ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ସ୍ନେକର୍ସ ବାକ୍ସ

BSTN Raffle

ସ୍ନେକର୍ସ ବାକ୍ସ କାର୍ଯ୍ୟଟି ଥିଲା ନାଇକ୍ ଜୋତା ପାଇଁ ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଗର୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ଉତ୍ପାଦନ କରିବା | ଯେହେତୁ ଏହି ଜୋତା ଏକ ଧଳା ସାପସ୍କିନ୍ ଡିଜାଇନ୍କୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ସବୁଜ ଉପାଦାନ ସହିତ ମିଶ୍ରଣ କରେ, ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଗର୍ ଏକ ବିକୃତବାଦୀ ହେବ | ଡିଜାଇନର୍ମାନେ ଜଣାଶୁଣା ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋମାନଙ୍କ ଶ style ଳୀରେ ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଗର୍ ଭାବରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଚିତ୍ରକୁ ସ୍କେଚ୍ ଏବଂ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ କରିଥିଲେ | ତା’ପରେ ସେମାନେ ଏକ କାହାଣୀ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ବ୍ୟଙ୍ଗର ପରିକଳ୍ପନା କଲେ ଏବଂ ଉଚ୍ଚମାନର ପ୍ୟାକେଜିଂ ସହିତ 3D ପ୍ରିଣ୍ଟିଙ୍ଗରେ ଏହି ଚିତ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ |

ଅଭିଯାନ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ସମର୍ଥନ

Target

ଅଭିଯାନ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ସମର୍ଥନ 2020 ରେ, ବ୍ରେନାର୍ଟିଷ୍ଟ ନୂତନ ଗ୍ରାହକ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଷ୍ଟିଜ୍ ସେକୁରା ପାଇଁ ଏକ କ୍ରସ୍ ମିଡିଆ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରେ: ଏକ ଉଚ୍ଚକୋଟୀର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବାର୍ତ୍ତା ସହିତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଫାଟକକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ନିକଟତର ହେବା ସହ ମେଳ ଖାଉଥିବା ଜୋତା ସହିତ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମେଲିଂ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସଂଗ୍ରହ ଯେତେବେଳେ ସେ ବିକ୍ରୟ ବଳ ସହିତ ଏକ ନିଯୁକ୍ତ କରନ୍ତି, ପ୍ରାପ୍ତକର୍ତ୍ତା ମେଳକ ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ଏହି ଅଭିଯାନର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା ଷ୍ଟିଜ୍ ସେକୁରା ଏବଂ “ମେଳକ” କମ୍ପାନୀକୁ ଏକ ଯୋଡି ଭାବରେ ମଞ୍ଚ କରିବା | ବ୍ରେନାର୍ଟିଷ୍ଟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ଅଭିଯାନକୁ ବିକଶିତ କଲା |

ମୋପେଡ୍

Cerberus

ମୋପେଡ୍ ଭବିଷ୍ୟତର ଯାନଗୁଡିକ ପାଇଁ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଡିଜାଇନ୍ରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଅଗ୍ରଗତି ଆବଶ୍ୟକ | ତଥାପି, ଦୁଇଟି ସମସ୍ୟା ରହିଥାଏ: ଦକ୍ଷ ଜାଳେଣି ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତା ବନ୍ଧୁତା | ଏଥିରେ କମ୍ପନ, ଯାନ ପରିଚାଳନା, ଇନ୍ଧନ ଉପଲବ୍ଧତା, ପିଷ୍ଟନ୍ ଗତି, ଧ urance ର୍ଯ୍ୟ, ଇଞ୍ଜିନ ଲବ୍ରିକେସନ୍, କ୍ରଙ୍କଫ୍ଟ ଟର୍କ, ଏବଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ସରଳତା ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟତା ବିଷୟରେ ବିଚାର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଏହି ପ୍ରକାଶନ ଏକ ଅଭିନବ 4 ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ଇଞ୍ଜିନ୍ ବର୍ଣ୍ଣନା କରେ ଯାହା ଏକକାଳୀନ ଏକ ଡିଜାଇନ୍ରେ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟତା, ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ନିମ୍ନ ନିର୍ଗମନ ପ୍ରଦାନ କରେ |

କାଠ ଖେଳନା

Cubecor

କାଠ ଖେଳନା କ୍ୟୁବେକର୍ ହେଉଛି ଏକ ସରଳ ତଥାପି ଜଟିଳ ଖେଳନା ଯାହାକି ପିଲାମାନଙ୍କର ଚିନ୍ତା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାର ଶକ୍ତିକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ସରଳ, ସଂପନ୍ନ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ ଫିଟିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ପରିଚିତ କରେ | ପରସ୍ପର ସହିତ ଛୋଟ କ୍ୟୁବ୍ ସଂଲଗ୍ନ କରି ସେଟ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଚୁମ୍ବକ, ଭେଲକ୍ରୋ ଏବଂ ପିନ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ସହଜ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକ ଅଂଶରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ | ସଂଯୋଗ ଖୋଜିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା, କ୍ୟୁବ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରେ | ପିଲାକୁ ଏକ ସରଳ ଏବଂ ପରିଚିତ ଭଲ୍ୟୁମ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଇ ସେମାନଙ୍କର ତ୍ରି-ଦିଗୀୟ ବୁ understanding ାମଣାକୁ ମଧ୍ୟ ଦୃ ces କରେ |

ଦୀପାବଳି

Bellda

ଦୀପାବଳି ଇନଷ୍ଟଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସହଜ, ଲ୍ୟାମ୍ପସେଡ୍ ଟାଙ୍ଗିବା ଯାହା କ any ଣସି ଉପକରଣ କିମ୍ବା ବ electrical ଦ୍ୟୁତିକ ଜ୍ଞାନର ଆବଶ୍ୟକତା ବିନା ଯେକ any ଣସି ଲାଇଟ୍ ବଲ୍ବରେ ଫିଟ୍ ହୁଏ | ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକର ଡିଜାଇନ୍ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଏହାକୁ କେବଳ ଲଗାଇବାକୁ ଏବଂ ଏକ ବଜେଟ୍ କିମ୍ବା ଅସ୍ଥାୟୀ ଆବାସରେ ଏକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ଆଲୋକ ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଅଧିକ ଚେଷ୍ଟା ନକରି ଏହାକୁ ବଲ୍ବରୁ ବାହାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ | ଯେହେତୁ ଏହି ଉତ୍ପାଦର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଏହାର ରୂପରେ ଏମ୍ବେଡର୍ ହୋଇଛି, ଉତ୍ପାଦନ ମୂଲ୍ୟ ସାଧାରଣ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଫୁଲପଟ୍ ପାଇଁ ସମାନ | ଚିତ୍ରକର କିମ୍ବା ଯେକ any ଣସି ସାଜସଜ୍ଜା ଉପାଦାନ ଯୋଗକରି ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ସ୍ୱାଦରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତକରଣର ସମ୍ଭାବନା ଏକ ନିଆରା ଚରିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରେ |

ଇଭେଣ୍ଟ ମାର୍କେଟିଂ ସାମଗ୍ରୀ

Artificial Intelligence In Design

ଇଭେଣ୍ଟ ମାର୍କେଟିଂ ସାମଗ୍ରୀ ଗ୍ରାଫିକ୍ ଡିଜାଇନ୍ ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧି କିପରି ସହଯୋଗୀ ହୋଇପାରିବ ତାହାର ଏକ ଭିଜୁଆଲ୍ ଉପସ୍ଥାପନା ପ୍ରଦାନ କରେ | ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିଜ୍ଞତାକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କରିବାରେ AI କିପରି ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ ଏବଂ କଳା, ବିଜ୍ଞାନ, ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଏବଂ ଡିଜାଇନର କ୍ରସ୍ ଚେୟାରରେ ସୃଜନଶୀଳତା କିପରି ବସିବ ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏହା ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରେ | ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ସାନ ଫ୍ରାନ୍ସିସ୍କୋ, CA ରେ କୃତ୍ରିମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ ଇନ୍ ଗ୍ରାଫିକ୍ ଡିଜାଇନ୍ କନଫରେନ୍ସ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଏକ ଡିଜାଇନ୍ କର୍ମଶାଳା, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ପିକରଙ୍କ ଠାରୁ କଥାବାର୍ତ୍ତା |