ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ସ୍ଫଟିକ୍ ହାଲୁକା ମୂର୍ତ୍ତି

Grain and Fire Portal

ସ୍ଫଟିକ୍ ହାଲୁକା ମୂର୍ତ୍ତି କାଠ ଏବଂ କ୍ୱାର୍ଟଜ୍ ସ୍ଫଟିକକୁ ନେଇ ଗଠିତ ଏହି ଜ organic ବ ଆଲୋକ ମୂର୍ତ୍ତି ବୃଦ୍ଧ ଟେକ୍ କାଠର ଏକ ରିଜର୍ଭ ଷ୍ଟକରୁ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ସୋର୍ସଡ୍ କାଠ ବ୍ୟବହାର କରେ | ସୂର୍ଯ୍ୟ, ପବନ ଏବଂ ବର୍ଷା ଦ୍ decades ାରା ଦଶନ୍ଧି ଧରି ପାଣିପାଗ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ କାଠଟି ହାତ ଆକୃତିର, ବାଲିଯାତ୍ରା, ପୋଡି ଯାଇ ଏଲଇଡି ଆଲୋକ ରଖିବା ଏବଂ କ୍ୱାର୍ଟଜ୍ ସ୍ଫଟିକକୁ ପ୍ରାକୃତିକ ବିସ୍ତାରକାରୀ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଏକ ପାତ୍ରରେ ସମାପ୍ତ ହୁଏ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୂର୍ତ୍ତିରେ 100% ପ୍ରାକୃତିକ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ କ୍ୱାର୍ଟଜ୍ ସ୍ଫଟିକ୍ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ ଏବଂ ପ୍ରାୟ 280 ନିୟୁତ ବର୍ଷ ପୁରୁଣା | ସଂରକ୍ଷଣ ଏବଂ ବିପରୀତ ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଅଗ୍ନି ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଶୋ ସୁଗି ବ୍ୟାନ୍ ପଦ୍ଧତି ସହିତ ବିଭିନ୍ନ କାଠ ଫିନିସିଂ କ ques ଶଳ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ |

ଆଲୋକ

Capsule

ଆଲୋକ ଦୀପ କ୍ୟାପସୁଲର ଆକୃତି କ୍ୟାପସୁଲର ରୂପକୁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରେ ଯାହା ଆଧୁନିକ ଦୁନିଆରେ ଏତେ ବ୍ୟାପକ: medicines ଷଧ, ସ୍ଥାପତ୍ୟ ସଂରଚନା, ସ୍ପେସଶିପ୍, ଥର୍ମୋଜ୍, ଟ୍ୟୁବ୍, ଟାଇମ୍ କ୍ୟାପସୁଲ ଯାହା ଅନେକ ଦଶନ୍ଧି ଧରି ବଂଶଧରଙ୍କୁ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇଥାଏ | ଏହା ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ହୋଇପାରେ: ମାନକ ଏବଂ ବିସ୍ତାରିତ | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସହିତ ଲ୍ୟାମ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ | ନାଇଲନ୍ ଦଉଡିରେ ବାନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦୀପ ଏକ ହସ୍ତତନ୍ତ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗ କରିଥାଏ | ଏହାର ସର୍ବଭାରତୀୟ ରୂପ ହେଉଛି ଉତ୍ପାଦନ ଏବଂ ବହୁ ଉତ୍ପାଦନର ସରଳତା ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବା | ପ୍ରଦୀପ ଉତ୍ପାଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ସୁବିଧା |

ପ୍ୟାଭିଲିୟନ୍

ResoNet Sinan Mansions

ପ୍ୟାଭିଲିୟନ୍ ଚାଇନିଜ୍ ନୂତନ ବର୍ଷ 2017 ପାଳନ ପାଇଁ ଶାହରୁଖରେ ସିନ୍ ମାନସଙ୍କ ଦ୍ Res ାରା ରେସୋନେଟ୍ ପାଭିଲିୟନ୍ କମିଶନ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଏଲଇଡି ଜାଲ ଦ୍ୱାରା ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ଜନସାଧାରଣ ଏବଂ ଆଖପାଖ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରାକୃତିକ ପରିବେଶରେ ଥିବା ରେଜୋନାନ୍ସ ଫ୍ରିକ୍ୱେନ୍ସିଗୁଡ଼ିକୁ ଭିଜୁଆଲ୍ କରିବାକୁ ଲୋ-ଫାଇ କ ques ଶଳକୁ ନିୟୋଜିତ କରିଥାଏ | କମ୍ପନ ଉତ୍ସାହର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରେ ପାଭିଲିୟନ୍ ସର୍ବସାଧାରଣ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଆଲୋକିତ କରେ | ଭ୍ରମଣକାରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବସନ୍ତ ମହୋତ୍ସବ ଇଚ୍ଛା କରିବାକୁ ଆସିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ |

ସେବା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ

Miyajima Insurance

ସେବା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ପ୍ରକଳ୍ପର ସଂକଳ୍ପ ହେଉଛି “କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ସହର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା” ପରିବେଶର ସୁଯୋଗ ନେଇ | ସାଇଟ୍ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଅବସ୍ଥିତ ଯେଉଁଠାରେ ସହରକୁ ସମୀକ୍ଷା କରେ | ଏହାକୁ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଟନେଲ୍ ଆକୃତିର ସ୍ଥାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରରୁ ଅଫିସ୍ ସ୍ପେସ୍ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥାଏ | ଛାତ କାଠର ରେଖା ଏବଂ କଳା ଫାଙ୍କା ଯାହାକି ଲାଇଟ୍ ଏବଂ ଏୟାର କଣ୍ଡିସିନର ଫିକ୍ଚର ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଛି ତାହା ସହର ଆଡକୁ ଦିଗକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଥାଏ |

ବାହୁବଳୀ

Lollipop

ବାହୁବଳୀ ଲଲିପପ୍ ଆର୍ମଚେୟାର ହେଉଛି ଅସାଧାରଣ ଆକୃତି ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନେବଲ୍ ରଙ୍ଗର ମିଶ୍ରଣ | ଏହାର ସିଲୁଇଟ୍ ଏବଂ ରଙ୍ଗ ଉପାଦାନଗୁଡିକ କାଣ୍ଡ ପରି ଦୂରରୁ ଦେଖାଯିବାକୁ ପଡୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ବାହୁବଳୀ ବିଭିନ୍ନ ଶ yles ଳୀର ଭିତର ଭାଗରେ ଫିଟ୍ ହେବା ଉଚିତ | ଚୁପା-ଚୁପ୍ ଆକୃତି ବାହୁବଳୀର ଆଧାର ସୃଷ୍ଟି କଲା ଏବଂ ପଛ ଏବଂ ସିଟ୍ କ୍ଲାସିକ୍ କାଣ୍ଡ ଆକାରରେ ତିଆରି | ଲଲିପପ୍ ଆର୍ମଚେୟାର ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ଯେଉଁମାନେ ସାହସିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଏବଂ ଆରାମ ଛାଡିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ |

ସଜ୍ଜିତ ଆକାଶବାଣୀ ପ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ

University of Melbourne - Arts West

ସଜ୍ଜିତ ଆକାଶବାଣୀ ପ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ଆମର ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଥିଲା ବିଭିନ୍ନ ଆକାର, କୋଣ ଏବଂ ଆକୃତି ସହିତ ବହୁ ପରିମାଣର କପଡା ଗୁଡ଼ାଯାଇଥିବା ଆକାଉଷ୍ଟିକ୍ ପ୍ୟାନେଲ ଯୋଗାଇବା ଏବଂ ସଂସ୍ଥାପନ କରିବା | ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରୋଟୋଟାଇପ୍ ଗୁଡିକ ଉଭୟ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ କାନ୍ଥ, ଛାତ ଏବଂ ପାହାଚର ତଳଭାଗରୁ ଏହି ପ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ସ୍ଥାପନ ଏବଂ ସ୍ଥଗିତ କରିବାର ଶାରୀରିକ ଉପାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଗଲା | ଏହି ସମୟରେ ଆମେ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିଥିଲୁ ଯେ ସିଲିଂ ପ୍ୟାନେଲଗୁଡିକ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନର ମାଲିକାନା hang ୁଲୁଥିବା ସିଷ୍ଟମଗୁଡିକ ଆମର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ନୁହେଁ ଏବଂ ଆମେ ନିଜେ ଡିଜାଇନ୍ କରିଛୁ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନ୍ | ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନ୍ |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସମାଜ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ପ୍ରତିଦିନ ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯାହା ଡିଜାଇନ୍ରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ | ଆଜି, ଆମେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଖୁସି, ଯାହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣେ | ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଅଧିକ ମହାନ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବୁ | ବିଶ୍ worldwide ର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନୂତନ ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆମକୁ ପ୍ରତିଦିନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ |