ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ସ୍ନାକ୍ସ ଖାଦ୍ୟ

Have Fun Duck Gift Box

ସ୍ନାକ୍ସ ଖାଦ୍ୟ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ “ମଜା ମଜା ଡକ୍” ଉପହାର ବାକ୍ସ ହେଉଛି ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ବାକ୍ସ | ପିକ୍ସେଲ-ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଖେଳନା, ଖେଳ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ, ଡିଜାଇନ୍ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ବିସ୍ତୃତ ଚିତ୍ର ସହିତ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ “ଖାଦ୍ୟ ସହର” କୁ ଚିତ୍ରଣ କରେ | ଆଇପି ପ୍ରତିଛବି ସହରର ରାସ୍ତାରେ ଏକୀଭୂତ ହେବ ଏବଂ ଯୁବକମାନେ କ୍ରୀଡା, ସଙ୍ଗୀତ, ହିପ୍-ହପ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବା ସମୟରେ ମଜାଳିଆ କ୍ରୀଡା ଖେଳଗୁଡିକ ଅନୁଭବ କରନ୍ତୁ, ଏକ ଯୁବକ, ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଖୁସି ଜୀବନଶ express ଳୀ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ |

ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକେଜ୍

Kuniichi

ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକେଜ୍ ପାରମ୍ପାରିକ ଜାପାନୀ ସଂରକ୍ଷିତ ଖାଦ୍ୟ Tsukudani ଦୁନିଆରେ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା | ବିଭିନ୍ନ ସାମୁଦ୍ରିକ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଭୂମି ଉପାଦାନକୁ ମିଶାଇ ଏକ ସୋୟା ସସ୍-ଆଧାରିତ ଷ୍ଟିଡ୍ ଡିସ୍ | ନୂତନ ପ୍ୟାକେଜରେ ନଅଟି ଲେବଲ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୋଇଛି ଯାହା ପାରମ୍ପାରିକ ଜାପାନୀ s ାଞ୍ଚାଗୁଡ଼ିକୁ ଆଧୁନିକୀକରଣ କରିବା ଏବଂ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର ବ characteristics ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ପରିକଳ୍ପିତ | ଆଗାମୀ 100 ବର୍ଷ ଧରି ସେହି ପରମ୍ପରାକୁ ଜାରି ରଖିବାର ଆଶଙ୍କା ସହିତ ନୂତନ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଲୋଗୋ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି |

ମହୁ

Ecological Journey Gift Box

ମହୁ ମହୁ ଉପହାର ବାକ୍ସର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଚୁର ବନ୍ୟ ଉଦ୍ଭିଦ ଏବଂ ଉତ୍ତମ ପ୍ରାକୃତିକ ପରିବେଶ ପରିବେଶ ସହିତ ଶେନୋଙ୍ଗଜିଆର "ପରିବେଶ ଯାତ୍ରା" ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ | ସ୍ଥାନୀୟ ପରିବେଶ ପରିବେଶକୁ ସୁରକ୍ଷା କରିବା ହେଉଛି ଡିଜାଇନର ସୃଜନଶୀଳ ଥିମ୍ | ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରାକୃତିକ ପରିବେଶ ଏବଂ ପାଞ୍ଚଟି ବିରଳ ତଥା ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀର ସଂରକ୍ଷିତ ପ୍ରାଣୀ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନ୍ ପାରମ୍ପାରିକ ଚାଇନିଜ୍ କାଗଜ କଟା କଳା ଏବଂ ଛାୟା ପପୁଟ୍ କଳାକୁ ଗ୍ରହଣ କରେ | ପ୍ୟାକେଜିଂ ସାମଗ୍ରୀରେ କଠିନ ଘାସ ଏବଂ କାଠ କାଗଜ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ, ଯାହା ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ପରିବେଶ ସଂରକ୍ଷଣର ଧାରଣାକୁ ପ୍ରତିପାଦିତ କରେ | ପୁନ box ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ବାହ୍ୟ ବାକ୍ସକୁ ଏକ ସୂକ୍ଷ୍ମ ସଂରକ୍ଷଣ ବାକ୍ସ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ |

ରୋଷେଇ ଘର

Coupe

ରୋଷେଇ ଘର ନିରପେକ୍ଷ ବସିବା ସ୍ଥିତିକୁ ବଜାୟ ରଖିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏହି ଷ୍ଟୁଲ୍ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଛି | ଲୋକଙ୍କ ଦ daily ନନ୍ଦିନ ଆଚରଣକୁ ନଜରରେ ରଖି, ଡିଜାଇନ୍ ଦଳ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ଷ୍ଟୁଲରେ ବସିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଲେ ଯେପରିକି ଶୀଘ୍ର ବିରତି ପାଇଁ ରୋଷେଇ ଘରେ ବସିବା, ଯାହାକି ଏହି ଆଚରଣକୁ ସ୍ଥାନିତ କରିବା ପାଇଁ ଦଳକୁ ଏହି ଷ୍ଟୁଲ୍ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲା | ଏହି ଷ୍ଟୁଲ୍ ସର୍ବନିମ୍ନ ଅଂଶ ଏବଂ ସଂରଚନା ସହିତ ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଛି, ଉତ୍ପାଦନର ଉତ୍ପାଦକତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଉଭୟ କ୍ରେତା ଏବଂ ବିକ୍ରେତାଙ୍କ ପାଇଁ ଷ୍ଟୁଲକୁ ସୁଲଭ ଏବଂ ବ୍ୟୟବହୁଳ କରିଥାଏ |

ଆନିମେଟେଡ୍ ଗିଫ୍ ସହିତ ଇନଫୋଗ୍ରାଫିକ୍

All In One Experience Consumption

ଆନିମେଟେଡ୍ ଗିଫ୍ ସହିତ ଇନଫୋଗ୍ରାଫିକ୍ ଅଲ୍ ଇନ୍ ୱାନ୍ ଏକ୍ସପେରିଏସନ୍ ଗ୍ରାହକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହେଉଛି ଏକ ବଡ ଡାଟା ଇନଫୋଗ୍ରାଫିକ୍ ଯାହା ଜଟିଳ ସପିଂ ମଲ୍କୁ ପରିଦର୍ଶକଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ, ପ୍ରକାର ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ପରି ସୂଚନା ଦର୍ଶାଉଛି | ମୁଖ୍ୟ ବିଷୟବସ୍ତୁ ତିନୋଟି ପ୍ରତିନିଧୀ ଇନ୍ସାଇଟ୍ସକୁ ନେଇ ଗଠିତ, ଯାହା ବିଗ୍ ତଥ୍ୟର ବିଶ୍ଳେଷଣରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ, ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଉପରୁ ତଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଜାଯାଇଥାଏ | ଗ୍ରାଫିକ୍ ଗୁଡିକ ଆଇସୋମେଟ୍ରିକ୍ କ ques ଶଳ ବ୍ୟବହାର କରି କରାଯାଇଥାଏ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଷୟର ପ୍ରତିନିଧୀ ରଙ୍ଗ ବ୍ୟବହାର କରି ଗୋଷ୍ଠୀଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଥାଏ |

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟର

Mosaic Portrait

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟର ଆର୍ଟ ଫିଲ୍ମ "ମୋସାଇକ୍ ପୋର୍ଟ୍ରେଟ୍" ଏକ ଧାରଣା ପୋଷ୍ଟର ଭାବରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା | ଏହା ମୁଖ୍ୟତ a a ିଅର ଯ ually ନ ଶୋଷଣର କାହାଣୀ କହିଥାଏ | ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ସାଧାରଣତ death ମୃତ୍ୟୁର ରୂପ ଏବଂ ସଠିକତାର ପ୍ରତୀକ ଥାଏ | ଏହି ପୋଷ୍ଟରଟି girl ିଅର ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଭଦ୍ର ଅବସ୍ଥାରେ “ମୃତ୍ୟୁ” ର ବାର୍ତ୍ତା ଲୁଚାଇବାକୁ ବାଛିଥାଏ, ଯାହାଫଳରେ ନୀରବତା ପଛରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଭାବନାକୁ ଆଲୋକିତ କରେ | ସେହି ସମୟରେ, ଡିଜାଇନର୍ ଚିତ୍ରରେ କଳାତ୍ମକ ଉପାଦାନ ଏବଂ ପରାମର୍ଶଦାୟକ ପ୍ରତୀକଗୁଡ଼ିକୁ ଏକୀକୃତ କରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟର ଅଧିକ ବ୍ୟାପକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ ସୃଷ୍ଟି କଲା |