ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ

Gearing

ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ୍ ସ୍କୁଲ୍ ଅଫ୍ ଡେବ୍ରେସେନ୍ ର ଧାରଣା ସର୍କଲ୍ ଆକୃତି ସୁରକ୍ଷା, ଏକତା ଏବଂ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ପ୍ରତୀକ ଅଟେ | ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଂଯୁକ୍ତ ଗିଅର୍, ଏକ ଆର୍କରେ ସଜାଯାଇଥିବା ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗରେ ପ୍ୟାଭିଲିୟନ୍ ପରି ଦେଖାଯାଏ | ସ୍ଥାନର ବିଭାଜନ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ମଧ୍ୟରେ ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ କ୍ଷେତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରେ | ଉପନ୍ୟାସର ସ୍ପେସ୍ ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ପ୍ରକୃତିର କ୍ରମାଗତ ଉପସ୍ଥିତି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସୃଜନଶୀଳ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଧାରଣା ପ୍ରକାଶ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଅଫସାଇଟ୍ ଶିକ୍ଷାଗତ ଉଦ୍ୟାନ ଏବଂ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଉଥିବା ପଥଗୁଡିକ ନିର୍ମିତ ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସୃଷ୍ଟି କରି ବୃତ୍ତ ଧାରଣାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରେ |

ଘରୋଇ ନିବାସ

House L019

ଘରୋଇ ନିବାସ ପୁରା ଘରେ ଏହାକୁ ଏକ ସରଳ କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ପଦାର୍ଥ ଏବଂ ରଙ୍ଗ ଧାରଣା ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା | ବାଥରୁମ ଏବଂ ଚିମିନି ପାଇଁ ଧଳା କାନ୍ଥ, କାଠ ଓକ ଚଟାଣ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ଚୂନ ପଥର | ସଠିକ୍ ଭାବରେ ନିର୍ମିତ ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବିଳାସର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ସଠିକ୍ ରଚନା ହୋଇଥିବା ଭିସ୍ତା ମାଗଣା ଭାସମାନ L ଆକୃତିର ରହିବା ସ୍ଥାନ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରେ |

ଲନ୍ଟର ସ୍ଥାପନ

Linear Flora

ଲନ୍ଟର ସ୍ଥାପନ ଲିଙ୍ଗର ଫ୍ଲୋରା, ପିଙ୍ଗଟଙ୍ଗ ଜିଲ୍ଲାର ଫୁଲ ବୁଗେନଭିଲ୍ଲାର “ତିନି” ସଂଖ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ଚିତ୍ରକଳା ତଳେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ତିନୋଟି ବୁଗେନଭିଲ୍ଲା ପେଟ ବ୍ୟତୀତ ଭିନ୍ନତା ଏବଂ ତିନୋଟିର ଗୁଣ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ତାଇୱାନ ଲନ୍ଟର୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲର 30 ତମ ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନ କରିବାକୁ, ପିଙ୍ଗଟଙ୍ଗ ଜିଲ୍ଲାର ସାଂସ୍କୃତିକ ବ୍ୟାପାର ବିଭାଗ ଦ୍ୱାରା ଆଲୋକୀକରଣ ଡିଜାଇନ୍ କଳାକାର ରାଇ ଟେଙ୍ଗ ପାଏ ନିମନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇ ଏକ ଅଭୂତପୂର୍ବ ଦୀପ, ଫର୍ମ ଏବଂ ପ୍ରଯୁକ୍ତିର ଅନନ୍ୟ ମିଶ୍ରଣ ସୃଷ୍ଟି କରି ଉତ୍ସବର heritage ତିହ୍ୟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇଲେ | ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଏହାକୁ ସଂଯୋଗ କରିବା |

ପରିବେଶ ଆଲୋକ

25 Nano

ପରିବେଶ ଆଲୋକ 25 ନାନୋ ହେଉଛି ଏକ କଳାତ୍ମକ ଆଲୋକ ଉପକରଣ ଯାହାକି ଏଫେମେରାଲ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାୟୀତା, ଜନ୍ମ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁକୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରେ | ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ୍ ପୁଲ୍ ଗ୍ଲାସ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଆଲ୍ କୋ। ଯନ୍ତ୍ରରେ, ବବୁଲର ଜୀବନ ଚକ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ହାଲୁକା im ଲସି ଉଠେ, ଇନ୍ଦ୍ରଧନୁ ପରି ରଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବେଶକୁ ଛାୟା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରି ଉପଭୋକ୍ତା ଚାରିପାଖରେ ଏକ ସ୍ୱପ୍ନର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରେ |

ଟାସ୍କ ଲାଇଟ୍

Linear

ଟାସ୍କ ଲାଇଟ୍ ଯାନର ଅଂଶ ଉତ୍ପାଦନ ପାଇଁ ଲାଇନ୍ ଲାଇଟ୍ ର ଟ୍ୟୁବ୍ ବଙ୍କା କ techni ଶଳ ବହୁଳ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ତାଇୱାନ ଉତ୍ପାଦକଙ୍କ ସଠିକ୍ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଦ୍ୱାରା ତରଳ କୋଣାର୍କ ରେଖା ହୃଦୟଙ୍ଗମ ହୁଏ, ତେଣୁ ଲାଇନ୍ ଲାଇଟ୍ ହାଲୁକା ଓଜନ, ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ପୋର୍ଟେବଲ୍ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ସାମଗ୍ରୀ ଅଛି | ଯେକ any ଣସି ଆଧୁନିକ ଭିତର ଆଲୋକକୁ ଆଦର୍ଶ କରିବା | ଏହା ଫ୍ଲିକର୍-ଫ୍ରି ଟଚ୍ ଡିମିଙ୍ଗ୍ ଏଲଇଡି ଚିପ୍ସ ପ୍ରୟୋଗ କରେ, ମେମୋରୀ ଫଙ୍କସନ୍ ସହିତ ଯାହା ପୂର୍ବ ସେଟ୍ ଭଲ୍ୟୁମରେ ଟର୍ନ୍ ଅନ୍ ହୋଇଥାଏ | ର Line ଖ୍ୟ ଟାସ୍କ ଉପଭୋକ୍ତା ଦ୍ easily ାରା ସହଜରେ ଏକତ୍ର ହେବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି, ଅଣ-ବିଷାକ୍ତ ପଦାର୍ଥକୁ ନେଇ ଗଠିତ ଏବଂ ଫ୍ଲାଟ-ପ୍ୟାକେଜିଂ ସହିତ ଆସେ | ପରିବେଶ ପ୍ରଭାବକୁ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି |

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର

Dava

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଖୋଲା ସ୍ଥାନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ଡାଭା ବିକଶିତ ହୋଇଛି ଯେଉଁଠାରେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଏକାଗ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ମଡ୍ୟୁଲଗୁଡ଼ିକ ଶବ୍ଦ ଏବଂ ଭିଜୁଆଲ୍ ବ୍ୟାଘାତକୁ ହ୍ରାସ କରେ | ଏହାର ତ୍ରିକୋଣୀୟ ଆକୃତି ହେତୁ, ଆସବାବପତ୍ର ସ୍ପେସ୍ ଦକ୍ଷ ଏବଂ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିକଳ୍ପକୁ ଅନୁମତି ଦିଏ | ଡାଭାର ସାମଗ୍ରୀଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି WPC ଏବଂ ପଶମ ଅନୁଭବ, ଉଭୟ ଜ od ବ ଡିଗ୍ରେଡେବଲ୍ | ଏକ ପ୍ଲଗ୍ ଇନ୍ ସିଷ୍ଟମ୍ ଦୁଇଟି କାନ୍ଥକୁ ଟାବଲେଟରେ ଠିକ୍ କରେ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦନ ଏବଂ ପରିଚାଳନାରେ ସରଳତାକୁ ସୂଚିତ କରେ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ସାକ୍ଷାତକାର |

ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକାର |

ଡିଜାଇନ୍ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡିଜାଇନ୍, ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ନୂତନତ୍ୱ ଉପରେ ନୂତନତମ ସାକ୍ଷାତକାର ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପ Read ନ୍ତୁ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି ଏବଂ ଉଦ୍ଭାବକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସର୍ବଶେଷ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ଦେଖନ୍ତୁ | ସୃଜନଶୀଳତା, ନବସୃଜନ, କଳା, ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଉପରେ ନୂତନ ଜ୍ଞାନ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ମହାନ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ଶିଖନ୍ତୁ |