ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଡିଜାଇନ୍ ପତ୍ରିକା |
ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍

Decor

ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍ ଏକ ମଡେଲ୍ ବିଲ୍ଡିଂରେ ମୁଁ ବାସ୍ତବତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଯେ ଆମେ ଆମର ବିବେଚନା କରୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଏକ କଳ୍ପିତ ଦୃଶ୍ୟର ଦୃଶ୍ୟ ଭାବରେ ଦେଖିବା | ପ୍ରକୃତିର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ବେଳେବେଳେ ଏବଂ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ | ଏହା ପଛରେ କ’ଣ ଅଛି କିମ୍ବା ଯେତେବେଳେ ସାଜସଜ୍ଜା ଛାଞ୍ଚଗୁଡ଼ିକ ଆଗାମୀ ଆପୋକ୍ଲିପ୍ସ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକ୍ରିୟାର ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଶୋ ଶେଷ ହେବା ପରେ କ’ଣ ହୋଇପାରେ ତାହାର ଆଉ ଏକ ଚିତ୍ର |

ପ୍ରକଳ୍ପ ନାମ : Decor, ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କର ନାମ | : Johanna Mårtensson, ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନାମ : Johanna Mårtensson.

Decor ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟଲେସନ୍

ଖେଳନା, ଖେଳ ଏବଂ ହବି ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଏହି ଅସାଧାରଣ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ଲାଟିନମ୍ ଡିଜାଇନ୍ ପୁରସ୍କାରର ବିଜେତା | ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ନୂତନ, ଅଭିନବ, ମୂଳ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଖେଳନା, ଖେଳ ଏବଂ ହବି ଉତ୍ପାଦ ଡିଜାଇନ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଆବିଷ୍କାର କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପଲିଥିନ୍ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଡିଜାଇନ୍ ପୋର୍ଟଫୋଲିଓ ଦେଖିବା ଉଚିତ |

ଦିନର ଡିଜାଇନ୍ |

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଡିଜାଇନ୍ | ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଡିଜାଇନ୍ |

ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ସମାଜ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରେ | ପ୍ରତିଦିନ ଆମେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯାହା ଡିଜାଇନ୍ରେ ଉତ୍କର୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରେ | ଆଜି, ଆମେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଖୁସି, ଯାହା ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣେ | ଆମେ ପ୍ରତିଦିନ ଅଧିକ ମହାନ ଏବଂ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ଡିଜାଇନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବୁ | ବିଶ୍ worldwide ର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନୂତନ ଭଲ ଡିଜାଇନ୍ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡିକ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଆମକୁ ପ୍ରତିଦିନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ |