୃଷ୍ଟି କରେ | ହାତରେ ବୁଣା ଯାଇଥିବା ରତନ ଏବଂ ଧାତୁ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଚାନ୍ଦିର ପୁରା ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଜୀବନଶ showing ଳୀ ଦର୍ଶାଇ ମାନବ ଏବଂ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟରେ ଧକ୍କା ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ |

ଷ୍ଟୋର

Formal Wear

ଷ୍ଟୋର ପୁରୁଷ ପୋଷାକ ଦୋକାନଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରାୟତ neutral ନିରପେକ୍ଷ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଅଫର୍ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ଯାହା ପରିଦର୍ଶକଙ୍କ ମନୋବଳ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ଏବଂ ତେଣୁ ବିକ୍ରିର ଶତକଡ଼ା ହ୍ରାସ କରିଥାଏ | କେବଳ ଏକ ଦୋକାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ନୁହେଁ, ବରଂ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥାପିତ ଦ୍ରବ୍ୟ କିଣିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ, ସ୍ଥାନଟି ଏକ ଭଲ ଉତ୍ସାହକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ଉଚିତ୍ | ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଦୋକାନର ଡିଜାଇନ୍ରେ ସିଲେଇ କାରିଗରୀ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ବିବରଣୀ ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ବିଶେଷ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବ୍ୟବହାର ହୁଏ ଯାହା ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବ ଏବଂ ଏକ ଭଲ ମନୋବଳ ବିସ୍ତାର କରିବ | ଖୋଲା ଜୋନ୍ ଲେଆଉଟ୍ ଯାହା ଦୁଇଟି ଜୋନ୍ରେ ବିଭକ୍ତ, ସପିଂ ସମୟରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି |

କେଶ ସିଧା କରିବା

Nano Airy

କେଶ ସିଧା କରିବା ନାନୋ ବାୟୁମଣ୍ଡଳ ସିଧା ସଳଖ ଲୁହା ନାନୋ-ସେରାମିକ୍ ଆବରଣ ସାମଗ୍ରୀକୁ ଅଭିନବ ନକାରାତ୍ମକ ଲୁହା ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ସହିତ ମିଶ୍ରଣ କରିଥାଏ, ଯାହା କେଶକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏବଂ ହାଲୁକା ଭାବରେ ସିଧା ଆକାରରେ ଆଣିଥାଏ | କ୍ୟାପ୍ ଏବଂ ଶରୀରର ଶୀର୍ଷରେ ଥିବା ଚୁମ୍ବକୀୟ ସେନ୍ସରକୁ ଧନ୍ୟବାଦ, କ୍ୟାପ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲେ ଡିଭାଇସ୍ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ, ଯାହା ଚାରିପାଖରେ ବହନ କରିବା ନିରାପଦ ଅଟେ | USB ରିଚାର୍ଜ ଯୋଗ୍ୟ ବେତାର ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ କମ୍ପାକ୍ଟ ଶରୀର ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗରେ ରଖିବା ଏବଂ ବହନ କରିବା ସହଜ ଅଟେ, ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଯେକ time ଣସି ସମୟରେ, ଯେକ anywhere ଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ଧଳା ଏବଂ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗ ସ୍କିମ୍ ଡିଭାଇସ୍ କୁ ଏକ ନାରୀ ଚରିତ୍ର ଦେଇଥାଏ |

ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍

DeafUP

ମୋବାଇଲ୍ ଆପ୍ଲିକେସନ୍ ବଧିର ପୂର୍ବ ୟୁରୋପରେ ବଧିର ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ପାଇଁ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଅଭିଜ୍ଞତାର ମହତ୍ତ୍ trig ସୃଷ୍ଟି କରେ | ସେମାନେ ଏକ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ଶ୍ରବଣ ବୃତ୍ତିଗତ ଏବଂ ବଧିର ଛାତ୍ରମାନେ ସାକ୍ଷାତ ଏବଂ ସହଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ବଧିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ବ to ାଇବାକୁ, ନୂତନ କ skills ଶଳ ଶିଖିବାକୁ, ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଏକ ସଶକ୍ତିକରଣ ଏବଂ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ଉପାୟ ହେବ |

ଦିନର ଡିଜାଇନର୍ |

ଦୁନିଆର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତି |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ବହୁତ ମାନ୍ୟତା ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ | ପ୍ରତିଦିନ, ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କୁ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ କରିବାକୁ ଆନନ୍ଦିତ, ଯେଉଁମାନେ ମୂଳ ଏବଂ ଅଭିନବ ଡିଜାଇନ୍, ଚମତ୍କାର ସ୍ଥାପତ୍ୟ, ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଉପସ୍ଥାପନ କରୁଛୁ | ଆଜି ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ଚେକଆଉଟ୍ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଦ daily ନିକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରେରଣା ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ |