ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଡିଜାଇନ୍

Suzhou MZS Design College

ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଡିଜାଇନ୍ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ସୁଜୋରେ ଅବସ୍ଥିତ, ଯାହା ପାରମ୍ପାରିକ ଚାଇନିଜ୍ ବଗିଚା ଡିଜାଇନ୍ ଦ୍ୱାରା ଜଣାଶୁଣା | ଡିଜାଇନର୍ ତାଙ୍କର ଆଧୁନିକବାଦୀ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ସୁଜୋ ଭାଷାଭାଷୀକୁ ଏକାଠି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | ପାରମ୍ପାରିକ ସୁଜୋଉ ସ୍ଥାପତ୍ୟରୁ ଏହାର ଧଳା ରଙ୍ଗର ପ୍ଲାଷ୍ଟର କାନ୍ଥ, ଚନ୍ଦ୍ର କବାଟ ଏବଂ ଜଟିଳ ଉଦ୍ୟାନ ସ୍ଥାପତ୍ୟର ବ୍ୟବହାର ସହିତ ଏକ ସମସାମୟିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୁଜୋ ଭାଷାକୁ ପୁନ-କଳ୍ପନା କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ନିଆଯାଇଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ପୁନ yc ବ୍ୟବହୃତ ଶାଖା, ବାଉଁଶ, ଏବଂ ନଡ଼ା ଦଉଡି ସହିତ ଆସବାବପତ୍ର ପୁନ created ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ଏହି ଶିକ୍ଷା ସ୍ଥାନକୁ ବିଶେଷ ଅର୍ଥ ଦେଇଥିଲା |

ମେସେଜିଂ ଚେୟାର

Kepler 186f

ମେସେଜିଂ ଚେୟାର କେପଲର୍ -186 ଆର୍ମ-ଚେୟାରର ଗଠନମୂଳକ ଆଧାର ହେଉଛି ଏକ ଗ୍ରୀଡ୍, ଏକ ଷ୍ଟିଲ୍ ତାରରୁ ସୋଲଡେଡ୍ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଓକରୁ ଖୋଦିତ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ପିତ୍ତଳ ସ୍ଲିଭ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଛି | ଆର୍ମାଚୁର ବ୍ୟବହାରର ବିଭିନ୍ନ ବିକଳ୍ପ କାଠ ଖୋଦନ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ଉପାଦାନ ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ ମିଳିତ ହୁଏ | ଏହି କଳା-ବସ୍ତୁ ଏକ ପରୀକ୍ଷଣକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରେ ଯେଉଁଥିରେ ବିଭିନ୍ନ ନ est ତିକ ନୀତି ଏକତ୍ରିତ ହୁଏ | ଏହାକୁ "ବର୍ବର ବା ନ୍ୟୁ ବାରୋକ୍" ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ରୁଗ୍ ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମ ଫର୍ମଗୁଡ଼ିକ ମିଳିତ | ଇମ୍ପ୍ରୋଭାଇଜେସନ୍ ର ଫଳାଫଳ ଭାବରେ, କେପଲର୍ ବହୁ ସ୍ତରୀୟ ହୋଇଗଲେ, ସବ୍ଟେକ୍ସ ଏବଂ ନୂତନ ବିବରଣୀ ସହିତ ଆବଦ୍ଧ |

ପାରାମେଟ୍ରିକ୍ ଡିଜାଇନ୍

Titanium Choker

ପାରାମେଟ୍ରିକ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ, IOU ପାରାମେଟ୍ରିକ୍ ମଡେଲ୍ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ 3D ସିମୁଲେସନ୍ ସଫ୍ଟୱେର୍ ବ୍ୟବହାର କରେ, ଶ style ଳୀ ସହିତ ଜାହା ହାଡିଦ୍ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଜଗତରେ ଜିତିଥିଲେ | ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, IOU 18ct ସୁନା ଲୋଗୋ ସହିତ ଟାଇଟାନିୟମରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଇଟମ୍ ଉପସ୍ଥାପନ କରେ | ଅଳଙ୍କାରରେ ଟାଇଟାନିୟମ୍ ସବୁଠାରୁ ଉତ୍ତପ୍ତ, କିନ୍ତୁ କାମ କରିବା କଷ୍ଟକର | ଏହାର ଅନନ୍ୟ ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ କେବଳ ହାଲୁକା ନୁହେଁ, ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ପେକ୍ଟ୍ରମର ପ୍ରାୟ କ color ଣସି ରଙ୍ଗ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଇଥାଏ |

ଫୋକସ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ଅନୁସରଣ କରିବା

ND Lens Gear

ଫୋକସ୍ ବିଜ୍ଞାପନ ଅନୁସରଣ କରିବା ND LensGear ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟାସ ବିଶିଷ୍ଟ ଲେନ୍ସ ସହିତ ସ୍ୱ-କେନ୍ଦ୍ରିତ | ND ଲେନ୍ସ ଗିଅର୍ ସିରିଜ୍ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ଲେନ୍ସ ଗିଅର୍ ପରି ସମସ୍ତ ଲେନ୍ସକୁ ଆବୃତ କରେ | କଟିଙ୍ଗ ନାହିଁ ଏବଂ ବଙ୍କା ନାହିଁ: ଆଉ ସ୍କ୍ରୁ ଡ୍ରାଇଭର ନାହିଁ, ପୁରୁଣା ବେଲ୍ଟ କିମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ସର ବିରକ୍ତିକର ଅବଶିଷ୍ଟ ଅଂଶ | ସବୁକିଛି ଏକ ଚମତ୍କାର ପରି ଫିଟ୍ ହୁଏ | ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଏକ ପ୍ଲସ୍, ଏହାର ଟୁଲ୍ ଫ୍ରି! ଏହାର ଚତୁର ଡିଜାଇନ୍ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ, ଏହା ନିଜକୁ ଲେନ୍ସ ଚାରିପାଖରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏବଂ ଦୃ firm ଭାବରେ କେନ୍ଦ୍ର କରେ |

ବୃତ୍ତିଗତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଆଡାପ୍ଟର ସିଷ୍ଟମ

NiceDice

ବୃତ୍ତିଗତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଆଡାପ୍ଟର ସିଷ୍ଟମ କ୍ୟାମେରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ NiceDice-System ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ମଲ୍ଟି-ଫଙ୍କସନାଲ ଆଡାପ୍ଟର | ବିଭିନ୍ନ ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ ବିଭିନ୍ନ ମାଉଣ୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ସହିତ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ସଂଲଗ୍ନ କରିବା ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଅଟେ - ଯେପରିକି ଲାଇଟ୍, ମନିଟର, ମାଇକ୍ରୋଫୋନ୍ ଏବଂ ଟ୍ରାନ୍ସମିଟର - ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ ସେହିଭଳି କ୍ୟାମେରାରେ କ୍ୟାମେରା ସହିତ | ଏପରିକି ନୂତନ ବିକାଶକାରୀ ମାଉଣ୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ କିମ୍ବା ନୂତନ କିଣାଯାଇଥିବା ଯନ୍ତ୍ରପାତିଗୁଡିକ ଏକ ନୂତନ ଆଡାପ୍ଟର ପାଇ ND- ସିଷ୍ଟମରେ ସହଜରେ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବାର୍ ଛାତ

The Atticum

ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ବାର୍ ଛାତ ଏକ ଶିଳ୍ପ ପରିବେଶରେ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଆକର୍ଷଣ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଏବଂ ଆସବାବପତ୍ରରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେବା ଉଚିତ | କଳା ଏବଂ ଧୂସର ଚୂନ ପ୍ଲାଷ୍ଟର, ଯାହା ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବରେ ବିକଶିତ ହୋଇଥିଲା, ଏହାର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରମାଣ | ଏହାର ଅନନ୍ୟ, ରୁଗ୍ ଗଠନ ସମସ୍ତ କୋଠରୀ ଦେଇ ଚାଲିଥାଏ | ବିସ୍ତୃତ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାରେ, କଞ୍ଚା ଇସ୍ପାତ ପରି ସାମଗ୍ରୀଗୁଡିକ ଜାଣିଶୁଣି ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା, ଯାହାର ୱେଲଡିଂ ସେମ୍ ଏବଂ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡିଂ ମାର୍କ ଦୃଶ୍ୟମାନ ରହିଲା | ଏହି ଭାବନା ମୁଣ୍ଟିନ୍ ୱିଣ୍ଡୋ ପସନ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ | ଏହି ଶୀତଳ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ଉଷ୍ମ ଓକ୍ କାଠ, ହାତରେ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ହେରିଙ୍ଗବୋନ୍ ପାର୍କେଟ୍ ଏବଂ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୋପିତ କାନ୍ଥ ଦ୍ୱାରା ବିପରୀତ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ ସାକ୍ଷାତକାର |

ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକାର |

ଡିଜାଇନ୍ ସାମ୍ବାଦିକ ତଥା ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର ଏବଂ ସ୍ଥପତିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡିଜାଇନ୍, ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ନୂତନତ୍ୱ ଉପରେ ନୂତନତମ ସାକ୍ଷାତକାର ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ପ Read ନ୍ତୁ | ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଡିଜାଇନର୍, କଳାକାର, ସ୍ଥପତି ଏବଂ ଉଦ୍ଭାବକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସର୍ବଶେଷ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ଦେଖନ୍ତୁ | ସୃଜନଶୀଳତା, ନବସୃଜନ, କଳା, ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ଉପରେ ନୂତନ ଜ୍ଞାନ ଆବିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ | ମହାନ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ଶିଖନ୍ତୁ |