ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
3D ଆନିମେସନ୍

Alignment to Air

3D ଆନିମେସନ୍ ସୃଜନାତ୍ମକ ଅକ୍ଷର ଆନିମେସନ୍ ପାଇଁ, ଜିନ୍ ବର୍ଣ୍ଣମାଳା A ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହା ସଂକଳ୍ପ ପଦକ୍ଷେପ ବିଷୟରେ ଆସେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଉପରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେଉଥିବା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମନୋବଳ ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଯାହା ଏକ ସକ୍ରିୟ କିନ୍ତୁ ଏକ ସମୟରେ ସଂଗଠିତ | ବାଟରେ, ସେ ବିବାଦୀୟ ଶବ୍ଦଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ତାଙ୍କ ଧାରଣା ପାଇଁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଭାବରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ ଯେପରିକି ବାୟୁକୁ ଆଲାଇନ୍ କରିବା ଯାହାକି ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପର ଆଖ୍ୟା ଅଟେ | ଏହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆନିମେସନ୍ ପ୍ରଥମ ଶବ୍ଦ ଉପରେ ଅଧିକ ସଠିକ୍ ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମ ମୂହୁର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଉପସ୍ଥାପନ କରେ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଶେଷ ଅକ୍ଷରକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ନମନୀୟ ଏବଂ ଖାଲି ଆଭିମୁଖ୍ୟ ସହିତ ଶେଷ ହୁଏ |

ୱେବ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ Ux

Si Me Quiero

ୱେବ୍ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ Ux Sí, Me Quiero ୱେବସାଇଟ୍ ହେଉଛି ଏକ ସ୍ପେସ୍ ଯାହା ନିଜକୁ ହେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ, ସାକ୍ଷାତକାର ନେବାକୁ ପଡିଲା ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସାମାଜିକ ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ପଡିଲା; ସମାଜରେ ଏବଂ ନିଜ ସହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ | ଏହା ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ହେଲା ଯେ ୱେବ୍ ଏକ ସାଥୀ ହେବ ଏବଂ ନିଜକୁ ଭଲ ପାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ଉପାୟ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଡିଜାଇନ୍ରେ ଏହା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ, କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ବହିର ବ୍ରାଣ୍ଡର ରଙ୍ଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଲାଲ୍ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ବ୍ୟବହାର କରି ନିରପେକ୍ଷ ସ୍ୱର ସହିତ ସରଳତାକୁ ପ୍ରତିଫଳିତ କରିଥାଏ | ପ୍ରେରଣା ଗଠନମୂଳକ କଳାରୁ ଆସିଥିଲା |

ମଦ ଲେବଲ୍ ଡିଜାଇନ୍

314 Pi

ମଦ ଲେବଲ୍ ଡିଜାଇନ୍ ମଦ ସ୍ୱାଦ ସହିତ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବା ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଏବଂ ବିବିଧ ସୁଗନ୍ଧକୁ ନେଇ ଏକ ଚିରସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରକ୍ରିୟା | ପାଇର ଅସୀମ କ୍ରମ, ଅସୀମ ଦଶମିକ ସହିତ ଅଯ ational କ୍ତିକ ସଂଖ୍ୟା, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶେଷକୁ ନ ଜାଣି ସଲଫାଇଟ୍ ବିନା ଏହି ମଦଗୁଡ଼ିକର ନାମ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା | ଡିଜାଇନ୍ ହେଉଛି 3,14 ମଦ ସିରିଜର ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଲୁଚାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ସ୍ପଟ୍ ଲାଇଟ୍ ରେ ରଖିବା | ଏକ ସର୍ବନିମ୍ନ ଏବଂ ସରଳ ଉପାୟ ଅନୁସରଣ କରି, ଲେବଲ୍ କେବଳ ଏହି ପ୍ରାକୃତିକ ୱାଇନ୍ ଗୁଡିକର ପ୍ରକୃତ ବ characteristics ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଦେଖାଏ କାରଣ ସେଗୁଡିକ ଓନୋଲୋଜିଷ୍ଟ୍ ନୋଟବୁକ୍ ରେ ପାଳନ କରାଯାଇପାରେ |

ଫୁଟବ୍ରିଜ୍ ର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସକ୍ରିୟତା

Solar Skywalks

ଫୁଟବ୍ରିଜ୍ ର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସକ୍ରିୟତା ବିଶ୍ୱର ମହାନଗରଗୁଡିକ - ବେଜିଂ ପରି - ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଫୁଟ୍ ବ୍ରିଜ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଧମନୀ ଦେଇ ଗତି କରେ | ସେମାନେ ପ୍ରାୟତ un ଆକର୍ଷଣୀୟ ନୁହଁନ୍ତି, ସାମଗ୍ରିକ ସହରୀ ଭାବନାକୁ ଡାଉନଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତି | ଫୁଟବ୍ରିଜଗୁଡ଼ିକୁ ସ est ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟପୂର୍ଣ୍ଣ, ଶକ୍ତି ଉତ୍ପାଦନ କରୁଥିବା PV ମଡ୍ୟୁଲଗୁଡିକ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସହର ଦାଗରେ ପରିଣତ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ଧାରଣା କେବଳ ସ୍ଥାୟୀ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ମୂର୍ତ୍ତି ବିବିଧତା ସୃଷ୍ଟି କରେ ଯାହା ସହରର ଦୃଶ୍ୟରେ ଏକ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣକାରୀ ହୋଇଯାଏ | ଫୁଟବ୍ରିଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଇ-କାର୍ କିମ୍ବା ଇ-ବାଇକ୍ ଚାର୍ଜିଂ ଷ୍ଟେସନ୍ ସ ar ର ଶକ୍ତିକୁ ସିଧାସଳଖ ସାଇଟରେ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ |

ପୁସ୍ତକ

ZhuZi Art

ପୁସ୍ତକ ପାରମ୍ପାରିକ ଚାଇନିଜ୍ କଲିଗ୍ରାଫି ଏବଂ ପେଣ୍ଟିଂର ସଂଗୃହିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏକ ପୁସ୍ତକ ସଂସ୍କରଣ ନାନଜିଙ୍ଗ ଜୁଜି ଆର୍ଟ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ | ଏହାର ଦୀର୍ଘ ଇତିହାସ ଏବଂ ଚମତ୍କାର କ techni ଶଳ ସହିତ, ପାରମ୍ପାରିକ ଚାଇନିଜ୍ ଚିତ୍ର ଏବଂ କଲିଗ୍ରାଫି ସେମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚ କଳାତ୍ମକ ଏବଂ ବ୍ୟବହାରିକ ଆବେଦନ ପାଇଁ ବହୁମୂଲ୍ୟ | ସଂଗ୍ରହର ଡିଜାଇନ୍ କରିବାବେଳେ, ଅବିକଳ ଆକୃତି, ରଙ୍ଗ, ଏବଂ ରେଖା ଏକ ସ୍ଥିର ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ସ୍କେଚରେ ଖାଲି ସ୍ଥାନକୁ ଆଲୋକିତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା | ପାରମ୍ପାରିକ ଚିତ୍ର ଏବଂ କଲିଗ୍ରାଫି ଶ yles ଳୀରେ କଳାକାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ପ୍ରୟାସ ସମକକ୍ଷ |