ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ପ୍ୟାକେଜିଂ

The Fruits Toilet Paper

ପ୍ୟାକେଜିଂ ଜାପାନର ଅନେକ କମ୍ପାନୀ ଏବଂ ଷ୍ଟୋର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କୃତଜ୍ଞତା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଉପହାର ଭାବରେ ଶ toil ଚାଳୟ କାଗଜ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି | ଫ୍ରୁଟ ଟଏଲେଟ୍ ପେପରକୁ ଏହାର ସୁନ୍ଦର ଶ style ଳୀ ସହିତ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ୱୋ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି, ଏହିପରି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ | କିୱି, ଷ୍ଟ୍ରବେରୀ, ତରଭୁଜ, ଏବଂ କମଳା ଠାରୁ 4 ଟି ଡିଜାଇନ୍ ଅଛି | ଉତ୍ପାଦର ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ରିଲିଜ୍ ଘୋଷଣା ପରଠାରୁ ଏହା 19 ଟି ଦେଶର 23 ଟି ସହରରେ ଟିଭି ଷ୍ଟେସନ୍, ପତ୍ରିକା ଏବଂ ୱେବସାଇଟ୍ ସମେତ 50 ରୁ ଅଧିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପରିଚିତ ହୋଇଛି।

ଚ Imb ିବା ଟାୱାର

Wisdom Path

ଚ Imb ିବା ଟାୱାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ନଥିବା ୱାଟର ଟାୱାରକୁ ଚ imb ଼ିବା କାନ୍ଥରେ ପୁନ str ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ କର୍ମଶାଳା ପରିଚାଳନା ଦ୍ decided ାରା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ଏହାର ଚାରିପାଖରେ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ବିନ୍ଦୁ ହେବା କର୍ମଶାଳା ବାହାରେ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ସେନେଜ୍ ହ୍ରଦ, କର୍ମଶାଳା ଅଞ୍ଚଳ ଏବଂ ଚାରିପାଖରେ ପାଇନ୍ ଜଙ୍ଗଲରେ ଏହାର ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି | ସେମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ସ୍ଥାନ ଭାବରେ ଟାୱାରର ଉପରି ଭାଗକୁ ଏକ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଆରୋହଣରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ଟାୱାର ଚାରିପାଖରେ ସ୍ପିରାଲ୍ ଗତି ହେଉଛି ଅଭିଜ୍ଞତା ହାସଲ କରିବାର ପ୍ରତୀକ | ଏବଂ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ବିନ୍ଦୁ ହେଉଛି ଜୀବନ ଅନୁଭୂତିର ପ୍ରତୀକ ଯାହା ଶେଷରେ ଜ୍ଞାନର ପଥରରେ ପରିଣତ ହୁଏ |

ଚେସ୍ ଷ୍ଟିକ୍ କେକ୍ ପ୍ୟାକେଜିଂ

K & Q

ଚେସ୍ ଷ୍ଟିକ୍ କେକ୍ ପ୍ୟାକେଜିଂ ପାକ ହୋଇଥିବା ସାମଗ୍ରୀ (ଷ୍ଟିକ୍ କେକ୍, ଫାଇନାନ୍ସର୍) ପାଇଁ ଏହା ଏକ ପ୍ୟାକେଜିଂ ଡିଜାଇନ୍ | 8: 1 ର ଲମ୍ବରୁ ମୋଟେଇ ଅନୁପାତ ସହିତ, ଏହି ସ୍ଲିଭଗୁଡିକର ପାର୍ଶ୍ୱଗୁଡିକ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଏବଂ ଏକ ଚେକବୋର୍ଡ pattern ାଞ୍ଚାରେ ଆବୃତ | The ାଞ୍ଚା ସାମ୍ନାକୁ ଚାଲିଆସିଛି, ଯାହାକି ଏକ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ୱିଣ୍ଡୋକୁ ମଧ୍ୟ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଦେଇଥାଏ ଯାହା ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ଲିଭ୍ର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଯେତେବେଳେ ଏହି ଉପହାର ସେଟ୍ ରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଆଠଟି ସ୍ଲିଭ୍ ଆଲାଇନ୍ ହୋଇଯାଏ, ଏକ ଚେସବୋର୍ଡର ସୁନ୍ଦର ଚେକେଡ୍ ପ୍ୟାଟର୍ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥାଏ | K & amp; Q ଆପଣଙ୍କ ବିଶେଷ ଉତ୍ସବକୁ ରାଜା ଏବଂ ରାଣୀଙ୍କ ଚା ସମୟ ପରି ଚମତ୍କାର କରିଥାଏ |

ଲାଇବ୍ରେରୀ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନ୍

Veranda on a Roof

ଲାଇବ୍ରେରୀ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନ୍ ଷ୍ଟୁଡିଓ ପାଠ୍ୟକ୍ରମର କଲପକ୍ ଶାହା ପଶ୍ଚିମ ଭାରତର ପୁଣେରେ ଥିବା ଏକ ପେଣ୍ଟହାଉସ୍ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଉପର ସ୍ତରକୁ ମରାମତି କରି ଏକ ଛାତ ବଗିଚାକୁ ଘେରି ରହିଥିବା ଘର ଭିତର ଏବଂ ବାହ୍ୟ କୋଠରୀଗୁଡ଼ିକର ମିଶ୍ରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି | ପୁଣେରେ ଅବସ୍ଥିତ ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟୁଡିଓ, ଘରର ଅଣ-ଉପଯୋଗିତ ଉପର ମହଲାକୁ ପାରମ୍ପାରିକ ଭାରତୀୟ ଘରର ବାରଣ୍ଡା ପରି ଅଞ୍ଚଳରେ ପରିଣତ କରିବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିଲା |

ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର

DrumString

ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର ଦୁଇଟି ଯନ୍ତ୍ରକୁ ଏକତ୍ର କରିବା ଯାହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଏକ ନୂତନ ଧ୍ୱନି, ଯନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବହାରରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ, ଏକ ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର ଖେଳିବାର ଏକ ନୂତନ ଉପାୟ, ଏକ ନୂତନ ରୂପ | ଡ୍ରମ୍ ପାଇଁ ନୋଟ୍ ମାପ ମଧ୍ୟ D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ନୋଟ୍ ମାପଗୁଡିକ EADGBE ସିଷ୍ଟମରେ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି | ଡ୍ରମ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ହାଲୁକା ଏବଂ ଏହାର ଏକ ଚାପ ଅଛି ଯାହା କାନ୍ଧ ଏବଂ ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଛି ତେଣୁ ଯନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ଧରିବା ସହଜ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇ ହାତ ବ୍ୟବହାର କରିବାର କ୍ଷମତା ଦେବ |

ୱେଫର୍ କେକ୍ ପ୍ୟାକେଜିଂ

Miyabi Monaka

ୱେଫର୍ କେକ୍ ପ୍ୟାକେଜିଂ ବିନ୍ ଜାମରେ ଭରାଯାଇଥିବା ୱେଫର୍ କେକ୍ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ପ୍ୟାକେଜିଂ ଡିଜାଇନ୍ | ଏକ ଜାପାନୀ କୋଠରୀକୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଟାଟାମି ମୋଟିଫ୍ ସହିତ ପ୍ୟାକେଜଗୁଡିକ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି | ପ୍ୟାକେଜ୍ ବ୍ୟତୀତ ସେମାନେ ଏକ ସ୍ଲିଭ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ପ୍ୟାକେଜ୍ ଡିଜାଇନ୍ ମଧ୍ୟ ଆଣିଥିଲେ | ଏହା (1) ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ଅଗ୍ନି ଚଟାଣ, ଏକ ଚା କୋଠରୀର ଏକ ନିଆରା ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଦେଖାଇବା ଏବଂ (2) 2-ମ୍ୟାଟ୍, 3-ମ୍ୟାଟ୍, 4.5-ମ୍ୟାଟ୍, 18-ମ୍ୟାଟ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଆକାରରେ ଚା ରୁମ୍ ତିଆରି କରିବା ସମ୍ଭବ କଲା | ପ୍ୟାକେଜଗୁଡ଼ିକର ପଛ ଭାଗ ଟାଟାମି ମୋଟିଫ୍ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଡିଜାଇନ୍ ସହିତ ସଜାଯାଇଛି ତେଣୁ ସେଗୁଡିକ ପୃଥକ ଭାବରେ ବିକ୍ରି ହୋଇପାରିବ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ସାକ୍ଷାତକାର |

ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକାର |

ଡିଜାଇନ୍ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡିଜାଇନ୍, ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ନୂତନତ୍ୱ ଉପରେ ନୂତନତମ ସାକ୍ଷାତକାର ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପ Read ନ୍ତୁ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି ଏବଂ ଉଦ୍ଭାବକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସର୍ବଶେଷ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ଦେଖନ୍ତୁ | ସୃଜନଶୀଳତା, ନବସୃଜନ, କଳା, ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଉପରେ ନୂତନ ଜ୍ଞାନ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ମହାନ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ଶିଖନ୍ତୁ |